Şimdi Ara

ASAL Yoklama başvurusu sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. ASAL üzerinden yoklama başvurusunda bulunup aile hekiminden randevu almak istiyorum. Ancak Lise, Üniversite bilgileri aşamasından sonra Okul kayıt tarihi alanı boş olduğu için işleminize e devlet üzerinden devam edemezsiniz. En yakın askerlik şubesine başvurunuz uyarısı alıyorum. Bu uyarıyla karşılaşanınız varmı ? Çözümü olan varmı ? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFV -- 11 Aralık 2019; 18:27:49 >

• Aynı sorunu bende yaşıyorum 9 gündür bozduramadım bir türlü tecili. https://www.sikayetvar.com/e-devlet-turkiyegovtr/e-devlet-turkiyegovtr-asal-yoklama-basvurusu-hatasi-1

Bu şikayette birisi yorum yapmış şubede düzeltiyorlar diyede ben şubeye gittiğimde, bizde hata alıyoruz vs dediler 2 kere gittim. Ne yapmalıyım ben de şaşırdım kaldım.
  • Şu anda genel sorun varmış. Şubeden dahil manuel yapamıyorlarmış. Önümüzdeki hafta deneyin dediler.
  • Mezun olduğun okulun öğrenci işleriyle bir görüş, benzer sorunum vardı o şekilde çözüldü.
  • Aynı sorun bende de oldu. Telefonla şubeyi aradım, yardımcı oldular. 5 dk sürmeden çözdüler ben de işlemleri hallettim. Gitmeden önce arayıp sorabilirsiniz, ben gitmeden telefon ile çözdüm.
  • Aynı şey başıma geldi. Şubeye gittiğimde görevli başka birini arayarak lise kodunu sisteme girdi. Yarın dene düzelmezse yine bakarız dedi. Yarın burayı editlerim.

edit : e-devleti aradım (alo 160). Sistemde sorun olduğunu ara ara 2-3 gün denememi söylediler.

Edit 2 : Şubeden lise mezumiyetini ve üni mezuniyetini elle girmelerini isteyin düzeliyor 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac LighT -- 16 Ocak 2020; 22:34:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac LighT

Aynı şey başıma geldi. Şubeye gittiğimde görevli başka birini arayarak lise kodunu sisteme girdi. Yarın dene düzelmezse yine bakarız dedi. Yarın burayı editlerim.

edit : e-devleti aradım (alo 160). Sistemde sorun olduğunu ara ara 2-3 gün denememi söylediler.

Edit 2 : Şubeden lise mezumiyetini ve üni mezuniyetini elle girmelerini isteyin düzeliyor 👍
    2.editinizi uygulamak üzere şubeye gitcem şimdi umarım düzelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.