Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
25
Favori
88.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

Şu şekilde kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    oo hocam hala buralardasın,

bizim Q1003ler 6-7 ay icinde yazılım ısıkıntıları yasamaya basladı,
    inanılmaz yavasladı ve sık ısk uygulamalar hata vermeye basladı, şubatta almıstım

tabi artes sitesinde yeni yazılım yok,
    Android icin en onemli seyin artık yazılım oldugu bir gercek,

bhu cihazla biraz daha idare edemezsem tab4 alacagım, su an n11de 460tl.
    idare edebilirsem biraz daha bekleyip Tab S alacagım,

benim gibi F/ppesinde kosan çin malı telleri kullanan bi adam bile ARtesin yazılım destegi bu kadarmıs, yuh diyebiliyor. aslında Artes için hic zor degil yabancı sitelerden inceleyip en stabil romları sitesine yuklemek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 12 Ekim 2014; 13:34:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyindotpw

quote:

Orijinalden alıntı: chameleon35

Bu siteden kitkat romunu çektim. Antutu testinde aşağıdaki sonucu aldım. Test sonucu filan önemli değil de kullanımı acayip hızlandı. Hangi programı açsam klitleniyordu ya da uygulama kapatılsınmı ekranı çıkıyordu sık sık. Bir ara iyice çıldırmıştım. Bu versiyon ilaç gibi geldi. Şimdi gerçek performansı ile kullandığımı düşünüyorum işte

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

tabletiniz 3g li versiyon mu? benim tablette 3g yok bu romu kurabilir miyim? bir de bizim bu tabletler pipo m9 max mı m9 pro mu yoksa sadece m9 mu?

hocam naptın yukledin mi?
    bi arkadas da tablet acılmadı bu romu yukleyince yazmıs duraksadım,
    @chameleon35 hala memnun musun hocam yazılımdan?

SAnırım brickleyen arkadasın sorunu bu:
    If you have a 16gb NAND version, the Loader.bin for this ROM is not compatible and will brick your tablet.
    Only try this ROM if you have a 32gb NAND capacity. That's one with 2 NAND chips.

ee bizimkiler 16GB miydi 32GB miydi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 12 Ekim 2014; 13:30:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MerTurkizM

Şu şekilde kalıyor

Merhaba, Tabletinizin arkasında Reset düğmesi olmalı iğne ile oraya basılı tutarak güç butonuna basın tabletiniz resetlenecektir. Daha sonra istediğiniz rom dosyasını kurabilirsiniz.

@gimmeluck Merhaba, Artes Q1003 modeli için en son 4.2 Romunu yayınladı ve desteği bitirdi gördüğüm kadarıyla. Her Android yükseltmesi kullandığınız cihazı daha stabil hale getirecek diye bir durum yok malesef.

Geçenlerde 1ay kadar Asus Zenfone 5 kullanma imkanım oldu. Telefon Android 4.3 olarak geldi düzgündü, 4.4 Kitkat romunu yayınladılar telefonun resmen stabilliğini bozdular ve 4.4 Kitkat romunu geri çektiler.

Zaman içerisinde program ve oyun yükledikçe ağırlaşmayan, kasmayan Android cihazla karşılaşmadım henüz.

Artes Q1003'e bu adresteki 4.4 Kitkat Rom uyuyor sanırım. LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 12 Ekim 2014; 14:03:51 >

• Romu yükledim ama widgetlar yok. nerdeler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiko. -- 23 Ekim 2014; 1:30:14 >
  • arkadaşlar iyi günler,bende artes q1003 kullanıyorum ve şöyle bir sorunum var,back tuşu mu desem dokunmatiği mi desem,kendi kendine tıklıyor ve dizi falan izlerken otomatik olarak geri atıyor beni,biraz sinir bozucu bir durum,böyle birşey için servise göndermek istemiyorum,ne yapmalı acaba ???
  • Hocam Merhaba,
    Gladioturk hocanın vermiş olduğu linkteki romumu yükledin?
    Nasıl memnun musun? Tablet akıcı mı, takılma, donma filan yaşıyormusun
    Ben piponun kendi sitesindeki 4.2.2 yi kullanıyoum ama son zamanlarda çok takiılmaya, donmaya başladı, özellikle ilk açıldığında.
  • awertr A kullanıcısına yanıt
    Evet onu yükledim. Şimdilik bir problem yok. 4.2'de olan kasılmalar baya azaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiko. -- 23 Ekim 2014; 20:43:41 >
  • awertr A kullanıcısına yanıt
    linkteki rom tableti baya uçuruyor. donmalar kasılmalar tamamen ortadan kalkıyor.
    şiddetle tavsiye ederim.
  • soonlity S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ilgili yazılımı yükleyince antutu benchmark puanı kaç acaba?
  • Laptop arızalı, tamirden gelince ilk iş bu romu deneyeceğim, teşekkürler
  • a.arslan kullanıcısına yanıt
    Antutu dan 24 bin e yakın puan aldı. ama açılış hızı olsun uygulamalar arası geçiş olsun performansı çok iyi.
    Teşekkürler, @Gladiotürk arkadaşın vermiş olduğu linkteki romdan bahsediyorsunuz değil mi?

Pipo M9 Max RileyROM 2.6 KitKat rom ile Pipo M9 Android 4.4.2 KitKat romlar arasında ne fark var acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.arslan -- 28 Ekim 2014; 9:42:33 >
  • a.arslan kullanıcısına yanıt
    Evet @Gladiotürk bahsettiği romu yükledim şu an onu kullanıyorum.
    karşılaştırma konusunda pek bir bilgim yok maalesef.
    Pipo M9 Android 4.4.2 KitKat romu kurdum, oldukça güzel ve stabil çalişiyor; Tavsiye ederim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.arslan -- 2 Kasım 2014; 11:36:34 >
  • Evet arkadaslar ayni romu bende yukledim. Tablet resmen şaha kalkti, donmalar kasilmalar gitti. Dil seceneginden turkce secebiliniyor. #Gladiotürk# hocam sagolasin

• quote:

Orijinalden alıntı: a.arslan

Pipo M9 Android 4.4.2 KitKat romu kurdum, oldukça güzel ve stabil çalişiyor; Tavsiye ederim arkadaşlar.

LİNK verirmisin rom için arkadaşım bende deneyim

• Artes q1003 root nasıl yapılıyor bilen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

quote:

Orijinalden alıntı: MerTurkizM

Şu şekilde kalıyor

Merhaba, Tabletinizin arkasında Reset düğmesi olmalı iğne ile oraya basılı tutarak güç butonuna basın tabletiniz resetlenecektir. Daha sonra istediğiniz rom dosyasını kurabilirsiniz.

@gimmeluck Merhaba, Artes Q1003 modeli için en son 4.2 Romunu yayınladı ve desteği bitirdi gördüğüm kadarıyla. Her Android yükseltmesi kullandığınız cihazı daha stabil hale getirecek diye bir durum yok malesef.

Geçenlerde 1ay kadar Asus Zenfone 5 kullanma imkanım oldu. Telefon Android 4.3 olarak geldi düzgündü, 4.4 Kitkat romunu yayınladılar telefonun resmen stabilliğini bozdular ve 4.4 Kitkat romunu geri çektiler.

Zaman içerisinde program ve oyun yükledikçe ağırlaşmayan, kasmayan Android cihazla karşılaşmadım henüz.

Artes Q1003'e bu adresteki 4.4 Kitkat Rom uyuyor sanırım. LİNK

rom yükleme isleminin nasil yapilacagini,sirasi ile detayli bir sekilde anlatabilirmisiniz?

• Benimki 3gli model. Bende yukleyebilirmiyim bu romu?
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.