Şimdi Ara

ARTES Q972 9.7' 2048x1536 IPS 2GB RAM-16GB [Anakonu ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
932
Cevap
14
Favori
47.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Teşekkürler 4.2.2 yide kurdum keyfim yerinde

Ben de bu tabletten aldım.sorum şuki ben fiinote isminde bir uygulama var.uygulama telefonda yağ gibi akıcı çalışıyor,ancak tablette kastı verim alamdım bi uygulamayı kurup dener misiniz.el yazısı algılama özelligi için.2.sorumda tablet hafızası neden iki ye bölük .sanki sd card takılı gibi yapmışlar.birleştirme şansımız varmı.saygılarımla.
  • ahmetttee A kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bahsettiğiniz Programı indirip kurdum. El yazısı algılamasında kasma takılma olmadı sizin tabirinizle yağ gibi çalışıyor Tablet hafızasını Artes firması ayarlamış. 4.2.2 romunda onu değiştirmenin imkanı yok. Başka sorularınız varsa sorabilirsiniz
  • Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Tabletimi bugün Cube Air Mouse ile beraber aldığım HDMI Kabloyu kullanarak TV`ye bağladım. Android ana menüsündeyken Yanlardan biraz dar gösteriyor. Ancak 1080P Film oynattığımda tam ekran olduğunu gördüm Ses ve görüntü harika.

Aldığım Cube Air Mouse

ARTES Q972  9.7' 2048x1536 IPS 2GB RAM-16GB [Anakonu ]
  •  ARTES Q972  9.7' 2048x1536 IPS 2GB RAM-16GB [Anakonu ]

• quote:

Merhaba. Bahsettiğiniz Programı indirip kurdum. El yazısı algılamasında kasma takılma olmadı sizin tabirinizle yağ gibi çalışıyor Tablet hafızasını Artes firması ayarlamış. 4.2.2 romunda onu değiştirmenin imkanı yok. Başka sorularınız varsa sorabilirsiniz

Teşekkür ederim.ilgin ve verdiğin bilgiler için şimdi 4.2.2 kurabilirim.saygı ve sevgilerle.
  • ahmetttee A kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim. Arada gelin güncel tutalım konuyu. Bu güzel tabletin farkına varsın arkadaşlarımız.
  • Şarjı nasıl gidiyor ve ekran kalitesi çözünürlüğü nasıl peki çok net mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozd87 kullanıcısına yanıt
    5saate yakın Real Racing 3 Asphalt 8 Dead Trigger 2 tarzı güncel oyunları oynatıyor. Çözünürlük 2048 x 1536 Yukarıda eklediğim son resimden netliği görebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 1 Şubat 2014; 21:25:26 >
  • quote:

5saate yakın Real Racing 3 Asphalt 8 Dead Trigger 2 tarzı güncel oyunları oynatıyor. Çözünürlük 2048 x 1536 Yukarıda eklediğim son resimden netliği görebilirsiniz..

Peki bir şey daha var diğer tabletler ortalama ne kadar gidiyor samsung tab 3 8" düşünüyorum ama bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozd87 kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığım Tablet hakkında yorum yapmak istemem. İnanın bahsettiğiniz cihaz hakkında hiç bir bilgim yok. Onlarda bu ayardadır sanırım. Ancak şarzı çok kısa sürede doluyor. 5 saat olayına pek takılmayın.
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Arada sırada uğruyorum sayfana; eee hani nerede video incelemen ?
  • lavaboo kullanıcısına yanıt
    Video editlemek ve yüklemek biraz uzun sürüyor. Malum Türkiyedeki adsl upload hızları. Güzel bir video olacak ama
  • güncel fiyatı nedir.

nereden alınabilir. ( sorunsuz , full donanımı ile birlikte + garanti )

link paylaşırmısınız.
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Artes Q972 kendi kutusundan full donanım olarak çıkıyor.. Ben genelde fiyatlar için akakçe.com`u takip ediyorum. Listeye şuradan ulaşabilirsiniz.

http://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-artes-q972-siyah-fiyati,1101217.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 16 Kasım 2013; 21:16:26 >
  • Bence Artes q1003 modeli çok daha iyi. 4 aydır kullanıyorum. sıfır sorun.
    Ayrıca q1003 tablette olan bazı özellikler q972 de yok.
    İki tablet arasındaki farklara gelirsek.
    q1003te bluetooth var, q972de yok.
    q1003te arka kamerası 5 mp, q972de 2 mp
    q1003te işlemci 1.6, q972de işlemci 1.2
    q1003 ekranı 10.1 inç 16:9 ekran, q972 de 9.7 inç 4:3 ekran
    q1003te 3gli model var. q972 de yok.
  • iskoo kullanıcısına yanıt
    Evet yazdıklarınız doğru. Ancak Q972`nin çözünürlüğü daha yüksek Kardeş tabletler bunlar bütçenize göre hangisi işinize gelirse.
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Tek başına çözünürlük diğer farkları kapatmaya yetmez. Ayrıca q1003 ünde görüntüsü beni gayet tatmin ediyor.
    Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi. İsteyen istediğini alır. Bütçe ve zevk meselesi.
    Sonuçta ikiside Artes firmasına ait kardeş tabletler
  • Ips ekranda karikatür keyfi bir başka

• Tablet ile internette daha çok gezecekseniz q972, film izleyecekseniz q1003 alınmalı bence.

işlemci saat hızı yanıltıcı. internette yapılan testler var. A31 işlemcisi özel olarak 4k videoları bile oynatabilen, oyunlarda daha performanslı. Çünkü GPU'su daha iyi. Oyun yükleme süresi az daha uzun ama oyun başlayınca daha iyi performans veriyormuş.
    Ayrıca rockchip 3188 modelinde büyük sorunlarla piyasaya girdi. wifi bağlanamama, kilitlenme gibi bir sürü sorunu vardı. Demek ki yeni yazılım sürümleriyle düzeltilmiş bu sorunlar.
    16:9 formatında olup a31 işlemcisi olan 10.1 tablet yok piyasada. Ben de bunu anlamıyorum. A31'li bütün tabletler artes q812 ve q972'de dahil 4:3 ekran ile piyasada.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.