Şimdi Ara

Ashe Damage Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Karşı ashe zeki pasifi iyi kullanıyo sende ilk vuruşunu düşmana yap sende fazla vurucaksın :D
    Ayrıca cznin arka taraflarına gel elotrade yaparız çabucak ejderha simgesini kaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crossroads

Arkadaşlar oynadığım mmorpglerin suyu çıkınca Lol'a sardım,1 haftadır oynuyorum.Birkaç noktada takıldığım şeyler var.Biraz IP kasıp Ashe aldım,4-5 gündür onunla oynuyorum.Yalnız şöyle bir durum söz konusu karşıma kim çıkarsa çıksın benden kat kat fazla vuruyor.NPC'den saldırı hızı,kritik falan alıyorum altın yettikçe.Benim şampiyonum 12 level örneğin karşıma 8 level Ashe bot geliyor vurduğumun 3 katını vuruyor.Neden olabilir?

Oncelikle arkadaslarin yoksa tr serveri seninnicin bir kabus olabilir :) benim realde 20 kisi lol oynayinca surekli arklala zevkli oluyor. Gelelim senin konuna eger carrylerle devam ediceksen ashe guzel bir secim onerilen itemleride baya ii tr oynadiginnicin ilk olara ebedi kilic-bot(ilk base attiginda botu bit ve AMK kilicini al sinra ebedi)-hayalet dansci-kana susamis geri kalan oyunun akisina gore cikilabilir. Sonra gorursun kac vuruyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OturanDürüm -- 17 Mart 2013; 22:13:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuzlusu

Ashe oyundaki en kötü adcdir pişman olursun.

Sen bırakmalısın bence oyunu late gamede en iyi iş gören adc lerden biridir stunu tek gördüğün birine yapıştır sonra onu indirin oyun sizde. Tek zayıf kaldığı yer kaçış sisteminin zayıf olması onuda oyunculuğunla telafi ediceksin geride durup sana gelenlere slow vura vura vurkaç yapıcaksın olayı bu ashe in.

Konu sahibine gelirsek : Yanında bir arkadaşın janna alıp onda prolaşırsa oyun kolaylaşır senin adına ultisi ile sana uçan adamları geri fırlatır ayrıca oyun başı op slow ve senin damage eksiğini verdiği shield ile karşılar. Yapıcağın build late game olarak resimde mevcut fakat early game yani oyun başında ilk olarak en az 1100 gold biriktiriceksin minion keserek last hit yapman gerekiyo düz vuruş yapma bekle bekle canı azalınca son vuruşu yapıp goldu al bu sayede lane i ittirmemiş olursun tabi yanında bir support bulunması gerekiyo bir arkadaş bul onunla oyna. 1100 gold ile towna dönersen 2 tane doran blade alıp devam et sonrasında para varsa bir life steal itemi alıp ayakkabını atack speed yapıcaksın bu konumda lane de sustain sağlamış oluyosun yani minionlardan gereken heali çekeceksin life steal sayesinde sonrasında direk infinity edge çıkıyosun ebedi kılıç türkçesi sonrasında hayalet dansçı, kanasusamış, son fısıltı ve en son koruyucu melek alıyosun tabi ilk aldığın 2 doran blade i satıcaksın. Olayın bu olsun zamanla alışırsın.
     Ashe Damage Sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Couteau

rune olmadan adcarry zor oynanır. direk as crit çıkman da genelde fayda etmez saldırı hasarın 200ü geçtikten sonra alırsan daha etkili. oto atak yerine skill ile hasar veren şampiyonları al garen-annie öneririm rune olmadan da güzel hasar verirsin

Botlara karsi diyor, yeni baslasim diyor run diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiddle26stick

Ashe 12 lvde 1300 cani olur ve 90 cuvari vurursun o 270 vuramaz imposseble uydurma

1 levelde 72 vuruyosun doran b. ile başlarsan 82...12 levelde ne 90 civarından bahsediyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeen

quote:

rune olmadan adcarry zor oynanır. direk as crit çıkman da genelde fayda etmez saldırı hasarın 200ü geçtikten sonra alırsan daha etkili. oto atak yerine skill ile hasar veren şampiyonları al garen-annie öneririm rune olmadan da güzel hasar verirsin

adam rune olmadan diyor. yani yeni başladıysan rune un yoktur diyor. yanlış bi şey yok bunda. sen ne anlatıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

quote:

Orijinalden alıntı: Jeen

quote:

adam rune olmadan diyor. yani yeni başladıysan rune un yoktur diyor. yanlış bi şey yok bunda. sen ne anlatıyorsun?

Diyorum ki yeni baslayanda run ne arasin?

• Yazan herkese teşekkürler.Zaten oynamadan önce de biliyordum buradaki yorumlardan bile anlaşılıyor oldukça detaylı ve karışık bir oyun.Zamanla çözeceğiz.İşe geç kalmayalım diye oyundan çıktım ban cezası varmış yeni öğrendim onu da.Yavaş yavaş keşfediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.