Şimdi Ara

ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
19
Favori
39.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1032 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık forumda söylenmenin değil içeriği zengin konu açmanın zamanı. Çözümsüz konu açılması yasaklanmalı çünkü ölü ozanlar derneğine dönüştü site.

• themann41 T kullanıcısına yanıt
    2002 öncesi akp mi vardı. + 1 yıldır ibb abb deler somut elle tutulur ne yapıldı. Rte iban verdi diye eleştirenler. Abb alacaklarımı ödeyin diye site kurunca mest oldular.

2002 öncesi çok mu güzeldi? Güzel diyse olacak o kadarda rahmetli niye tiye alıyordu? Çok sevgili muhalefetiniz hani.

Ne farkları var ? Soru açık ve net? Aynı terane. Akp öncesinde her vatandaş Bmw ye biniyordu da neden bizim olmadı? Neden bizim pc miz yoktu? Ev telefonu bağlatabilmek için neden karakolluk olduk. İski skandalı da akp nin mi? 2 dönem chp vekilliği yapan sözen in mi?

Bu ülkede siyasetçilerin umrunda bile değiliz. Diktatör 5 6 lider ne derse o oluyor?

Kaftancıoğlu mu? chp bekaroğlu mu? Daha hdp temsilcisini saymadık. Hani beraber sallayanları. Demirtaş çizgisini beğenenleri? Son kılıçtaroğlu yasa karşı çıkarken darbeye karışan askeri öğrencileri savunuyordu. Fetö chp içinde yok mu? Devam etmiyor mu?

Akp eski aşkları hdp fetö yeni flörtleri chp değil mi?

Nesi daha iyi? Somut örnek?

Akp gitsin kabul de. Akp gidecek diye fetö hdp hiç istemiyoruz.

Ölümü görüp sıtmaya razı olmak gibi. Akp iyi değil. Ama muhalefet çok daha kötü. O yüzden 18 yıldır iktidarda. Yeni seçimleri de rahatça alacak. İyi olduğu yada mükemmel olduğu için değil.

Savunucusu sizlerin hiç bir somut örneğiniz hiç bir plan programınız hiç bir elle tutulur bir ekonomik dış siyaset politikanız yok. Hele bir onlar gitsin gerisi kolay ile olmuyor işte. Olamıyor.

Çözüm mü? Çıkacak bu gün muhalefet adayı. Benim bu planım var ilk yıl bu ikinci yıl bu 4 yıl bu diyecek. Ekonomide dış politikada bunları yapacağım diyecek somut elle tutulur vaatler verecek.
    ki halk da umudu olsun beğenirse oy verecek.

Yok demokrasi yok atatürk yok parlamenter sistem vs kimsenin umurunda değil. Demokrasi isteyen önce kendi partisinde demokrasi getirir. Her isteyen aday olur en çol oyu alan seçilir. Kimse de %100 oy ile genel başkan belediye başkanı il ilçe başkanı olamaz.

Yoksa diktatör genel başkanınızın kimi gösterirse tıpış tıpış gidip oy vermeyecekler ki vermiyorlar da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vergiler düsse bile fiyatlar ayni kalir

Kazandiklari pay artar

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

2002 öncesi akp mi vardı. + 1 yıldır ibb abb deler somut elle tutulur ne yapıldı. Rte iban verdi diye eleştirenler. Abb alacaklarımı ödeyin diye site kurunca mest oldular.

2002 öncesi çok mu güzeldi? Güzel diyse olacak o kadarda rahmetli niye tiye alıyordu? Çok sevgili muhalefetiniz hani.

Ne farkları var ? Soru açık ve net? Aynı terane. Akp öncesinde her vatandaş Bmw ye biniyordu da neden bizim olmadı? Neden bizim pc miz yoktu? Ev telefonu bağlatabilmek için neden karakolluk olduk. İski skandalı da akp nin mi? 2 dönem chp vekilliği yapan sözen in mi?

Bu ülkede siyasetçilerin umrunda bile değiliz. Diktatör 5 6 lider ne derse o oluyor?

Kaftancıoğlu mu? chp bekaroğlu mu? Daha hdp temsilcisini saymadık. Hani beraber sallayanları. Demirtaş çizgisini beğenenleri? Son kılıçtaroğlu yasa karşı çıkarken darbeye karışan askeri öğrencileri savunuyordu. Fetö chp içinde yok mu? Devam etmiyor mu?

Ölümü görüp sıtmaya razı olmak gibi. Akp iyi değil. Ama muhalefet çok daha kötü. O yüzden 18 yıldır iktidarda. Yeni seçimleri de rahatça alacak. İyi olduğu yada mükemmel olduğu için değil.

Savunucusu sizlerin hiç bir somut örneğiniz hiç bir plan programınız hiç bir elle tutulur bir ekonomik dış siyaset politikanız yok. Hele bir onlar gitsin gerisi kolay ile olmuyor işte. Olamıyor.

Çözüm mü? Çıkacak bu gün muhalefet adayı. Benim bu planım var ilk yıl bu ikinci yıl bu 4 yıl bu diyecek. Ekonomide dış politikada bunları yapacağım diyecek somut elle tutulur vaatler verecek.

Yok demokrasi yok atatürk yok parlamenter sistem vs kimsenin umurunda değil. Demokrasi isteyen önce kendi partisinde demokrasi getirir. Her isteyen aday olur en çol oyu alan seçilir. Kimse de %100 oy ile genel başkan belediye başkanı il ilçe başkanı olamaz.

Yoksa diktatör genel başkanınızın kimi gösterirse tıpış tıpış gidip oy vermeyecekler ki vermiyorlar da.

ne demokrasisinden bahsediyosun sen ? 2 büyük ili kaybedince k"cınız tutustu türlü türlü oyunlar yapmaya çalıştınız. demokrasiyle seçilen belediye başkanlarını çalıştırmamak için türlü türlü oyunlar yapmaya calıstınız. bir de utanmadan somut elle tutulur ne yaptı diyosunuz. aldığınız her nefes haram size. teröristle masa başına oturulduğunu ilk sizden gördü bu millet.

• canan kaftancıoğlunu

chp genel başkanı olarak görmek istiyoruz

artık

sayın kılıçdaroğlu

koltuğunu bıraksın

yoksa 2023 seçimlerinde kaybedecek

biz chp seçmeni artık iktidarı rüyamızda görürüz

bırak artık koltuğu

8 seçim kaybetti

genel başkanlık canan hanımın hakkı

• Milletini insanı seven, iyi yönetecek bir insan görmedim. Ya siz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aragorns kardeşim yazdığın degerler, grafikler, fiyatlar çok doğru güzel incelemişsin ben Belçika'da yaşıyorum ancak sık sık Almanya'ya gidip alışveriş yapıyorum. Vergiler orada daha düşük dolayısiyla seninde paylastigin fibi fiyatlar oldukça makul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kocaday -- 31 Temmuz 2020; 3:30:8 >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt

sebahattin sen yinede ülkemizi okadar küçümseme bu ülkede cok amacok şeyler degişdi füzeler taklar herenlar halikopterler yani ülkemizde cok güçlü silahlarımız var ama hedef 2023 diye boşuna denilmiyor cünki ozaman bütün o ismet inönün omzaladıgı yasaklar bitiyor bütün güçümüzü acıkça gösderme zamanı başlıyor sen sanmaki rusya türkiyeye diş geçiremedi sanıyorsun onlarda biliyorlar türkiyenin güçlü ordusu oldugunu allahım devletimize ordumuza milletimize zeval vermesin

• tamam ülkenin refah seviyesine ulaşması için bu konuları açmaya gerek yok 100000lerce kez açıldı bu konular.

ülke refahı için bişiler yap gerçi bu forumdakilerin tek amacı akpyi kötüleyip chpyi övüp oy toplama bunuda ülkenin kurtuluşu olarak görme orasıda çok komik güzel kardeşim.varsa güzel planların bekliyoruz desteğe hazırız ama yok çığırtkanlık yapmaya geldi isen yallah alamanyaya

• Otomotiv, motosiklet, bisiklet bakım ve onarım ücretlerinde kdv düştü yazıyor alırken yine %18 neye yarar. Herkese hayırlı bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertyAdams -- 31 Temmuz 2020; 6:25:22 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hep 20 liralık alıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstedigi bilgisayari alamayan ergenin izdirabi. Et pahali diye agliuorsunuz turkiyenin yedigi eti tum avrupa bir araya gelse yiyemez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almanya ile karşılaştırmışsın , Almanyadaki Halk ve Hükümet çalışkan , yolsuzluk yapmayan , zeki bir ülke.

Türkiyede Halk cahil ve tembel , hükümet yolsuzluklar içinde yüzüyor , Türkiye asla bir almanya olamayacak

• jihadBH J kullanıcısına yanıt

Google' a ülkelerin yıllık et tüketimi yazdığında avrupalılar Türklerden 2-3 kat daha fazla et tükettiği görülüyor birde veganlık vejetaryenlik yaygın bu ülkelerde.

Bu ergenler bu iktidarın sonunu getirecek onu bilin.

• Perturbator kullanıcısına yanıt
    Evet arastirdim dogru almanya bizim 3 katimiz et tuketiyor. Ben almanyaya gittim bunun dogru olma ihtimali yok. Eger burgerking de yedigin seye et diyorsan hakli olabilirsin. Benim et tukedtimi dedigim kebapcida yedigin veya evde yaptigin. Adamlarin yedigi seylerde meymenet yok. bu arastirma mc donalds burgerking gibi yerlere et diyir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Anketler öyle demiyor AKP nin oy oranı şuan %25-30

• quote:

Orijinalden alıntı: jihadBH

Evet arastirdim dogru almanya bizim 3 katimiz et tuketiyor. Ben almanyaya gittim bunun dogru olma ihtimali yok. Eger burgerking de yedigin seye et diyorsan hakli olabilirsin. Benim et tukedtimi dedigim kebapcida yedigin veya evde yaptigin. Adamlarin yedigi seylerde meymenet yok. bu arastirma mc donalds burgerking gibi yerlere et diyir.

Kardeş bir zahmet markete gitseydin :)

Bu hesaplar üretime göre yapılır , burger king'te çetele tutulmaz , hamdi geldi bir hamburger menü gömdü at bir tik demiyorlar.  

Meşhur konumuz :)

https://forum.donanimhaber.com/eti-onlar-yiyor-kemik-ve-kalintilar-bize-kaliyor-boyle-gitmez--125086126

• gssal_emre G kullanıcısına yanıt

İyi durumda mıyız şimdi yani? Buna inanıyor musunuz? Yazık.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.