Şimdi Ara

ARTIK CANIMA TAK ETTİ ! CS GO VAC SORUNU !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ekmek musap çarpsın bıktım beyler.Cs go vac hatası verip duruyor.İnternetteki vac ile igili tüm işlemleri yapıyorum.1-2 gün düzeliyor.Sonra tekrar aynı sorunu veriyor.Oyuna baya ara vermiştim son günlerde sıklıkla giriyordum.Dün misal 3.maçımda maçın yarısında vac verdi attı 5 dk da imkanı yok sorunu çözemedim sinirlendim,bıraktım.Bugün de 2.maçımda oyunun sonları kritik yerde attı kapadım açtım oyuna girecektim ki maç bitmiş.Artık canıma tak etti.Bilgisayarla kavga eder hale geldim.Anlamasam her denileni yapmasam yazmayacaktım.Allah çarpsın bıktım ya hile kullansam gam yemeyecem bu vac yüzünden 1 hafta ban yediğim gün oldu çözmüştüm son 1 haftadır gene karşıma çıkıyor.Valve'nin böyle gerizekalı bir sistemi var.Bir çare bulun kesin çözümü yok mu bu illetin ?
    Gerçek hileyi bulamayan ama hilesizleri oyundan atan gerizekalı bir sistem.Kesin çözümü yok mudur bu işin ?

• kesin çözüm: csyi sil
  • İşletim sistemini değiştir , oyunu komple baştan indir.

Kesin çözüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi ile mi bağlanıyorsun?
  • Yapacağın şey doğru düzgün format atmak driverlar güncel sitesinden indirmek ve csgo'yu tekrar indirmek başka bir çözüm yolu yok ne yazık ki.
  • son arkadaşın dediği gibi temiz bir format atman lazım temizden kastım hddleri tamamıyla silmek. sonrasında bir daha yaşamazsın. ben de aynı hatayı yaşıyordum bir virüsten dolayı oluyordu.
  • Bilgisayarında CCleaner,AVG,Adobe Updater vb gibi programlar varsa bunları kapat ve başlangıçtan sil. Ben sorunu bu şekilde aşmıştım.
  • ben de aynı sorundan muzdariptim. Steam üzerinden cs go nun dosyalarının bütünlüğünü kontrol et denilen bi seçenek var. Cs go ya sağ tıklayınca falan orda görebilirsin. Ordan kontrolu yap. Benim bu şekilde çözüldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İdlemaster kullanıyosan kapat oynarken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük olasılık idlemasterdan dolayı atılıyorsun ben de ilk yüklediğimde yaşamıştım
  • 1: saat dilimini değiştir
    2: steami kapatıp yönetici olarak çalıştır. sağ tık yapıp sürekli yönetici olarak çalışmasını ayarlayabilirsin
  • Cleaner, advanced systemcare vs programlar varsa bilgisayarında bunları kaldırmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voyn1ch

Cleaner, advanced systemcare vs programlar varsa bilgisayarında bunları kaldırmayı dene.
    yukarıdaki mallware yazılımlarının yanında

Cheat Engine (kapatın açıksa)
    IObit Start Menu 8
    CCleaner
    Sandboxie
    Powershell
    Process Hacker bu yazılımları da deneyin açık olan varsa kapatın arka plandan
    diğer çözümler için şuraya bakabilirsin.

https://hata.net.tr/csgo-vac-hatasi-cozumu/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.