Şimdi Ara

ASBÜ HUKUK MU AKDENİZ HUKUK MU? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 2.kez mezuna kalmıştım bu sene ve bende 15K yaptım benim sıralamam Anadolu Akdeniz Selçuk Uludağ Selçuk(İÖ) bence sizde Akdeniz’i öne koyun.Umarım sıralamalar 2019-2018 gibi gelirde istediğimiz yerlere yerleşiriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NightYooShin N kullanıcısına yanıt

yani hukuk okuyan biri için hangi ünide okuduğunu bir önemi yok. izmir'de yaşıyorsam 3000. bile olsam ankara yazmam mesela, tabi şehirden ve ortamımdan memnunsam. Hukuk için şehir değiştirmeye değmez. Yine ankarada isem 3000. bile olsam, izmirde sevdiğim arkadaşlarım varsa güzel bir ortamım olacağını, rahat edeceğimi biliyorsam izmir yazarım.

bunun dışında eng eğitim veren bir üni varsa ve o şehir de sorun olmayacaksa benim için, yeni olmasına vs. bakmam. hukuk okuyorsan hangi üniden mezun olduğunun bir önemi yok. ama ing. hukuk okumak mühim bir fark olur.

hukuk seçilecekse:

eng eğitim veren üni (şehir iyiyse) > sevilen yaşanmak istenen şehirdeki üni > başarı sıralaması yüksek olan üni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melanie Thierry -- 14 Ağustos 2021; 20:32:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aybü de gelebilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Asbü nasil, ne yaptin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.