Şimdi Ara

ARTIK GALATASARAYLIYIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erkek adam evi arabayi hatta karıyı degistirir ama takımını degistirmez.Adam ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaşlı olmak zor cidden düşündüm de.
  • Aferin doğru yolu bulmuşsun.

• Olun arkadaş olun.Takımda sadece gerçek taraftarlar kalsın o yeter bize.Sen zaten eline bir şey geçmesi için takımını tutuyorsan hiç tutma daha iyi.Sizin gibiler futbolun ruhunu,taraftarlık ruhunu bitirdiler Dünya'da.
  • Çocukları pistten alalım.

• Aferin döne döne doğru yolu bulmuşun
  • .
     ARTIK GALATASARAYLIYIM

• Delikanlı ol döneklik yapma. Biz de çoook kötü günler gördük GS taraftarı olarak, parasızlıktan yardım da topladık en büyük rakibimizden 6 da yedik bunlar büyük camialar hepsi geçer
  • Takım logonu değiştir.
  • Öldürmeyen Allah Beşiktaşlı yapıyor :))
  • Zaten şu anki gs taraftarının %90'ı uefa kupasından sonra gs'li oldu,skor taraftarı dememizin de sebebi bu zaten,sen de onlara yakışırsın gs li ol sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nikini profil fotonu değiştir komple temizlen öyle gel.
  • hoşgeldin kardeş
  • zararın neresinden döersen dön dönek derler

• ne var arkadaşlar gayet iyi yapmiş işte sefil mi olsun cocuk .

bende akhisarspora gecmiştim polat zamaninda.

• insan tuttuğumu nasıl değiştilebilir ki . usta zaten sen beşiktaşlı değilmis ki . insan sevdiği armayı nasıl değiştilebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

evet beyler geçen senelerde bu kararı verip 4leri yiyince vazgeçmiştim ama bu sene eminim

23 yıldır beşiktaşı tutuyorum ama elime ne geçti koca bi hiç
    ben böyle nalet böyle şanssız bedbaht bi takım daha ömrüm boyunca görmedim
    saçlarımın yarısı döküldü stresten beynim eridi

artık geri dönüş yok benim gibi winner biri GALATASARAY gibi büyük ve yüce kazanmayı bilen şerefiyle oynayan bi takımı tutmalı
    zaten aileden beşiktaşlı olmasam GALATASARAYI seçerdim direk
    zararın neresinden dönersek kardır

ŞAMPİYON GALATASARAY OLEY

RE
    RE
    RE
    RA
    RA
    RA
    GASTARA GASTARA CİMBOMBOM

KOYDUKMU

Tutmayın küçük enişteyi Donenı gordum de, senın gıbısını gormedım. Ayrıca gecen sene 4'er yıyınce vazgectım cumlesı ne alaka?? Her takımın kotu zamanları olabılır. Sabretseydın bıraz Bak pesınen soyluyorum olakı Avrupa kupası maclarında yıne 4 yersenız (hıc bır Turk takımının farklı yenılmesını ıstemem, arkadas ıcın soyluyorum) sakın eskı takımına donme Sansını bır de Fenerbahce'de dene.. Olmadı Trabzonspor, Bursa.. ama Besıktas'a donme...
    Sımdı sen mıllı takımıda tutmuyorsundur Almanya sureklı kazanıyor kesın Almanyayı tutmaya baslamıssındır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ploff

quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

evet beyler geçen senelerde bu kararı verip 4leri yiyince vazgeçmiştim ama bu sene eminim

23 yıldır beşiktaşı tutuyorum ama elime ne geçti koca bi hiç
    ben böyle nalet böyle şanssız bedbaht bi takım daha ömrüm boyunca görmedim
    saçlarımın yarısı döküldü stresten beynim eridi

artık geri dönüş yok benim gibi winner biri GALATASARAY gibi büyük ve yüce kazanmayı bilen şerefiyle oynayan bi takımı tutmalı
    zaten aileden beşiktaşlı olmasam GALATASARAYI seçerdim direk
    zararın neresinden dönersek kardır

ŞAMPİYON GALATASARAY OLEY

RE
    RE
    RE
    RA
    RA
    RA
    GASTARA GASTARA CİMBOMBOM

KOYDUKMU

Tutmayın küçük enişteyi Donenı gordum de, senın gıbısını gormedım. Ayrıca gecen sene 4'er yıyınce vazgectım cumlesı ne alaka?? Her takımın kotu zamanları olabılır. Sabretseydın bıraz Bak pesınen soyluyorum olakı Avrupa kupası maclarında yıne 4 yersenız (hıc bır Turk takımının farklı yenılmesını ıstemem, arkadas ıcın soyluyorum) sakın eskı takımına donme Sansını bır de Fenerbahce'de dene.. Olmadı Trabzonspor, Bursa.. ama Besıktas'a donme...
    Sımdı sen mıllı takımıda tutmuyorsundur Almanya sureklı kazanıyor kesın Almanyayı tutmaya baslamıssındır.

23 yıldır bır dunya ucunculugu gorduk butun forum olarak Brezılya'yımı tutsakk

• Galatasaray'ı tutmaya hakkın yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle inanmayız. Git bjk formasıyla gstore A, sonra formayı çıkar orda ve Galatasaray forması giy, sonra armayı öp belki inanırız

Tabi bunları video kaydı yapacaksın.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.