Şimdi Ara

Aşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
2
Favori
10.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fakat kendi olduğu aşıya bile güvenmediği için milletin özgürlüğünü kısıtlamaya kalkan zorbalarla dolmuş burası.

kendi tercihini başkalarına dayatmaya çalışan bu faşist kafalar tarih boyunca dünyanın kanseri olmuştur,

ve belli ki daha uzun yılar bu zihniyet tüm insanlığa çile çektirmeye devam edecek.

• Her yıl sigaraya bağlı milyonlarca ölüm yaşanıyor. Sigara içenlere neden laf edemiyorsunuz  

• tabiki pozitif ayrimcilik uygulansin. henuz yeterli guveni elde edememis bir asiyi tum risklerine ragmen vurunduk. pandemi bitsin diye bunu goze aldik. issizlikten intihar edenler, batan firmalar, eve kapanmaktan psikolojisi yerle bir olanlar, bitmeye yuz tutmus egitim sistemi, fedakar saglikcilar, son demlerini huzur icinde yasamak isteyen yaslilar.. hepsi icin yaptik. ama toplum bilincinin gun gelip sizden nasil bir fedakarlik isteyecegini hala anlayamamis bencil yiginlarla ayni haklara sahip olmayi istemiyorum. kamu kurumlarina giremesinler, maskeye mahkum olsunlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Her yıl sigaraya bağlı milyonlarca ölüm yaşanıyor. Sigara içenlere neden laf edemiyorsunuz  

Etmezler hocam.

Kanser yaptığı açıkça bilinen NBŞ, palm yağı, margarin gibi şeylere de tek laf etmez bu cahil zorba sürüsü.

• ne boş adamsın.

çocukluk çağı aşılarını komple kaldıralım.

kızamık olmamış çocuğa kızamık virüsü veriyorlar olacak iş değil.

hepB aşısı bile yapıyorlar.

her yıl yaşlılara grip aşısı bile yapıyorlar , belki bulaşmayacak adamlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_dr -- 8 Temmuz 2021; 19:44:12 >
  • aşı olanlar izole edilsin evden çıkamasınlar,bunlar aşı olmayanlara tehdit oluşturuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_dr

ne boş adamsın.

çocukluk çağı aşılarını komple kaldıralım.

kızamık olmamış çocuğa kızamık virüsü veriyorlar olacak iş değil.

hepB aşısı bile yapıyorlar.

her yıl yaşlılara grip aşısı bile yapıyorlar , belki bulaşmayacak adamlara.

elma ile armutu bile değil, elma ile papağanı kıyaslamışsın.

grip aşısı oluyor musun hiç?

hani şu her yıl yeniden olmak gereken aşı.

hani hep bir önceki yılın virüsü kullanılarak yapılan ve her yıl bir öncekinden farklı olan aşı.

2 yıl önceki virüsle hazırlanan grip aşısı işe yaramazken, geçen yılki virüsle hazırlanan nasıl işe yarayabilir ki diye hep düşündüğüm aşı.

evet, oluyor musun grip aşısı?

• djoz kullanıcısına yanıt

Olduğum aşıya tabiki güveniyorum. Sen ve senin gibi aşılanmayanlar ise varyant üretmeye devam ediyor ve virüsün varolmasına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu yüzden toplumdan soyutlanmanız lazım, Devamlı devamlı yenilenen virüslerle uğraşmamalı insanlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: sight

Olduğum aşıya tabiki güveniyorum. Sen ve senin gibi aşılanmayanlar ise varyant üretmeye devam ediyor ve virüsün varolmasına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu yüzden toplumdan soyutlanmanız lazım, Devamlı devamlı yenilenen virüslerle uğraşmamalı insanlık.

Grip virüsü de sürekli yenileniyor.

Var mı bildiğin bir çözüm?

Herkese grip aşısı yapalım, grip komple silinsin dünyadan.

Niye yapılmıyor?

Ha bu arada, kanser yapan NBŞ, palm yağı, margarin niye yasaklanmıyor.?

7-8 milyar insanın sağlığını düşünen tüm dünya devletleri, o devletlerin sağlık bakanlıkları, dünya sağlık örgütü ve bilim adamları kanser yapan şeyleri yasaklamayı akıl edememiş mi?

Yoksa sen mi bazı şeyleri akıl edemiyorsun güzel kardeşim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 8 Temmuz 2021; 20:15:46 >

• Yerinde karar olur aşı olmayanlar sosyal yaşamdan izole edilmeli. İnsanların sağlığını riske sokmaya hakları yok bile bile.

Grip ile sars covid 19 aynı virüs değil, covid19 çok daha farklı izler bırakan, çok daha ağır geçebilen, daha ölümcül bir virüs.

NBŞ, palm yağı, margarin, bunlar hastalık değil.

çiçek, kızamık, kuduz, sarı humma, kabakulak, çocuk felci, hepatit b, bunlar virüslere bağlı diğer hastalıklar; çok şükürki aşılar sayesinde kökleri kazındı ve ilerleyemiyorlar bakın bunların aşılarınıda grip gibi her sene olmuyoruz..

sizinki akıl edip edememek değil, başka bir ruhsal problem, her şekilde toplumdan soyutlanmanız gerek, sizin yüzünüzden tarihte diğer salgınlarla defalarca tekerrür etmiş deneyimlendiği gibi, yeni bir hastalığın ilerlemesine izin verilemez!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sight -- 8 Temmuz 2021; 20:26:33 >
  • sight S kullanıcısına yanıt

Anlatamazsın bunlara boşuna uğraşma Sars virüsünün ne olduğunu bilmiyorlar influenza ile karıştırıyorlar. Sülalesi covid geçirip yarısı vefat etse yine maske takmam aşı olmam diye haykıracak bunlar kafası takılmış kalmış hepsinin.

• quote:

Grip ile sars covid 19 aynı virüs değil, covid19 çok daha farklı izler bırakan, çok daha ağır geçebilen, daha ölümcül bir virüs.

NBŞ, palm yağı, margarin, bunlar hastalık değil.

çiçek, kızamık, kuduz, sarı humma, kabakulak, çocuk felci, hepatit b, bunlar virüslere bağlı diğer hastalıklar; çok şükürki aşılar sayesinde kökleri kazındı ve ilerleyemiyorlar bakın bunların aşılarınıda grip gibi her sene olmuyoruz..

sizinki akıl edip edememek değil, başka bir ruhsal problem, her şekilde toplumdan soyutlanmanız gerek, sizin yüzünüzden tarihte diğer salgınlarla defalarca tekerrür etmiş deneyimlendiği gibi, yeni bir hastalığın ilerlemesine izin verilemez!..

Ha yani grip covidle çok alakasız, ama kızamık falan covidle direkt aynı mantık.

Bravo. bravo. işine geldiği gibi çok güzel eğip büktün.

NBŞ, palm yağı, margarin, bunlar KANSERDİR KANSER!  

Ama en korkunç hastalık ne biliyor musun?

Kendi gibi düşünmeyen herkese kendi fikrini veya yaşam tarzını dayatma hastalığı.

Sen ve senin gibiler bu hastalığa yakalanmışsınız.

Size göre sizin gibi düşünmeyen herkese zulmedilmeli. temel hak ve özgürlükleri kısıtlanmalı.

Anayasamızın ilgili maddesi bile ihlal edilip "zorla tedavi" uygulanmalı.

çünkü sizin paşa gönlünüz öyle istiyor.

Hadi oradan be! Zorba!  

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Anlatamazsın bunlara boşuna uğraşma Sars virüsünün ne olduğunu bilmiyorlar influenza ile karıştırıyorlar. Sülalesi covid geçirip yarısı vefat etse yine maske takmam aşı olmam diye haykıracak bunlar kafası takılmış kalmış hepsinin.

Çift maske takıyorum, tüm fazları tamamlanmış güvenilir aşıları da oluyorum.

Fakat sizin her şeyi bildiğini zannetmek ve kendi doğrularını millete dayatmak gibi ciddi bir hastalığınız var, ona henüz çare bulunmadı.

Temel hak ve özgürlüklerden haberiniz yok.

Allah korusun bir ülkeye başkan falan olsanız, kim jong un sizin yanınızda melek kalır.

• minik "diktatörcük"ler toplanmış, "bizim gibi düşünmeyenlerin özgürlüğünü nasıl kısıtlarız" diye beyin fırtınası yapıyor.

He kısıtlarsınız he. Elime bakın, bu kaç?  

"grip covidle çok alakasız, ama kızamık falan covidle direkt aynı mantık" Evet aynen öyle, virüslerin cinsi olarak aynı değiller ama sonuçları olarak aynılar, çevrene bak suçiçeği geçiren varmıi her sene su çiçeği varyant oluşturuyormu? Hayır. çocukluktan itibaren herkes aşılandığı için! O virüs orada kaldı, aşılanmayan medeniyetten uzak kimi kabilelerde minör varyasyonlar gelişiyor ama ciddiye alınacak seviyede değil..

NBŞ, palm yağı, margarin, Bunlar kanser filan değildir, pek iyi olmayan gıda türevleridir. Tek başına kanser yapmaz, devamlı bir şekilde hepsiyle uzun süre beslenirsen direncini zayıflatırsın. 8 milyar kişinin karnını neyle doyuracaklardı, 70 lerde birşeyler geliştirdiler işte, şimdi artık bu ürünlerdende taşınılıyor. Doğal şeyler tercih etmeye çalışın, aşıya laf edipte bimden alışveriş yapıp ağlamayın.

Sizinki başka birşey, siz bir hastalığın gönüllü taşıyıcıları ve ev sahipleri yüzünüzden insanlığın varlığı tehlikeye atılamaz!! Benim ve sevdiklerimin varlığını, şımarıkça ve cahilce virüs evrimleştirerek tehlikeye düşüremezsiniz!! Aşı olmamak sizin tercihiniz, bu durumda mağaranızda yaşayın! Bana ve sevdiklerime yaklaşmayın!!

• Kulüpler borç içinde yüzüyor, paraya deli gibi ihtiyaçları var.

Neymiş? Maça girerken aşı şart olacakmış.

He olur he.

Elime bakın elime.  

• m-99 M kullanıcısına yanıt

Bunlarınki başka birşey, inadına kıllık yapıyorlar! Bir çeşit ruh hastalığı!.. Artık sabrım kalmadı bu aptallığa, kafalarının ezilmesi gerek! Hala faz maz diyor bişey öğrenmiş gibi, tüm aşılar çoktan tüm fazlarını tamamladı!

• quote:

"grip covidle çok alakasız, ama kızamık falan covidle direkt aynı mantık" Evet aynen öyle, virüslerin cinsi olarak aynı değiller ama sonuçları olarak aynılar, çevrene bak suçiçeği geçiren varmıi her sene su çiçeği varyant oluşturuyormu? Hayır. çocukluktan itibaren herkes aşılandığı için! O virüs orada kaldı, aşılanmayan medeniyetten uzak kimi kabilelerde minör varyasyonlar gelişiyor ama ciddiye alınacak seviyede değil..

NBŞ, palm yağı, margarin, Bunlar kanser filan değildir, pek iyi olmayan gıda türevleridir. Tek başına kanser yapmaz, devamlı bir şekilde hepsiyle uzun süre beslenirsen direncini zayıflatırsın. 8 milyar kişinin karnını neyle doyuracaklardı, 70 lerde birşeyler geliştirdiler işte, şimdi artık bu ürünlerdende taşınılıyor. Doğal şeyler tercih etmeye çalışın, aşıya laf edipte bimden alışveriş yapıp ağlamayın.

Sizinki başka birşey, siz bir hastalığın gönüllü taşıyıcıları ve ev sahipleri yüzünüzden insanlığın varlığı tehlikeye atılamaz!! Benim ve sevdiklerimin varlığını, şımarıkça ve cahilce virüs evrimleştirerek tehlikeye düşüremezsiniz!! Aşı olmamak sizin tercihiniz, bu durumda mağaranızda yaşayın! Bana ve sevdiklerime yaklaşmayın!!

Kafanda en az kendin kadar cahil bir tip çizmişsin, onu ben olarak tarif ediyorsun, fakat ben o zannettiğin kişiden çok uzağım.

Yazdıklarından cehalet akıyor cehalet!

Ben sana ne diyorum, sen kalkmış su çiçeğini, yok insanların doymasını falan anlatıyorsun.

Andersenden masallar.

Diyorum ki konu covid olunca 8 milyar insanın sağlığını düşünen kurumlar konu kanser olunca nerede?

Yok çok maruz kalıncaymış, yok bilmemne. Yahu her yandan maruz kalıyorsun, farkında değilsin.

insanlığın varlığını tehlikeye atmaktan bahsederken, Dünyadaki ölüm sayılarını sebeplerine göre karşılaştırdın mı hiç?

Ya kime anlatıyorum ki?

Araştırmaktan uzak, çok TV izlemiş insana ne anlatabilirim ki?

He kardeşim he.

Radyasyonlu çayın da azı faydalı, amerika da ırağa demokrasi getirdi, batılı yardım kuruluşları da hepsi melek kalpli tontişler, gözlerinden öpüyorum iyi uykular sana.

• quote:

Bunlarınki başka birşey, inadına kıllık yapıyorlar! Bir çeşit ruh hastalığı!.. Artık sabrım kalmadı bu aptallığa, kafalarının ezilmesi gerek! Hala faz maz diyor bişey öğrenmiş gibi, tüm aşılar çoktan tüm fazlarını tamamladı!

işte minik diktatörümüzün içindeki canavar uyandı.

çabuk makineli tüfeğini getirin, kendi gibi düşünmeyenleri tarayacak.  

Edit: işte aramızdaki fark bu.

Ben zamanı geldiğinde aşımı olacağım,

Fakat sen asla diğer insanların tercihlerine saygı duyan bir insan olamayacaksın.

Bu konuda sayfalardır insanların temel hak ve özgürlüklerini kısıtlamaya yönelik propaganda yapılıyor.

İğrenç bir linç kültürü. Ortaçağ kafası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 8 Temmuz 2021; 21:10:13 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.