Şimdi Ara

Aşığım ya...(Mission 2 demo :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Falco.N</i>
    <br />Hissettiğin duygular çok mukaddes ve çok muhteşem.
    Yani kıskanmıyor da değilim ama inana senin adına çok mutluyum.
    Kıymetini bil bu duyguların sakın sıradanlaştırma.
    Aşkını hep yüksek seviyede yaşa.
    İnşallah onunla konuşunca ve müstakbel yengemiz olunca bugünkü duyguların hiçbir şekilde azalmasın daha da artsın
    Belki dediklerimi gerçekleştirmek imkansız a yakın ama gerekirse aşkını taze tutmak için bir müddetliğine ayrı bile kal.
    O nun kıymetini bileceğine eminim ama aşkının da kıymetini bil.

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

sen duygularıma tercuman olmuşsun,allah da seni mutlu kılsın...işte ben de dediklerini anlatmak istiyorum ona ama o kadar zor ki acaba anlar mı diye korkuyorum.bu olaylar o kadar laçkalaşmış,sulanmış ve menfaat olayına dönmüş ki adam gibi sevince şüpheyle bakılıyorsun...

• forsaken yaw hadi mutlu sonu iple çekiyoruz.
    biz hep acı çektik. senin mutluluğun bizede öncü olsun artık!..
  • Haydi yakışıklı senden iyisini mi bulacak
    [elvis][elvis][elvis][elvis][elvis][elvis][elvis]
  • şu topiği açana dek her gün rastlıyodum okulda neredeyse...ama topicten sonra 1 kere bile rastlamadım...neyse...elbet rastlayacağım.bu arada ona rastlayacağım diye her dersime gidiyorum okula.bu sayede notlar iyi geliyo Statikten 100 Jeolojiden 80 almışım [rockbnd]

sevmenin meğersem faydaları da oluyormuş [:P]
  • EYY AŞK!...
    Sen nelere kadirsin!...
  • Beklersen Gelmez .... Bunu bilir bunu soylerim
  • ne çektim şu kızlardan bea!! Alkolik oldum onarın yüzünden![drknrd]
    son kız arkadaşım beni kullandı ve işi bittiğinde ***** gibi kaldım..
    bigün bi msj çat diye ayrıldı..
    Bir kulunu çok sevdim o beni hiç sevmiyor[wand]
  • hesabım var ulenn [wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand]
  • bitti ve son sigaramı yaktım....artık senenin en zor sınavına hazırım...1 hafatlık emek...

sonra ver elini ona...tesadüf istiyorum başka bişey değil..."take me to the magic of the moment............"

huzur onun,saçları benim,hayat ikimizin olacak...."did ever think that we could be so close like brothers..."

sadece karşındaki kadarım "i'm blowing the wind of change..."[cptn]
  • hadi Allah yüreğine eman,
    diline harman,
    dizlerine derman versin.

yakışıklı be adamsın oğlum kız seni mi reddecek hah
  • yaw çok merak ettim sonunu.Ben de aşığım,inşallah aşkının karşılığını alırsın.Ama platonik aşk(şu an için) öyle bir olay ki insan aynı anda hem çok mutlu hem de çok hüzünlü olabiliyor.Şu an bence keyfini çıkar.Diyelim ki seni reddetti,mutlaka bir gün kabul edecektir.Çünkü aşkını gün geçtikçe daha iyi anlayacaktır.Lütfen bizi gelişmelerden haberdar et çünkü senin yaşadıklarından biz de birşeyler öğreniyoruz.İleride bolca çocuğunuz olması dileğiyle...[bgdnc2]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Førsaken</i>
    <br />bugün yine karşılaştık ve anladım ki seviyorum.5 yıl sonra ilk kez birisini...sadece karşısına geçip "seni çok seviyorum" diyip çekip gitmek istiyorum.çünkü onu "götürmek" maksadıyla çevresinde dolanan o kadar serseri tip var ki onlardan biri olmadığımı anlamasını istiyorum.

en fazla elini turmak,en çok da saçlarını sevmek istiyorum.onunla konuşmak,gezmek,akşam güneşinde okuldaki manzarada onunla elele yürüyüp boğazı seyretmek istiyorum.hepsi bu...

çok mu şey istiyorum,az mı şey istiyorum....bilemiyorum.

sadece "merhaba"mız var ve geçen sene doğum gününde "çok güselsin" demişliğim...hepsi bu.

ve şimdi okulda karşılaştığımda "nasılsın" dediğimde ve bana "iyiyim sen?" diye sorduğunda "seni çok seviyorum" diyeceğim...

acep anlar mı beni?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Bu hislerini ona söylemelisin.Bence söylemekle kaybedecek bişeyin olmaz.Aksi halde platonik aşk yaşayarak hep acı çekersin.Sevdiğini söylemekten korkmemelı insan.Ben eski kız arkadaşıma Seni seviyorum demediğim için ayrıldım.Ona gerçekten seviğini hisstetirebilirsen hislerinin karşılık bulacağını düşünüyorum.
    Tabi bu kıza göre değişir.Duygusal bir kız ise işin kolay.Bir bakış bir gülümseyiş halleder.Küçük jestler yapılabilir.
    Bak ben içimdeki "Seni Seviyorum" diye haykıran geveze çocuğa için izin verdiğim için çok mutluyum.[evlol]Sevdiğini söylemekten çekinme.Bazı şeyleri göze almazsan kazanamazsın.

• oooooffffffff oooff zor bu işler bea...aşagı sakal yukarı bıyık hesabı... herkesin unutamadıgı biri var... ne olcak böle yaww... napsak gitsekmi bu diyarlardan......
  • çiçek verdim kendisine...hikayeyi tam yazıyordum buraya elektrikler gitti..yarın komple anlatacam gelişmeleri,cumartesi de Kemancı'da final olacak sanırım,gidişat o yöne doğru...iyi geceler

yarınki index:
    1.sınavın hikyesi
    2.bir türkün aklının en çalıştığı yer,WC
    3.çiçekçiye "helal olsun sana!" dedirten adam
    4.denge politikası
    5.eldeki pirinç mi,dimyattaki bulgur mu?
  • Sabirsizlikla bekliyoruz hikayenin devamini
    Umarim hersey mukemmel gecmistir
  • öncelikle belirteyim sizin de hikayelerinizi beklerim...

Sevgili Topic...

Flourine,Pyrite,Halite,Gypsum derken en son sabahlamıştım.Onlarca mineralin özelliklerini,sertliklerini,özgün ağırlıklarını ezberlemiştim.Dahası bir de yine onlarca kayanın nasıl oluştuğunu,içinde hangi mineraller olduğunu,mühendislik özelliklerini ve görünüşlerini ezberlemiştim.Çünkü sınavda elimize kaya ya da mineral herneyse verecekler "bu ne anlat bakalım?" diyeceklerdi :).Çalışırken internetten yardım alınca bazı basit şeyler çok karmaşıklaşıverebiliyor(aynen bu kelime gibi).Çünkü bir arattım mineral çeşitleri ve kaya türleri diye gerisini siz düşünün.100lerce.Buldukça baktım,baktıkça bunaldım.En sonunda 30-40 kayalık ve 20-30 minerallik arşivimle sınava gittim ertesi gün.Kendi arşivimi varolanların sayısıyla karşılaştırınca bir endişe kaplıyordu beni sınavdan önce ama sınava geldim ve işin hiç de kötü olmadığıı anladım çünkü sınavda bana 5 kaya sordular en bilinen,en basitleri :).asistan gelip "bu nedir,özellikleri nedir" diye elime granit verince içimden "bu iş bu kadar" dedim.Sınav çok güsel geçmişti...90 üzeri bir not bekliyordum ve hala bekliyorum.

Derken sınavdan çıktım arkadaşlarla kritik yapıyoruz.Sınavdan daha çok kritik konusu sınavdaki mini etekli asistana geldi tabii ki çünkü inşaat müh. sınavı,sınavda 60 erkek.Neyse dedik kendisini aramızda biraz kınadık konsantrasyonumuzu dağıttığı için sınavda.Sonra birden kendimi büyük bir boşlukta hissettim.Bu haftaki 3 sınav,1 quiz ve 1 lab. ödevim mazi olmuştu.Artık bunun verdiği rahatlıktan mıdır nedir,alt taraftan bir şeyler hareketlenmeye başladı.Hemen odama gittim,dergimi adım tuvaletime girdim paşa paşa.1-2 sayfa falan çevirdim işte ne olduysa o anda oldu.Birden kafama acayip,ilginç fikirler üşüşmeye başladı istemim dışında.oydum dergiyi kenara,ve en makbulunu seçtim düşüncelerden.Hemen şimdi çiçek yaptırıyordum ve ona veriyordum,çünkü bunu yapmayı çok istiyordum.Kim tutardı beni. :)

İyi,güseldi,hoştu da;Nasıl verecektim çiçeği?Kız şimdi nerde,kimle bilmiyorum ki.Utanma,sıkılma,tereddüt hiç mi hiç yoktu bende.Kesin verecektim çiçeği,gerekirse dersine girip herkesin önünde,gerekirse kampüste yine herkesin ortasında.Ama dersler bitmişti yani okulda değildi büyük ihtimalle o anda.Ne yapmalı ne etmeli?Odasına gidip de kaıyı çalıp direk versem mi acaba?Yok yok o zaman birazcık fazla olur sanki.Çünkü hadi tamam ben ondan çok hoşlanıyorum,çiçeği vermeyi çok istiyorum ve azimliyim ama bakalım o nasıl hissedecek kendisini kapısına dayanır,karşısına çıkarsam.Sevinecek mi,mutlu mu olacak,hşuna mı gidecek yoksa sıkılacak,şaşıracak ve kendisini <b>rahatsız</b> mı hissedecek.<b<font color='red'>Sevgimin birisine rahatsızlık vermesini hazmedemem</b></font id='red'>.

Cep telefonumu aldım elime.Merwe'yi aradım.Kendisi zat-ı muhteremin oda arkadaşıdır sevgili topic.
    -nerdesin
    -yurdun önündeyim
    -bekle geliyom
    5 dakika sonra buluştuk:
    -hayıdır naber
    -hayır hayır,çok hayır :)
    -nooldu
    -gidiyos
    -nereye
    -çiçeçiye
    -??ne iş?
    -çiçek alacağım ben Merwe
    -kime?
    -0'na
    -
    -ne bekliyosun peki sonra?
    -hiçbir şey beklemiyorum.Beklemem gerekiyor mu?Ben bir şey beklemeden sadece içimden geldiği için birisine çiçek alamayacak mıyım yani.O çiçek onun saçları,gülüşü için benden bir "muhteşem!" anlamına gelecek.Kaç gündür hep ona bkıyorum okulda ama hiç rastlayamadım ona.Rastlasam hemen geçecektim karşısına,bakacaktım göslerine ve daha kat kat fazlasını ona söyleyecektim ama bu görev sana düştü.
    -E ara,çağır bir yere o zaman.Telefonu da war sende.
    -Kendisinden almadım ki numarasını ben biliyosun.Sağdan soldan bulmuş bir şekilde aramak yakışır mı?Bir yandan da şimdi alıp çiçeği git odasınaçal kapısını,"bunlar senin için" de ve başla içindekileri döklemeye diyor şeytan ama ya rahatsız olursa,ya beni çevresindeki bir sürü "hoşlanıyorum senden" diyen ama yarısı fiziksel,diğer yarısı da başka bir gün başka birine ayni şeyleri söyleyenlerle karıştırırsa...Neler hissettiğimi ben biliyorum,benden iyi kimse de bilemez doğru bir yerde,doğru bir şekilde anlatmadıkça.Ve bu yer de onun kapısının önü değil.
    -ya o seni ararsa ne yapacaksın?
    -O işin extrası olur.O zaman çok güsel olur.Ama ben bunu arasın diye yapmıyorum,sadece ben istiyorum diye yapıyorum.[bgstr]
    -
    çiçekçiye geldik.Şöyle bir baktım çiçeklere."Abi yapma kırmızı karanfilim yok deme"."walla yok çünkü mevsimi değil,beyzlar war,pembeler war".MEwsimi değildi madem,başka bir şey alacaktık elimiz mahkum:
    -Özel bişey mi olacak?
    -Özelin de özeli olacak
    -O zaman gül werelim şöyle...
    -Gül ağır olur tarzım değil.Daha genciz çok vaktimiz olacak gül almak için sonaları
    -
    -Şu 2 demek beyaz karanfili alalım önce.Yalnız onun içlerine şu,şu,şu ve şu pembeler girecek dağılmış bir şekilde.
    Adam yaptı fakat:
    -Abi olmadı o şu 3lüyü alalım aha da bunları koyalım bakalım.Şu,şu ve şu beyazları da koparalım sanki biraz boynu bükük duruyorlar çünkü...
    Adam yapar yine fakat:
    -Hmm.Bu pembelerin rengi çok açık durdu beyazların arasında.Şu morları bir deneyelim...
    Adam yapar fakat:
    -Tamam renk güsel oldu.Beyaz ve mor olacak.Yalnız yine şu,şu,şu morları koparalım yerlerine şunlar olsun.
    Adam yapar:
    -Şimdi de hizalayalım üstten.Üst tarafı hafif oval olsun,çiçekler de dağınık değil toplu dursun.Aşağıdan sıkalım biraz.
    -Simdi de boyu kısa kalanları alalım yerlerine şu,şu,şu olsun.
    Adam yapar:
    -Güsel.Şimdi ver bakayım demeti bana.Ewet alt tarafında 3 parmak boyu keselim.Çewresine de ypraklardan bir taç yapalım.Yparakların nerde,ben şeçeceğim.
    100lerce yapraktan 15-20 tane seçtim 10 dakka sonra.:)
    -Tamam bunlar güsel.
    Adam yapar ve der:
    -Neyle saralım?
    -Hani Tuvalet kağıdı gibi emici ama kalın ve işlemeli kağıtlardan var...
    -Onlardan kalmadı be abi.Bak şu desenli kartonlar en çok rağbet görenler.
    -Ama bunların renkleri beyaz ve mora gider mi?Sarsana bi bakalım.
    Adam yapar:
    -Gitmedi.Renkleri boğdu.Olmas.
    -Şu jelatinler war...
    -Olmaz,çok basit onlar.Aha da şunlar güselmiş.Pembe noktalı olanlar.
    Adam yapar:
    -Bi dakka bi dakka o folya kağıdı sanki biraz kırışmış gibi.Nerde folyoların?
    -Şurda abicim.
    Yine bütün foly kağıtlarına baktım,5 dakka sonunda en hoşuma giden renkteki tek bir kırışığı olmayanı buldum.
    -İşte bu olacak...
    Adam yaparken demetimiz yavaş yavaş şekillenir ve Merwe lafa girer:
    -Furkan bana her ay alır çiçek ama böyle güselini,özenlisini görmedim.Amma çok uğraştın ama değdi çok güsel oldu.
    -1 kere çiçek alacağım O'na...Madem ki bu çiçek içimden geldi,o zaman ona hislerim kdar güsel olmalı.
    -
    Adam bitirir:
    -İşte.
    -Ne iştesi daha bunun kurdelasıyla uğraşacaz
    -[frndsp]
    Beyaz renkli bir şerit seçtim:
    -İşte bundn olacak.4 parmak boyu kadar sarksın kenarlardan.o sarkanları da makasla hafifçe yuvarlayıvercez,ama hafifçe.
    Adam yapar:
    -Güsel oldu.
    -Oldu oldu.
    -Ewet tazzikli oldu
    -Bu çiçek kimin içine belki bilmeyecek nasıl alındığını ama keşke içeğin dili olsa da anlatsa.Çoğu gelir,ben yaparım hiç karışmaz,alır gider.Tamam ben de bu işi yıllardır yapıyorum bir şeyler söylemesine gerek yok aslında çünkü iyi yaparım işimi fakat önemli olan sadece kapıp gitmek mi?Yoksa onun için kafa yormak,vakit harcamak yani emek vermek mi?takdir ettim seni.Umarım işe yarar bu demet.
    -Yaprakların üstine bir de parlatıcı spreyden sıksak...
    -tabii tabii
    -Ellerine sağlık abicim sana hayırlı işler dilerim...
    Ve çiçek hazırdır.Çok da güsel olmuştur.Kendi kendime düşünmeye başladım dönerken sigaramı yaktıkta sonra."way be" dedim."demek ki bu kız benim cidden kanıma girmiş"...sonra kendimle gurur duydum.Sewiyordum ama sallapati değil.Uğraşıyordum sewgim için,oyunlara başvurmuyordum onun yanına yaklaşmak için çünkü onu tawlamak için uğraşmıyordum,onu sewiyordum...sadece sewiyordum."umarım bunu bir şekilde o da anlar" dedim sigaramdan bir nefes daha alırken...

-Bunlar onun şaçları we gülüşü için Merwe...
    Dedikten sonra odama gittim.Uzandım yatağıma.Bir sigara daha yaktımScorpions-Wind of Change'i açtım.Sigaram bitince uyuyakalmışım.Uyandığımda bir mesaj wardı telefonumda.

"Çiçekler gerçekten çok güseldi,Çok teşekkür ederim,Gonca..."

Kendi kendime dedim "Mission 1 Accomplished"...

• helal olsun.
  • Çok etkileyici bi hikaye yaw. Dostum mişın van hayırlı olmuş. Çok sevindim.
    Darısı mişın tu 'ya :))
  • bizzat dün gece 3'te,23 yıldır ilk defa onu çaldırdım.anında geri çaldırmasıyla anladım ki telefonum onda kayıtlı ve benle ilgili herhangi bir olumsuz düşüncesi de yok.tabii ben dün gece o geri çaldırınca beni "bir çiçek daha almazsam şerefizim!" diye bağırışıyomuşum beni arkadaşlar zor zaptetmiş bunu da kendilerinden öğreniyorum ve yawaş yawaş hatırlıyorum.

bu topic günlük gibi oldu yalnız.hadi hayırlısı bakalım.

mission 2'yu napsak acaba...?
  • hocam,doğru yoldasın ama çok ince ayar çek onun da sana tam anlamıyla karşılık verdiğini hissedene kadar...güzel şeyler yap ama kendini ara sıra geri çek ki senin boşluğuna düşsün,çok fazla üzerine düşme ama kendini de unutturma.ama yanyana olduğunda ya da uzaktan,güzel şeyler yap(çiçek olayı gibi)
    dediğim gibi ONUNDA KARŞILIK VERDİĞİNİ anladığın anda normal prosedüre geçersin. ki doğaçlamadır her ilişki,içinden geldiği gibi davranırsın.kapı açılana kadar dikkatli ol.
    not: bunu yazan gerçekten bu işlerde başarılı olmuş bir abin [krl]
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.