Şimdi Ara

Artık Enpara.com hesaplarınıza Finansbank şubelerinden para yatırabilirsiniz! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
12.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bugünden itibaren, mevcutta yasal hakkınız olan şubeden para çekebilme özelliğine ek olarak

Yani ilk başından beri Şubeden para çekilebiliyormuydu?Benim böyle bir şeyden haberim yok.

Ayrıca Enparaya alternatif başka ücretsiz dijital banka olarak ne önerirsiniz?Nuvo dan hesap açtırmayı düşünüyorum .Nuvo nasıl sizce?

Finansbank ATMleri çok sorunlu bıktım artık.Aşağıda yaşadığım sorunu alıntıladım.

quote:

Bu Finansbank ATMleri adamı çileden çıkarıyor .

3gün önce para yatırmak için bir Finansbank ATMsine gittim.
    Elimde hiç eski olmayan yeni yani gıcır gıcır düzgün bir 10 Lira vardı .

ATMye bu parayı tam 6 kez yatırmaya kalktım fakat ATM "yatırdığınız paranın içerisinde tanımlanamayan para var " gibi bir uyarı verdi her seferinde.
    6 kez denememe rağmen yeni olan parayı yatıramamadım.
    ATM parayı iade etti her seferinde.

Bunun üzerinde 300 metre ileride ki bir başka Finansbank ATM sine gittim ve ilk seferde parayı yatırdım.!!!

ATMler arasında ki bu fark nedir anlamadım?Bir ATMnin 6 seferde almadığı parayı diğer ATM neden ilk seferde kabul ediyor?

Muhtemelen ilk denediğim ATM de bir sorun olabileceğini düşünüyorum.

• Şubeden para yartırma olayı hala varmı
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    para yatırma cekme ( doviz de dahil ) var.. sadece ilk kez bankaya gdiyorsaniz birsey imzalatiyorlar
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Hocam subeden para yatırma cekme yaparken ilk gidişte nasıl bir sey imzalatıyorlar. Daha sonra yok dimi sadece bir kere.

Ayrıca miktar önemli mi. Belli miktarın üstünde subeden oluyor diye biliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    ılk gidiste sadece o da finans banka ile aranizda sozlesme gibi birsey, onemli birsey degil yani... 5000 dolar civari randevusuz cektim,birsey demediler.. ama yuksek tutarlar icin randevu alin diyorlar..

ayrica cekilecek tutar 15bin tl ye kadar ise( veya doviz karsiligi), telefonla arayip gunluk cekim limitinizi artirabiliyorsunuz ve bankamatikten 15k cekebiliyorsunuz..
  • ben geçen yıl nisan ayından beri hem yatırıyorum hem çekiyorum hiç sıkıntı yok
  • ben daha yeni katıldım enpara'ya. gidip finansbank şubesinden hesaba para yatırdım. eski müşterilere mi oluyor acaba diye tereddüt ediyordum gitmeden önce öyle bir şey yokmuş. bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

kredi kartı çalışmaları devam ediyo hala

aynen hayla devam ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şimdi 1000 euro yatırdım yarın gidip hesabımdan 1000 Euro’yu geri alabilirmiyim euro olarak ? Bozdurmak istemiyorum atmden euro yatirabiliyorum ama cekemiyorum döviz hesabı gozukmuyor yarın bankadanda cekemezsem 1000 Euro’yu dolandırıldık anlamına gelir kendi paramıza el koyarlarsa zorla TL’ye çevirip vermek isterlerse bildiginiz resmî dolandırıcılık olur bu

• arkadaşlar enpara hesabımda 10.000 doalr para var ben bunu atm den çekmeye çalışsam atm vermez o kadaranı acaba finansbank şubesi bu parayı verir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F95E650A3

arkadaşlar enpara hesabımda 10.000 doalr para var ben bunu atm den çekmeye çalışsam atm vermez o kadaranı acaba finansbank şubesi bu parayı verir mi?
    veriyor sıkıntı yok
  • 10 k yatiricam ENPARAya şubeden ücretsiz değil mi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.