Şimdi Ara

ARTES Q972 9.7' 2048x1536 IPS 2GB RAM-16GB [Anakonu ] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
932
Cevap
14
Favori
47.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazın arkasında kameranın altındada 5.0MP Auto Focus yazıyor hocam, link doğru bence verdikleri yazılım 5mp için uygun değil sanırım.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Farklı bir fotoğraf çekme programı denedinmi mesela camera zoom fx güzeldir.

Dene istersen.
  • o program paralı hocam birkaç tane farklı program denedim hepsinde açılırken hata veriyor, ilk cihazın kendi üzerinde gelen versiyondan ellerinde varmıdır acaba nasıl bir çözüm bulabiliriz.
    Programın apksını kurarak kullanabilirsin.
  • Aradığın android programlarını bu sitede bulabilirsin
    http://kickass.to/android/

5 MP arka kamera onda v972 lerde var diye biliyorum.
    Artes q972 ile onda v972 benzer cihazlar.
    Ondaların birkaç revizyonu var.
  • Guzel tabletmiş...
  • cihazın kendi android yazılımında kamera yazıyor sadece o nası bulunacak bulunabileceğini zannetmiyorum, birde cihazın içindeki andorid yazılımının temelinde donanım olarak kamerayle uyumlu değil heralde hangi programı kursam hata verecek sonuçta, camera zoom fx indirip denedim yine hata veriyor

bu kendi kamerasının verdiği hata
     ARTES Q972  9.7' 2048x1536 IPS 2GB RAM-16GB [Anakonu ]

buda camera fx
     ARTES Q972  9.7' 2048x1536 IPS 2GB RAM-16GB [Anakonu ]

Artes firmasına mail atarak durumu bildir istersen. Belkide kamera modülünde bir sıkıntı olabilir.

Mail adresleri : info@artescorp.com Kolay gelsin
  • Problem kernel düzeyinde görünüyor, bir uygulama ile çözemezsin.
    Cihaz artes 4.2 firmware ile uyumlu degil, firmware başka bir kamera için yazılım bulunduruyor, fakat senin cihazdaki kamera farklı.

Artes q972 nin farklı versiyonlarını sorabilirsin veya bu işlerden anlıyorsan onda v972 nin yazılımlarını deneyebilirsin.
  • sorun çözüldü arkadaşlar artes firması gerekli ilgiyi gösterdi sağolsun, sitede gerekli yazılım indirip yükledim, yardımlarınız için birkez daha teşekkürler hepinize iyi forumlar

başka arkadaşlar varsa 5mp kameralı modeli olan yüklemek isteyen bu adresten faydalanabirler.
    http://www.artescorp.com/store/ProductDetails.aspx?productid=86129&ttype=Documents#pt
    5megapiksel olanın yazılımı yoktu eklemişler. Artes firması çalışıyor arkadaş
  • aynen yoktu sonradan eklediler
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    merhaba, bu tabletle ilgili bir sorum vardı, kardeşime tablet lazımdı bende q972 modelini n11 üzerinden satın aldım, kargo gelince bir heyecan açtık ama dokunmatik ekranda yatay bir satır komple çalışmıyordu, yani klavyeyi açtığınızdaki orta sıradaki harflerin tümü çalışmıyor. teknik servisi aradım sağolsunlar ilgilendiler 4.2 güncellemesini yapmamı ve sorunun düzelebileceğini söylediler, yaptım ama bir değişiklik olmadı tekrar aradım ve yollamamı söylediler, bende vakit kaybetmemek için aynı gün içinde kargoya verdim, dün ulaşmış.
    sormak istediğim şey şu; kendime almış olsam çok problem değildide bir başkasına alınca insan zan altında kalıyor, bu dokunmatik sorununu tamir ile mi çözerler yoksa yenisiyle değişimmi yaparlar? daha önce bu tür sorun yaşayan oldumu? o anda bende canımın sıkkınlığına aldığım firmaya iade yada değişim olarak yollamayı düşünemedim, hoş öyle yapsamda onlarda teknik servise yollayacaklardı ama insan düşünüyor, bizim gibi pc yada tabletlerle içli dışlı olmayan bir insan, sıfır olarak alıp hiç kullanmadığı bir tableti neden tamir görmüşünü satın almış gibi olsun isterki.Yorumlara göre teknik servis oldukça ilgili ve iyi niyetliymiş zaten artesi tercih etme nedenimde buydu ama yinede sormak istedim varmı fikri olan?

• tetveli kullanıcısına yanıt
    Tabletiniz hayırlı olsun sayın @tetveli

İçiniz rahat olsun direk sıfırı ile değiştirmişlerdir diye tahmin ediyorum.

Çünki gönderdiğiniz tabletin seri numarasından ne zaman satıldığı bellidir. Eğer siz yeni almamış olsanız anlaşılır ve tamir edilir sadece.

Sıfır alınan ürünlerde 7gün içinde sorgu sual yok biliyorsunuz. Sıfırı ile değişim yapılması zorunlu eğer ürün ayıplı ise.

Artes firmasıda kendine yakışanı yapmış zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetveli

merhaba, bu tabletle ilgili bir sorum vardı, kardeşime tablet lazımdı bende q972 modelini n11 üzerinden satın aldım, kargo gelince bir heyecan açtık ama dokunmatik ekranda yatay bir satır komple çalışmıyordu, yani klavyeyi açtığınızdaki orta sıradaki harflerin tümü çalışmıyor. teknik servisi aradım sağolsunlar ilgilendiler 4.2 güncellemesini yapmamı ve sorunun düzelebileceğini söylediler, yaptım ama bir değişiklik olmadı tekrar aradım ve yollamamı söylediler, bende vakit kaybetmemek için aynı gün içinde kargoya verdim, dün ulaşmış.
    sormak istediğim şey şu; kendime almış olsam çok problem değildide bir başkasına alınca insan zan altında kalıyor, bu dokunmatik sorununu tamir ile mi çözerler yoksa yenisiyle değişimmi yaparlar? daha önce bu tür sorun yaşayan oldumu? o anda bende canımın sıkkınlığına aldığım firmaya iade yada değişim olarak yollamayı düşünemedim, hoş öyle yapsamda onlarda teknik servise yollayacaklardı ama insan düşünüyor, bizim gibi pc yada tabletlerle içli dışlı olmayan bir insan, sıfır olarak alıp hiç kullanmadığı bir tableti neden tamir görmüşünü satın almış gibi olsun isterki.Yorumlara göre teknik servis oldukça ilgili ve iyi niyetliymiş zaten artesi tercih etme nedenimde buydu ama yinede sormak istedim varmı fikri olan?

Merhabalar;
    Tabletinizi Faturası ile beraber Teknik Servise gönderdiyseniz, yeni alındığından dolayı tamir değil değişimi yapılır.
    Arzu ederseniz gönderi bilgilerinizi pm den bize iletin kontrol edip size bilgi verelim.

• Artesteknik kullanıcısına yanıt
    Sayın Gladiotürk ve Artesteknik cevaplarınız için teşekkür ederim. İlgili bilgileri pm ile bildirdim az önce. Ayrıca tableti yarım saat kadar inceleme fırsatım oldu açıkçası bukadar akıcı çalışan bir cihazda beklemiyordum, inşallah birde sorunsuz biterse şu iş, ki öyle görünüyor, 10 numara bir alışveriş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tetveli -- 11 Şubat 2014; 20:59:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tabletin Wifi'si 4-5 diş çekmesine rağmen youtube da videolar çok geç açılıyor ve sonrasında sürekli donuyor ayrıca sayfalarda çok geç açılıyor, Google play de çok ağır çalışıyor
    bunun sebebi ne olabilir
    Artes firmasının yayınladığı son firmware kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Merhaba İstediğiniz aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Tablet bana 600 tl civarına mal oldu. Şarz konusunda şunu söyleyebilirim özellikle test etmedim pilini ancak %100 şarzda iken eşim için yüklediğim Plants vs Zombies 2 oyununu 4saat`i biraz geçkin şekilde oynattı. Ayarlardan çözünürlüğü düşürsem belki biraz daha uzun sürebilirdi. Isınma evet var ancak işlemi bitirip uygulamadan çıkınca 5 10 saniye içinde soğuyor. İşlemcisi ve ekran kartı oldukça kuvvetli buda belli bir miktarda ısı üretiyor. Kullandığım cep telefonundada ısınma mevcut. Bu sanırım mobil cihazların genel bir sorunu.

Ders amaçlı pdf dosyaları, film dizi ve ara ara da oyun için istiyorum bu tableti
    Kalemi ile pdf dosyalarına yazı yazabiliyoruz di mi?
    Önerir misiniz tableti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nancy Ajram -- 16 Şubat 2014; 10:47:32 >

• Retina ekran olduğu için pdf, film ve oyun için harika diyebilirim.
    Ben özellikle kitap okuma için almıştım ve çok memnunum.
    Filmler için genelde sorun yok ama sesi az ve pili uzun süre dayanmıyor.

Yanında verilen kalem yazmak için değil tıklamak için.
    Yanlış bilmiyorsam yazı için dokunmatigin özel olması gerekiyor
    ve bildigim kadarıyla sadece samsung un note serisi tam olarak yazıyı destekliyor.
    Maalesef note serisi 2 kat pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nancy Ajram

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Merhaba İstediğiniz aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Tablet bana 600 tl civarına mal oldu. Şarz konusunda şunu söyleyebilirim özellikle test etmedim pilini ancak %100 şarzda iken eşim için yüklediğim Plants vs Zombies 2 oyununu 4saat`i biraz geçkin şekilde oynattı. Ayarlardan çözünürlüğü düşürsem belki biraz daha uzun sürebilirdi. Isınma evet var ancak işlemi bitirip uygulamadan çıkınca 5 10 saniye içinde soğuyor. İşlemcisi ve ekran kartı oldukça kuvvetli buda belli bir miktarda ısı üretiyor. Kullandığım cep telefonundada ısınma mevcut. Bu sanırım mobil cihazların genel bir sorunu.

Ders amaçlı pdf dosyaları, film dizi ve ara ara da oyun için istiyorum bu tableti
    Kalemi ile pdf dosyalarına yazı yazabiliyoruz di mi?
    Önerir misiniz tableti?

Bahsettiğiniz işleri yapabilir. Kaleminden çok yüksek performans beklemeyin. Bu iş için üretilmiş kalemler var fiyatları 250 ile 500lira arasında.

Uzun süreli oyun oynarsanız ısınma var evet ancak bu zamana kadar gördüğüm kullandığım tüm tablet ve telefonlarda ısınıyor. Fiyatına göre donanımı iyi Artes Q972'nin.

Kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.