Şimdi Ara

Artık tyt 100 üstü farz oldu ne yapalım tavsiyeleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son denemem 93 net geldi arkadaşlar 111 tane işaretledim genelde de 105 üstü işaretlerim fakat çok yanlış çıkıyor özellikle matematikde resmen 4 işlemde yanlışlarım beni deli ediyor türkçe de her gün deneme atıyorum fakat hiç belli olmuyor kaç net geleceği tyt fende 14-17 arasında geliyor bunda da hızlı çözcem diye bildiğim şeyleri bile yanlış yapabiliyorum sosyal 13-16 arasında geziyor netler bunu 17 18 e çıkarmak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkçe ve matematiği 35+ tutabilirseniz tytde 100+ gelir bence hocam. Ösym sosyal ve feni denemelere göre 1-2 tık kolay oluyo.

• Mramelex kullanıcısına yanıt

aynen öyle de matematik tamam yaparız inşallahta türkçe çok değişken hocam hiç belli olmuyor

• Ben de Türkçeyi 30 üstüne sabitledim çoğunlukla 35 üstü oluyor. Msü'de de tam 35 yapmıştım. Ama matematik ve sosyal çok değişken. Mat 24-33 arası sosyalde coğrafya 0 olduğu için değişiyor. Ben de tam kapanmada hem mat alan denemeleri hem de genel denemelere abanmayı düşünüyorum.

• 9. TYT Felsefe deyip geçmeyin filozof ismi ile 2017dedikileri ters köşe yapmıştı. 2018de de 3 bilgi sorusu vardı. Bunun için önereceğin yayın denizinin hem felsefe hem din kültürün bulunduğu kitapçık. Bununla felsefe ve dinden 10 soru garanti diyebilirim(olmazsa bile en düşük 9 net

) ben bunları kullanıp tam yapmıştım.

10. TYT Coğrafya için herhangi bir konu anlatımı olabilir. Genelde aralarında fazla fark yoktur. Genelde aynıdır. Sorusunu 5-6 test çözmüşümdür(o da haritadan soru bankasını ilk alışımda o da ) soruya fazla gerek olacağını düşünmüom 4d

11. TYT Tarih konusuna bakmadım genelde yorum çıktığından benim için problem olmadı hatta diyebilirim ki sınava kadar tam yapamamışımdır. Tek 5te 5 yaptığım sınav tytdi çünkü diğerleri ezbere yönelikti ama asıl sınavda genelde paragrafa yönelik sorular gibiydi.

• sosyal ve fen denemelerini birleştirerek ve süre tutarak çöz özellikle sosyal denemesi hobi gibi bişey olsun her boş olduğunda çöz

• Hocam benim de tyt sıkıntım var fen sos düşük geliyordu fen denemssi atmaya başladım artmaya basladi biraz ama sosyal daha artmadi.her gun tyt fen sos denemesine başlayacagim yarin.
    Türkçe asıl belam 30 netin üstünü göremiyorum tam genelde 28-31 arasi gidip geliyor onu 35 civarına getirsem zaten 95+ sabitliyorum neredeyse sonra digerleriyle 100+ çıkılır gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.