Şimdi Ara

ASELSAN; 'Pardus temelli milli sunucu göreve hazır!' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: firat_kilic

Yine mi sen birader. Ne fark ediyormuş öğrendiklerini bir anlat bakalım. // nükleer santral vs her yerde iç ruh bakış açın aynı ** security update et kendini** download linki veriyorum Osho/Farkındalık *kitap //https://www.nadirkitap.com/farkindalik-dengeli-yasamanin-anahtari-osho-kitap16344866.html?gclid=Cj0KCQiAmsrxBRDaARIsANyiD1ppY2Zq01dE4DdDIM-N5QmvzGlpWxRmBE5g17rC2aiqd5LZmCqlAWcaAghhEALw_wcB
    Teşekkürler, en kısa zamanda alıp okuyacağım.

• milli bilgisayar imkansıza yakın bir konudur... boşuna milleti kandırmayın... detaylara girmeye hiç gerek yok... ortaokul bebesi bile biliyor zaten...
  • Pardus a milli diyenler kesinlikle suriyelidir
  • Pardus'un asıl geliştirici ekibini saçma bahanelerle yok ettiniz. Yerine fettoşları doldurdunuz. Mahvettiler güzelim işletim sistemini... Şimdi o mahvolmuş sistemle sunucu mu yapacaksınız???
  • milli ve yerliyi anlamadım anakartı ve işlemciyide bizim üretmişiz ? ram fabrikasını kuruldu, yarı iletken üretimimiz mi var.
  • Ya evet Apple,Dell ve HP'nin kendi işlemci, RAM, harddisk, anakart, ekran kartı fabrikası var çünkü.Bu firmalar da Amerikan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 1 Şubat 2020; 14:49:56 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.