Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
25
Favori
88.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bataryada baya iyi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 11 Haziran 2013; 18:14:46 >
  • Fiyat farkına rağmen pipo m9 yerine Q1003 tercihi mantıklı gibi geldi bana da.
  • Kutu içeriği tam ama WL sıkıntılı veya ben birşeyleri beceremiyorum.

Google hesabımı zaten kabul etmiyor, yenisini oluşturamıyorum ve WL full çekerken birden 0 çekiyor ve tekrar çekmiyor. Çekiyor gözükse dahi internete girmiyor. Google hesabımı kabul etmiyor diye tekrar hesap oluşturayım diyorum ama internete erişemediğinden sanırım bir türlü olmuyor. Google anasayfasına bile girmiyor, girsede 5 dakikada falan açıyor sayfayı.

Hiçbir güncelleştirme ve program yükleyemedim bu sebepten. Artes sanırım iş saatleri içerisinde olmadığından cevap vermiyor ...
  • ToTeM kullanıcısına yanıt
    Bende wifi de hala bir sıkıntı yok hala geldiği şarjla kullaniyorum %37 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

Bende wifi de hala bir sıkıntı yok hala geldiği şarjla kullaniyorum %37 de

Bende geldiği şarj ile kullanıyorum, %49 şarjda şu an fakat arada internete girip genelde girmiyor. Daha Google hesabıma bile login olmama izin vermedi. Modemde sıkıntı var diyeceğim ama kablolu olarak şu an yazı yazdığım pc ile girebiliyorum. Aynı zamanda eşimin Laptop ve telefonda girebiliyor. Ama bu tablet giremedi bir türlü. Statik ip' de kullanmadım ama birşey değişmiyor ...
  • Valla bendeki tabelet problemli, normal bir cihaz bu kadar uğraştırmaz k...kırık bir internet bağlantısı için. Yarın Artes' i arayıp 1' e 1 değişim isteyeceğim. Tablet genel olarak güzel ama bendeki problemli çıktı sanırım ...
  • Bu arada fotograf kalitesi çok kötü. Benim 4 MP nuhtan kalma dijital Kodak makinam daha iyi fotograf çekiyor. Onun dışında tabletin malzeme kalitesi, kutu içeriği, işleyişi gayet güzel. Benim tabletin WL arızasını saymazsak tabii : )). Buyrun bunlarda kutusunu açarken çektiğim bazı fotofraflar;

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

şimdilik bu kadar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 11 Haziran 2013; 19:54:38 >

• 3188 chipsette bir wifi sıkıntısı var demekki cube u30gt2 dede aynen arkadaşın anlattığı olay gerçekleşiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arenasss

3188 chipsette bir wifi sıkıntısı var demekki cube u30gt2 dede aynen arkadaşın anlattığı olay gerçekleşiyor.

15-20 dk. önce Google hesabıma girmeyi başardım ve hatta 3-4 tane 1 mb. / 50 mb. arası boyutlara sahip ufak oyun indirdim ve kurdum. Şimdi bağlantı tekrar gitti. Full çekiyor gösterdiği halde bağlantı hatası veriyor ...
    dns ayarlarını değiş birde istersen ben direk interneti bağlar bağlamaz değiştim hiç bir sıkıntı olmadı.
    10.1 inç tablet pek sevmem ama bu bunu bayağı beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 11 Haziran 2013; 21:52:26 >
  • quote:

dns ayarlarını değiş birde istersen ben direk interneti bağlar bağlamaz değiştim hiç bir sıkıntı olmadı.

Statik ip verdiğim kısımdan mı değiştireyim DNS ayarlarını? Aslında DNS le falan pek ilgisi olduğunu sanmıyorum. Örneğin şu an yanımda duruyor ve internete girdi. Sayfa yenileyince muhtemelen girmeyecek. Acayip bir durum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

quote:

Statik ip verdiğim kısımdan mı değiştireyim DNS ayarlarını? Aslında DNS le falan pek ilgisi olduğunu sanmıyorum. Örneğin şu an yanımda duruyor ve internete girdi. Sayfa yenileyince muhtemelen girmeyecek. Acayip bir durum ...

evet statik ipten sonra menu aşşağı uzar dns 1: 208.67.222.222 dns 2: 208.67.220.220 olarak bir değiş ve dene istersen
  • quote:

evet statik ipten sonra menu aşşağı uzar dns 1: 208.67.222.222 dns 2: 208.67.220.220 olarak bir değiş ve dene istersen

Ben genelde 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullanıyordum DNS olarak. Sizin verdiklerinizide denedim fakat olumsuz, pek birşey değişmedi. Google' ı bile açması (eğer açarsa) 30 / 40 sn sürüyor. Problemli ciddi anlamda ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

quote:

Ben genelde 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullanıyordum DNS olarak. Sizin verdiklerinizide denedim fakat olumsuz, pek birşey değişmedi. Google' ı bile açması (eğer açarsa) 30 / 40 sn sürüyor. Problemli ciddi anlamda ...

google yi açmasıyla dns nin bir alakası yok . belki modem port değiştirse olur ama dediğim gibi 3188 chipsette böyle bir sıkıntı var.

Ben u30gt2 yi 1 gün boyunca kullandım aynen totem deki sorun vardı .
    arenasss kullanıcısına yanıt
    olabilir şu an için aklıma gelenlerle yardımcı olmaya çalıştım ama artes teknik yardımcı olacaktır emin olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 11 Haziran 2013; 22:36:59 >
  • quote:

olabilir şu an için aklıma gelenlerle yardımcı olmaya çalıştım ama artes teknik yardımcı olacaktır emin ol

Zaten yarın erken saatlerde arayacağım. Bu gün aradım ama geç olmuştu ve telefonlara bakan yoktu. 1' e 1 değişim isteyeceğim eğer ki programsal bir sorun yoksa. Aslında kanunen iade etme hakkımda mevcut ama sonuçta elektronik alet sorunlu olabilir, genel bağlamda tableti sevdim ve bu sebepten iade etmek istemiyorum. Yeni ve problemsiz bir tane yollasalar kafii ...
  • quote:

olabilir şu an için aklıma gelenlerle yardımcı olmaya çalıştım ama artes teknik yardımcı olacaktır emin olun

Belki nadir olan bir sorundur değişim talep et bakalım . Hemen genelledim ben durumu ama düzeltilebilir birşeydir belkide.
  • cihaz bana %85 dolulukla gelmişti 4 Saatten fazla net video felan gibi işlemlerle en son işten gelip % 30 doluluk oranında şarja taktım saat 21:30 idi tam olarak ve şu an şarjda dolduktan sonra birde evde tp link TD-8961ND modemde denicem kaldıki işyerindeki modemde tplinkindi ama 4 sene önceki tek antenli modemde bile sıkıntı çıkarmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 11 Haziran 2013; 22:47:34 >
  • quote:

cihaz bana %85 dolulukla gelmişti 4 Saatten fazla net video felan gibi işlemlerle en son işten gelip % 30 doluluk oranında şarja taktım saat 21:30 idi tam olarak ve şu an şarjda dolduktan sonra birde evde tp link TD-8961ND modemde denicem kaldıki işyerindeki modemde tplinkindi ama 4 sene önceki tek antenli modemde bile sıkıntı çıkarmadı

Bende de AirTies var. 2 sokak ilerdeki komşudan Laptop ile girebiliyorum. Ama şu an modeme 2 mt. mesafe olmasına ve tabletin full çekmesine rağmen internet yok. Sıkıldım valla kapattım bende, şarja taktım. Daha %30 doluydu : ) ...
  • Birde arka kamerayla hd video çekimleri filanda yaptım gayet iyidi resim çekerkende mümkün olduğunca hareket ettirmiceksiniz böylelikle gayet temiz resimlerde çekiyor.

aklıma geldi bu arada artes Q1003 çektiğim videoyu youtubeye yükleyeyim arada ufak tefek masumane küfürler olabilir videoda şimdiden kusura bakmayın yükler yükleme linki atarım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.