Şimdi Ara

Aşk-ı Memnu'daki Eyfel Kulesi Tablosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
219.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar fildeki tablonun aynısını satıyorum özel ebat istekleriniz yapılır aşk-ı memnu eyfel tablosu açık arttırmadır almak isteyen arkadaşlara duyrulur bide ürün hakikaten ikea dan çok daha ucuza satılıyor.
  • bir arkadaş taksimde bulmuş 70 e 100. Fiyatı 20 30 ytl civarındaymışş.

bende ikeada görmüştüm bi eiffel resmi ama aşkı memnu dizisindeki olan diil daha kötü bir portreydi 250 ytl mi neydi.

Yukarıda behlül'ün odasındaki resmi bi arkadaş vermiş de. ben bunun yüksek pikselde olanını arıyorum kendim bastırtmayı düşünüyorum da.
    bunun pikseli düşük bastırmak için. yardımcı olabilirmisiniz...

Aşk-ı Memnu'daki Eyfel Kulesi Tablosu
  • Fotoğraflar güzelmiş.
  • fotoğraflar gerçekten güzelmiş arka plan yaptım
  • süper
  • 300 ytl mi oha
  • quote:

Orjinalden alıntı: metabu

arkadaşlar fildeki tablonun aynısını satıyorum özel ebat istekleriniz yapılır aşk-ı memnu eyfel tablosu açık arttırmadır almak isteyen arkadaşlara duyrulur bide ürün hakikaten ikea dan çok daha ucuza satılıyor.

usta ebatları ne. filmdekinin aynısı lazım banaa. bikaç yerde buldum da pahalı geldi bana senin fiyat ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

fotoğraflar gerçekten güzelmiş arka plan yaptım

bende masaüstü yaptım. Gerçekten mükemmel ya..
  • Resmin açısı çok süper. O resmi asmak için bana bir duvar lazım. O güzelliği yakalamak için büyük boyutta olması lazım.
  • gg de var dizidekinin aynısı bi bakın derim pahalıda değil
  • cok güzelmis hakkaten ya

• arkadaşlar aynı resmi istediğiniz ölçülerde tablo şekline dönüşterebilirim şu an bende 120 cm 165 hazır var..
    ikeadaki bulunan ölçünün 2 katı.. VE DAHA UCUZ VE KANVAS BASKI ( EN PAHALI TUAL)
    İRTİBAT İÇİN
    DERİN REKLAM DİJİTAL BASKI 0312 342 42 82
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mavi Korsan

bende bunu buldum

bir de siyah beyaz yaptım daha çok benzesin diye

ama benzemiyor yine de....

ikea kataloglarında gözükmüyor yaaa

1. Resim süper

• quote:

Orjinalden alıntı: TheProphecy

quote:

Orjinalden alıntı: Mavi Korsan

bende bunu buldum

bir de siyah beyaz yaptım daha çok benzesin diye

ama benzemiyor yine de....

ikea kataloglarında gözükmüyor yaaa

1. Resim süper

Aynen mükemmel.

• ARKADAŞLAR İSTERSENİZ ASKI MEMNUDAKİ RESMİN YAĞLI BOYASINI UYGUN BİR FİYATA YAPABİLİRİM iİLGİLENENLER BU ADRESİME MAİL ATABİLİRLER zeki_jujuk@hotmail.com .BU BOYUTLARDA BİR ESERİN DEĞERİNİN YARISINDANDA DÜŞÜK BİR FİYATA YAPABİLİRİM .HATTA KÜÇÜK BOYUTLARINI DAHA UCUZA.BASKIDAN BİRAZ DAHA PAHALI OLUR FAKAT ÖMÜR BOYUNCA EVİNİZDE DİKKAT ÇEKİÇİ MODERN Bİ ESERİNİZ OLUR

• banada bu tablo lazım satan yada bastıran varsa haber versin 200 e 140cm arıorm..
    taksimde nerede satılıyormus??

• ŞİMDİ HERKESE MERHABALAR ARKADAŞLAR....SIRF SİZE KOLAYLIK OLSUN DİE SİTENİZE ÜYE OLDUM

ÖNCELİKLE KONUNUN BAŞINDA VERİLMİŞ OLAN RESMİ GERÇEK BOYUTU İLE ALIYORUZ PC YE KAYDEDİYORUZ (HANİ O SAĞ ALT KÖŞEDE ÇIKAN ÖPÜCÜK ŞEKLİNDEKİ ŞEYİ TIKLIYORUZ O ŞEKİLDE KAYDET YAPIYORUZ) DAHA SONRA RESMİN ÜZERİNE GELİP RESMİ PAİNT TE AÇIYORUZ...SONRA RESMİN ÜZERİNDE Ctrl + W TUŞUNA BASIYORUZ...ÇIKAN EKRANDA YATAY VE DİKEY KONUMLARA O BOŞLUKLARA 100 DEN YUKARI YATAY VE DİKEYE AYNI SAYIYI YAZIN VE TAMAM DEYİN...YANİ RESMİ İSTEDİĞİNİZ BOYUTTA AYARLAYIN (% 220 OLAN EN KARALI OLANIDIR :) ) DAHA SONRA RESMİ FARKLI KAYDET YAPIP KAYDEDİYORUZ....(SİYAH BAYAZ İSTEYEN RESİM PROGRAMLARINDAN İSTEDİĞİ GİBİ YAPABİLİR) SONRA BU RESMİ BİR ŞEYE KAYDEDİP ( HAFIZA KARTI , FLASH BELLEK VS) Bİ TANE BÜYÜK FOTOKOPİCİYE YADA BASKICIYA GİDİP 30 İLA 40 YETALE ARASI BASTIRABİLİRSİNİZ...DAHA SONRA ÇERÇEVE İŞLEMİNİ DE SANAYİYE GİDİYP ONUN TAM ALTINA OLABİLECEK ŞEKİLDE 5 cm YE 5 cm AĞAÇ KESTİRİN SONRADA ONU Bİ ÇERÇEVE HALİNE GETİRİP RESMİ ÇERÇEVEYE GERİN ( HATTA DÜM DÜZ DALGASIZ İSTERSENİZ ALTINA SERT OLABİLECEK ŞEKİLDE SUNTA KONTRAPLAK YADA MUUKAVVVVAAA :d KESTİRİP KIRTASİYEDEN ALDIĞININ Bİ ADET PRİT YAPIŞTIRICI İLE ÖZENLE YAPIŞTIRIP DÜZ Bİ GÖRÜNTÜ ELDE EDEBİLİRSİNİZ) DAHA SONRA GERDİKTEN SONRA SERT ZIMBA YADA RAPTİYE İLE BEHLÜLÜN ODASINDAKİ RESMİ ARAKLAYABİLİRSİNİZ....SAYGILARIMLA

BEN YAPTIM OLDU BU ARADA İKEA DA GÖRDÜĞÜNÜZ HERŞEY CIRT BEĞENDİĞİNİZ MOBİLYAYI ALMAK YERİNE FOTOSUNU ÇEKİN :d SANAİYE İSTEDİĞİNİZ EŞYANIN BÖLÜMÜNE GİDİN AYNI MALI 3 TE 1 FİYATINA 3 KAT DAHA DAYANIKLI Bİ ŞEKİLDE YAPTIRIN....
    BU ARADA KENDİMLE ÖVÜNMÜYORUM AMA BİZİM BU TÜRKLER HARBİDEN FIRLAMA ABİ YA...AVRUPA BİRLİĞİ BEKLE BİZ GELİYORUZ

• quote:

Orjinalden alıntı: H@mdilli

bir arkadaş taksimde bulmuş 70 e 100. Fiyatı 20 30 ytl civarındaymışş.

bende ikeada görmüştüm bi eiffel resmi ama aşkı memnu dizisindeki olan diil daha kötü bir portreydi 250 ytl mi neydi.

Yukarıda behlül'ün odasındaki resmi bi arkadaş vermiş de. ben bunun yüksek pikselde olanını arıyorum kendim bastırtmayı düşünüyorum da.
    bunun pikseli düşük bastırmak için. yardımcı olabilirmisiniz...

http://turkadactyl.files.wordpress.com/2008/11/paris08-34.jpg

buradaki resmi ben biraz oynayarak ustekine benzetmeye çalıştım çözünürlülük olarak çok büyük photoshop konusundaki uzman arkadaşlarımız inanıyorumki alıntı yaptığımın aynısını yapacaktır.

size söylediğim resmi photo shopta filip canvas vertical yapıp yatay konuma getiriyorum aynı alıntıdaki gibi oluyor rengi tuturamıyorum.

• Beyler bayanlarr! tam olarak muhabbetinizi okumadım ama. 100 x 70 ebatında dizideki posterin aynısı.Mecidiyeköyde profiloya giderken konyalı camii karşısında 7buçuk liraya satılıyor.U1 parfüm diye biyerde. Şahsen ben aldım. Bilgilerinize
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.