Şimdi Ara

Askerden çürük raporu çıkar mı sizce ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun Aleyküm arkadaşlar. Yaşım 19 lise mezunuyum. Askere gideceğim. Ancak sağ gözümde 0.75 sol gözümde 1.25 miyop var. Ayrıca İşitme cihazı kullanıyorum. Sol kulağımda %51 kayıp sağ kulağımda %47 kayıp var. Askerliğimi yapmak istiyorum hatta askeri okuluna girmek istiyorum . Lütfen yardımcı olun

• İkı kulakta 40db ve ustu ise yani toplamda 80 db muaf oluyon duymayan kulaklarla askerde nabacan kardes
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

İkı kulakta 40db ve ustu ise yani toplamda 80 db muaf oluyon duymayan kulaklarla askerde nabacan kardes
    Kardeşim askerde kulağın ha duymuş ha duymamış ne farkeder ki ? Askerliğimi yapmayı cok ıstıyorum çocukluktan beri . Askeri okuluna girebilirmiyim sence ?
  • Muaf ol bence.
  • WHU1895 W kullanıcısına yanıt
    Ciddi olarak söylüyorsan bunu gitmemen askeriye için daha hayırlı.
  • Çıkmaz
  • Muaf verirler kesin.
    Engelli raporu alıp EKPSS’ye girmeni tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Ciddi olarak söylüyorsan bunu gitmemen askeriye için daha hayırlı.
    Neyi yanlış söyledim kardeşim fazla bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: WHU1895

Kardeşim askerde kulağın ha duymuş ha duymamış ne farkeder ki ? Askerliğimi yapmayı cok ıstıyorum çocukluktan beri . Askeri okuluna girebilirmiyim sence ?

Alıntıları Göster
    En basitinden komutan sağ dön sola dön hazır ol gibi komutlar verirken birini bile kaçırsan mal gibi kalırsın ortalıkta
  • quote:

En basitinden komutan sağ dön sola dön hazır ol gibi komutlar verirken birini bile kaçırsan mal gibi kalırsın ortalıkta

Alıntıları Göster
    Kardeşim manyak mısın sanki kameralarla her taraf bizi izliyo eğer yanlış bişey yapsam direk çıkartıp vuracaklar mı :D Bende önemli bişey diyecen sandım. Etrafa bakarap bile hareket edebilirim komutanı dinlememe gerek yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WHU1895

Kardeşim manyak mısın sanki kameralarla her taraf bizi izliyo eğer yanlış bişey yapsam direk çıkartıp vuracaklar mı :D Bende önemli bişey diyecen sandım. Etrafa bakarap bile hareket edebilirim komutanı dinlememe gerek yok :D

Alıntıları Göster
    300 pingle bayram namazımı kılıyon kardeş ?

• quote:

300 pingle bayram namazımı kılıyon kardeş ?

Alıntıları Göster
    Namazda neden kulak cihazları mı çıkartayım ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.