Şimdi Ara

ASG CZ P09 HAVALI TABANCA İNCELEMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu başlıkta bir kaç gün önce tecrübeli arkadaşlardan tavsiye ve öneri istemiştim, velhasıl cevap gelmeyince, yurt içi ve yurt dışı sitelerden kapsamlı bilgi toplayarak bütceme uygun içime en çok sinen ASG firmasının ürettiği Cz-P09 birebir replika havalı tabancasını aldım.

Teknik Özellikler;

Blowback - aksesuar lazer nişangah ve susturucu
    Co2 12 gr tüp
    205mm boy
    702 gr ağırlık
    4.5 mm pellet veya çelik bb
    8x2 16 ad kapasite - alttan şarjörlü
    Metal mekanizma
    3.7 joule güç
    150ms / 492 fps - pellet ile
    Yiv set namlu
    Orjinal replika lisanslı tasarım

Silahı 1 tüp bitecek ve yaklaşık 55-60 atış yapacak kadar kullandım

Gerçek silahla atış yapıyor hissini blowback özelliği ile gerek tepmesi gerek ağırlığı ile bana yaşattı, ortalama 25mt den pellet ile çelik bb lere göre çok daha isabetli atışlar yaptım, teneke kutuları yarıp geçiyor, çelik bilyeler 3 kat 4mm lik sert poliüretan kartona kendi çapında minik güzel delikler açtı fakat tahribat beklentim olmadığı için çokta deneme yapmadım, tahminime göre tahribatıda fazla olan bir havalı tabanca

Ben genel olarak fiyat perfonmas olarak memnun kaldım, Cz-P09 - silah kutusu - 15 ad 12gr co2 tüp, 500 pellet - 500 çelik bb ile bana maliyeti 450 tl dir.

Kullandıkça tecrübelerimi bu başlık altında paylaşmaya çalışacağım

Fotoları en kısa zamanda ekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cernobill -- 2 Ocak 2016; 11:48:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sukrugzdm

Asg cz p 09 modelini aldım, hem pallet hem bb çelik bb atıyor, 150ms çıkış gücü var gayette isabetli atışlara imkan vermekte, talep olursa ayrıntılı inceleme yapabilirim

Hocam imkan varsa resimli ayrıntılı bir inceleme bekleriz. Bu arada nerden ne kadara aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam
    tabancanın olumsuz yonlerini söylermısın 470 tly buldum ızmırde bir firma
    495 fps olması cezbediyor benı ne dersin uzun kullanımda sıkıntısı varmi urunun
  • Aykutasil kullanıcısına yanıt
    şarjörün altı açık bilye mermi alttaki 8 li bölmeden düşebiliyor. birde kesinlikle ne hızı söylendiği gibi 150m/sn nede 3.7 joule enerjisi var. maksimum hafif bilye ile 120-130m/sn yi görüyor. enerji şarjı da 2 joule u geçmiyor.birçok pellet ve bilye ile 1000 in üzerinde attım. ilk 20 atıştan sonra enerjisi baya azalıyor. yalnız bu dediklerimden daha iyi olan da yok gibi ya gidip blowback olmayan silah hissiyatı vermeyen alet alacaksın (hız ve enerji için ) veya bu fiyata bunu. kağıt üzerinde 150m/sn yazan başka marka görmedim zaten buda gerçekte değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.