Şimdi Ara

Ashe Damage Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oynadığım mmorpglerin suyu çıkınca Lol'a sardım,1 haftadır oynuyorum.Birkaç noktada takıldığım şeyler var.Biraz IP kasıp Ashe aldım,4-5 gündür onunla oynuyorum.Yalnız şöyle bir durum söz konusu karşıma kim çıkarsa çıksın benden kat kat fazla vuruyor.NPC'den saldırı hızı,kritik falan alıyorum altın yettikçe.Benim şampiyonum 12 level örneğin karşıma 8 level Ashe bot geliyor vurduğumun 3 katını vuruyor.Neden olabilir?

• İmzan çok iyiymiş.

Edit: Tam bir build yap. Bu arada TR'de oynuyorsan acilen West serverinde hesap aç ve oyunu orada öğren ciddiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanjui -- 16 Mart 2013; 22:47:54 >
  • damage alman lazım. Jax al ayrıca damage istiyorsan zaten ucuz.
  • Ashe oyundaki en kötü adcdir pişman olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuzlusu

Ashe oyundaki en kötü adcdir pişman olursun.

Bu arkadaşı dinleme.

Öncelikle minionlara last hit yapmayı öğrenmen lazım. Minionlara hep saldırma, sadece son vuruşları yaparak onlardan para kazan yani farm yap. Paran oldukça da infinity edge veya bloodthirster yanına da phantom dancer al.
  • Weste geç hemen ve minyonlara son atış yapmaya çalış google da ashe build yaz çıkan itemleri alırsan farkı hissedersin.
  • rune olmadan adcarry zor oynanır. direk as crit çıkman da genelde fayda etmez saldırı hasarın 200ü geçtikten sonra alırsan daha etkili. oto atak yerine skill ile hasar veren şampiyonları al garen-annie öneririm rune olmadan da güzel hasar verirsin
  • quote:

Allah rızası için oyunu bırak ( en kötü en iyi diye kavram yok bu oyunda)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ahah ilahi çocuk ashe çöp en çöp herodur diyenler oyuna yeni başlayanlar oluyor sonra bir gün karsılarına usta ashe gelip darma duman edince anlıyorlar gerçeği

konuya dönğcek olursak botun senden 3 kat vurması demek sende hiç Atack damge (saldırı gücü) itemi yok demektir mobafire gibi sitelerden build örnekleri bakıp dene bol bol botlarla oyun at ve ultini çok iyi kullan bence harika bir ultisi var
  • ashe gibi saldırı gücü taşıyıcıları(adcler) genellikle basit ataklara dayalıdır damage potansiyelleri. O yüzden oyun sonlarına doğru iyice coşar kendileri. Ashe bence çok iyi bir adc değil. Ezreal Graves Tristana Miss Fortune gibi adcler daha iyi benim gözümde. Mf harici kaçma kovalama olayları çok iyi. Daha oyuna yeni başlamışsın o levellerde takım oyunu olmaz herkes bireysel oynar adclerin ise insan üstü korumaya ihtiyac duyabiliyorlar. Sana tavsiyen offtank şampiyonlar oynaman. Bireysel başarınla daha rahat oyun taşırsın adclere nazaran. Jax Irelia gibi veya oyun başında çok iyi damage sahibi olanlarla Renekton Darius Le Blanc veya veya Kayle oyna ne alırsan gidiyor şampiyona

• kanasusamış hayalet dansçı ebedi kılıç ve son fısıltı çık gör bakalım o zaman kim daha fazla vuruyor ashe bu oyundaki en zevkli champlerden biri
  • kardeşim öncelikle oynadığım karakterin (ashe) amacı saldırı gücü taşımak yani şöyleki senin yapman gereken full saldırı gücü ve hızı yüklenip düz ataklarınla düşmana saldırmak, biraz savunma da gidiceksin tabiki karşıdaki büyücülerden tek yememek için ama dediğim gibi adc oynamak takım savaşlarında iyi pozisyon almayı bilmediğin sürece zordur ve haritada tek başına gezme. Şu da varki last hit (son vuruş) yapmayı bil adc isen en çok farmı sen yapıcaksın oyunda. minionlara oto saldırı yapma , sürekli mouseyle bir yerlere tıkla, hareket et, canı tek vuruşluk kalan miniona vur öldür aksi türlü gold gelmez gelişemezsin. basitçe anlattım hadi kolay gelsin kardeşim. tr senin için en iyi yerdir sonuçta türkçe. Sakın westte oyna diyenlere bakma.
  • Forum oldukça iyiye gidiyor eskiden olsa NPC dediği için herkes trollerdi şimdi herkes yardımcı olmaya çalışıyor ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemgs5

Forum oldukça iyiye gidiyor eskiden olsa NPC dediği için herkes trollerdi şimdi herkes yardımcı olmaya çalışıyor ne güzel

Milletin gözünden kaçmış çaktırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemgs5

Forum oldukça iyiye gidiyor eskiden olsa NPC dediği için herkes trollerdi şimdi herkes yardımcı olmaya çalışıyor ne güzel

Aynen okurken 'ne vurmuslardir' dedim icimden

• hero dan önce mevkileri kavraman gerek öncelikle mevkileri öğren derim o mevkide ustalaşmak için o tarz heroları alman gerekir ADC oynucam ve ashe oynamak istiyorsan minyonlara las hit yapmayı öğrenmen gerekir
  • Ashe aslinda en op hero bile derim çünkü kasmis ashein sirti yere gelmez 5 kisinin arasina girmedikce

• Abi sacma sacma konusmayin. Westte basla demissiniz. Birak onlari kardesim. Basla tr de. Hem oyunu gayet iyi kavrarsin . İtem aciklamalarini iyice oku. İnternetten arastir biraz. Tr de hem yeni baslayan cok. Seviyene uygun adamlarla eslesirsin hemde oyunu tam kavrarsin.

• Ashe oynicam diyorsan saldırı hızı botu - kanasusamış - ebedi kılıç - hayalet dansçı çık bu itemleri çık. Sakın 2 kişi arasına bile girme hep takımla dolaş takımın arkasında gez ultiyi - w sonra düz vuruş üzerine kur ataklarını başarılı olacağını düşünüyorum .
  • Ashe 12 lvde 1300 cani olur ve 90 cuvari vurursun o 270 vuramaz imposseble uydurma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.