Şimdi Ara

ARTIK WİNDOWS KURMAYA SON (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
0
Favori
26.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar benim notebookta floppy ve DVD writer yok, USBden DVD writer baglıyorum.
    Norton Ghost 2003 kullanıyorum. Bootable bi backup (DVD) yaratmak icin neler yapmalıyım
    Bilen arkadaslar acıklayabilirse sevinirim.
    Saygılar
  • ya siradan bilgisayar kullanicilar icin ideal cozum ancak mesela benim kullandigim bir dolu program var, bunlari toplarsam sadece C surucum 40gb civari tutuyor.. bunu cd ye yedeklemem cok zor, ancak ikinci bir hdd.. oda ayri bir mesele.. yani cd olayi yedekleme biraz imkansiz suan icin.. sıkıstırmalar basarili olmasina ragmen cok fazla cd kapliyor suan.
  • arkadaşlar ghost iyi ama ben true image kullanıyorum.programla booth cd hazırlıyosunuz yani floppy olmayn nootbook lar çinde kullnabilirsiniz.arkadaşın biri ağdan nasıl oluyo demiş.bu programın server sürümyle ağdan da image alabilirsiniz.cafe işetenler için ideal.sanırım bu özellik ghost 9 da da varmış ama kullanmadım.oldukça başarılı ben uzun zamandır kullanıyorum tavsiye ederim.
  • bende ghost kullanıyorum ve ben disket falan kullanmıyorum ghostu bootable cd icerisine atıyosun olay bu kadar sonra istediğin gibi ghost yap
    ghostta olay sadece image değil..... hdd nin birebir yedeğini alabiliyosun yani kafe sahibisin 80 gblık hdd ler var elinde ve senin biraz teknik bilgin varsa aynı sistem olan makinanda bir tane yedek hdd alırsın gerisini ghostla 10 dk 1 mak isini bitirirsin güzel is kolay gelsin...
  • arkadaşlar goback türü programlar da aynı işi yapmıyormu acaba yanlış anlamayın merakımdan soruyorum ne derece aynı performans ve sonuş alınabilir????
  • go back kurduğun windowsu aynı şekilde muhafaza eder.yani onunla yeni bi pc kuramazzın.ghost veya true image aynı boarda sahip pc leri 5 dk da kurarsın.
  • aynı anakart demişsin benim harddisklerden bir tanesi maxtor ve diğer samsung spinpointlerden daha düşük alanı var (yaklaşık 1 gb farkediyor) ghostu atınca yemesine rağmen diğer makineler kadar iyi performans alamıyorum bu ghost tüm konfigürasyonların aynı olduğu makinelerde çok işe yaradığına inanıyorum. Tutorial cd ve uygulama bilgilerini arıyorum ama bulduklarım arasında farklı donaımlar için herhangi bir yapılanmdırma ayarı göremedim. Bu da kişisel pc yedeği için iyi olduğunu gösteriyor. Zaten telif durumuda bunu desteklemekte. Ama kesinlikle çok kolay bi program. Şimdi bootable dvd hazırlamaktayım belki ana gereksinimleri karşılar ya da iki belki 3 dvd bacupla eski sistem geri alınır.
  • Ya arkadaşlar ghost 2003 kurdum.Kurarken konsol falan dedi normal geçtim.Resimlerde anlatılan gibi program arayüzü yok bende.Değişik programlar var sanki.Hnagisine tıklamam lazım onun çıkması için?Bi bakarmısınız
    ARTIK WİNDOWS KURMAYA SON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi approachate -- 25 Temmuz 2005, 19:42:54 >
  • olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: foxboy

olmaz

ne olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: MBE

aynı anakart demişsin benim harddisklerden bir tanesi maxtor ve diğer samsung spinpointlerden daha düşük alanı var (yaklaşık 1 gb farkediyor) ghostu atınca yemesine rağmen diğer makineler kadar iyi performans alamıyorum bu ghost tüm konfigürasyonların aynı olduğu makinelerde çok işe yaradığına inanıyorum. Tutorial cd ve uygulama bilgilerini arıyorum ama bulduklarım arasında farklı donaımlar için herhangi bir yapılanmdırma ayarı göremedim. Bu da kişisel pc yedeği için iyi olduğunu gösteriyor. Zaten telif durumuda bunu desteklemekte. Ama kesinlikle çok kolay bi program. Şimdi bootable dvd hazırlamaktayım belki ana gereksinimleri karşılar ya da iki belki 3 dvd bacupla eski sistem geri alınır.

hocam aldığın image çalışıyo ama performans alamıyorum demişsin.bide farklı nbi anakartlı bi pc de dene bakalım ne oluyo o image hiç kullanamasın.sanırm boardla değilde chipsetle ilgili.olay yani markası asus ve nforce 2 chipsetli bi makineden aldığın image i gigabayt nforce2 chipsetli bi borda uygulayabilirsin sanırım.dennemedim ben bunu hiç.ama chipseter farklı olunca olmuyo bu kesin.

• benim bi sorunum var başlangıç disketiyle ms-dos a geçiyorum fakat Harddisk imi görmüyo :( örneğin C: yazınca geçmiyo. HDD' mi nasıl göstercem ben yaa 2 saattir uğraşıyorum :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: turklan

benim bi sorunum var başlangıç disketiyle ms-dos a geçiyorum fakat Harddisk imi görmüyo :( örneğin C: yazınca geçmiyo. HDD' mi nasıl göstercem ben yaa 2 saattir uğraşıyorum :(

3 senelik başlığı nerden buldun da çıkarttın

Bende okurken şaşırdım CD fln deyince noluyorz hangi windows cdye sığar dedim... birden aklıma disketlerle Win95 kurduğumuz yıllar geldi.

• hard disk çökmüştü şu cd yi buldum biryerden hepsi var içnde veri kurtarmadan cd ye yazma.. güzel bir program..http://www.bootcd.bulunur.com/
  • bende eski bir topiği canlandırıyım hem kirlilik olmasın forumda dimi.

arkadaşlar ben disket sürücüye veda edeli bayağ oluo 3 sene gibi bu ghost da disket sürücü ve disket istio 2002 acaba disket sürücü istemeden bootable cd oluşturan versiyonu varmı ghost 9 falan ????
    teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: M.çelik

allah kahretsin ghost programını. tam kullanmayı bilmiyorum. dedim windowsun yedeğini alayım. c nin yedeğini almaya çalıştım. sen tut d:\ ye format cek yedeği d:\ ye al. gitti MP3 ARŞİVİM. [byes][rntg]

koptum yaa
  • Arkadaşlar sağolun verdiğiniz bilgiler için.Ghost'u bir deneyelim bakalım nasılmış.
  • eline saglik guzel calisma
  • ya benim soruyma cevap yokmu lanet olsun ki disket sürücü kullanmıyorum 2002 de disket sürücü istio
  • ewt ghost 10 u kurdum ve image ni aldım fakat anladığım kadarı ile boot falan yaptığı yok bunun yine ghost 10 kurup backup u yüklemek gerekecek yine win kurcas yane ölemiiiiiiiiii??????????
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.