Şimdi Ara

Askerin başını kestiler resmindeki sakallı sanatcı olayı anlatıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Köprü üzerinde askerin başını kestiler resmindeki sakallı sanatcı olayı anlatıyor şimdi Ahaber TV de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gta5 yeni sifrelerini verceklermi bekliyekmi bro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan hainlerini canlı yayına çıkaranları da , çıkartanların da, onları destekleyenlerin de Allah bin türlü belasını versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gesi bağları

Vatan hainlerini canlı yayına çıkaranları da , çıkartanların da, onları destekleyenlerin de Allah bin türlü belasını versin

askerin başını kestiler resmi yalanmış onu anlatacak

• başka resimden yapıştırma uydurmuşlar, olay yok, video yok, Ahaber Tv de izle

• Bu aslanoto denilen şahsiyet kalıbımı basarım Fetocu. 15 temmuzdan sonra dikkat ettim, facebook çevremde en çok Akp çığırtkanlığı yapan, en çok Fetoya sövenlerin işlerine son verildi. Darbe girişiminden sonra en önde demokrasi nöbeti tutan bir esnaf da yurt dışına kaçtı.

Bu aslanoto da kesin var bir şey takiyye yapiyor aklınca.

• quote:

Orijinalden alıntı: heyula07

Bu aslanoto denilen şahsiyet kalıbımı basarım Fetocu. 15 temmuzdan sonra dikkat ettim, facebook çevremde en çok Akp çığırtkanlığı yapan, en çok Fetoya sövenlerin işlerine son verildi. Darbe girişiminden sonra en önde demokrasi nöbeti tutan bir esnaf da yurt dışına kaçtı.

Yok ya Saf,Ekmeğini kazanan bir akpli bence.

Aslanoto Kolay Gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 16 Temmuz 2017; 22:12:7 >
  • Senin anlattığın olay ile kafa kesme olayı farklı.Sabah köprüye takviye olarak gönderilen hava harp okulu öğrencisini, önce boğuyorlar sonra boğazını kesiyorlar.Otopsi raporunu ailesi paylaştı zaten.Senin bahsettiğin ise sanırım ağzı yüzü kan içinde olan asker.Sakallının teki kucaklayıp olay yerinden uzaklaştırıyor.
  • Gerçek Ad Aslan 7LS

Meslek Rot balans lastikci - 3D Whell aligment balance Konum İstanbul,Sultanbeyli

Bu adamın dükkanın tam yerini bilen varsa yardımcı olsun

Ben bu adamı ihbar edecem.

Hem BİMER e hem de alo150 ye.

• işden atılan hapse tutulan fetöcüler himmet hizmet vs vermiştir, manevi destekleyenede olması lazım.

• quote:

Bu aslanoto denilen şahsiyet kalıbımı basarım Fetocu. 15 temmuzdan sonra dikkat ettim, facebook çevremde en çok Akp çığırtkanlığı yapan, en çok Fetoya sövenlerin işlerine son verildi. Darbe girişiminden sonra en önde demokrasi nöbeti tutan bir esnaf da yurt dışına kaçtı.

Kendisini cok takmamak lazim. Kendince dalga gecmeye calisiyor. Bunu yaptigi hesaptan baska bolumlerde "lastikte indirim var" falan diye musteri bulmaya calisiyor bir de. Boyle bir yere hayatta gitmem. Belki 3-5 kisi gelecekse su yazdiklarindan bir o kadar da kaciyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Kendisini cok takmamak lazim. Kendince dalga gecmeye calisiyor. Bunu yaptigi hesaptan baska bolumlerde "lastikte indirim var" falan diye musteri bulmaya calisiyor bir de. Boyle bir yere hayatta gitmem. Belki 3-5 kisi gelecekse su yazdiklarindan bir o kadar da kaciyordur.

Hocam yanlış anlamayın kimseyi savunmuyorum ama Ne bileyim hocam Dükkan onun ekmek teknesi sonuçta.

Fetöcu ise dediginiz gibi fazla söze gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 16 Temmuz 2017; 22:21:18 >

• Olay yalan falan değil. Bizzat o köprüye gönderilen çocukların birinin yakınından dinledim.

Çocukları topluyorlar tatbikat var diye gönderiyorlar. Boğaza bırakıyorlar. Çocuklar şaşırıyor neler oluyor diye. Onlar şaşırana kadar iki tane çocuğu linç ediyorlar. Öldürüyorlar. Çocuklard da belli zaten AKP'liler sadece kafasını kuma gömüyorlar.

Çocuklar da içeride tabi. Darbeden yargılanıyorlar. 3'er kez müebbet isteniyor haklarında ne diye? Tatbikat var diye gönderildiklerinden dolayı yazık.
  • Hala mi a haber

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

Senin anlattığın olay ile kafa kesme olayı farklı.Sabah köprüye takviye olarak gönderilen hava harp okulu öğrencisini, önce boğuyorlar sonra boğazını kesiyorlar.Otopsi raporunu ailesi paylaştı zaten.Senin bahsettiğin ise sanırım ağzı yüzü kan içinde olan asker.Sakallının teki kucaklayıp olay yerinden uzaklaştırıyor.

Önce boğunca vahşet olmuyor mu

Nasıl mide bulwndıran br durum

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Oluyor, inkar eden kim? Zaten bununla ilgili konu da açmıştım.Burdaki kripto fetöcüler tepki göstermişti.Boğulan asker yaşasaydı arkadaşları gibi tahliye olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

Oluyor, inkar eden kim? Zaten bununla ilgili konu da açmıştım.Burdaki kripto fetöcüler tepki göstermişti.Boğulan asker yaşasaydı arkadaşları gibi tahliye olmuştu.

Arkadaşları tahliye olmadı yalnız içerideler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Hocam yanlış anlamayın kimseyi savunmuyorum ama Ne bileyim hocam Dükkan onun ekmek teknesi sonuçta.

Fetöcu ise dediginiz gibi fazla söze gerek yok.

Fetocu mu bilmem ama burada bu tarz kasitli olarak milleti tahrik etmeye calismasi, dalga gecmeye calismasi ve aynis hesapla gidip reklam yapmasi bana ters geliyor. Sahsen boyle islerle ugrasan biriyle is yapmam.

Bu ss benim degil ama goruldugu gibi kendi yazdigini baskasi yazmis zannedip ona laf atmaya calisiyor. Zaman zaman bir akplinin bile demeyecegi seyleri dedigini de gormustum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.