Şimdi Ara

ARTES İ708 7 '' TABLET KULLANICI İNCELEMESİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
1
Favori
13.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 undur ugrasıyorum ...kurulumdan sonra wıfıden dosya ındırme yerınde kalıyor ..bır kac yerden ındırdım aynı sorunla karsılasdım .. ve asphalt 6-7 de durum yıne aynı .. az once yenı apk dosyalar ındırdım ..kımısınde androıd - data klasorune atılacagı yazıyor dosyaların kımısınde ıse gameloft klasorune ..bakalım onuda deneyecegım..
  • Arkadaşlar cihaza format atan oldu mu hiç? Zira çok fazla program oyun denedim.Formattan sonra nasıl oluyor merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

Arkadaşlar cihaza format atan oldu mu hiç? Zira çok fazla program oyun denedim.Formattan sonra nasıl oluyor merak ediyorum

Ayarlardan fabrika ayarlarına döndürürseniz ilk aldığınız gibi olur. Bence gereksiz ama :D Android bu.. uygulama yükleriz kaldırırız yükleriz kaldırırız yükleriz kaldırırız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

2 undur ugrasıyorum ...kurulumdan sonra wıfıden dosya ındırme yerınde kalıyor ..bır kac yerden ındırdım aynı sorunla karsılasdım .. ve asphalt 6-7 de durum yıne aynı .. az once yenı apk dosyalar ındırdım ..kımısınde androıd - data klasorune atılacagı yazıyor dosyaların kımısınde ıse gameloft klasorune ..bakalım onuda deneyecegım..

Benim aklıma.bir çözüm geldi. Eğer bizim tabletle eş değer ama daha çok oyun açabilen bir tablet varsa onun build.prop'unu kullanmayı deneyebiliriz..
  • arkadaslar bende tabletten almak istiyorum internetten cogu kisi artes i708 i onerdi gelip size bir sorayim dedim yada ayni fiyata daha iyi bir tablet varmidir

ben tablette yapacaklarim arada internete girmek

oyun oynayabilirim bide bilgisayardaki filmleri yada dizileri tablete atip ordan izlemeyi dusunuyorum 32 gblik sd kart alirsam bu soru cikarirmi

interetten film izleyebilirmiyim yani flash player sorun cikartirmi yada kasmalar olurmu
    oyunlarda sorun cikarirmi ?

eger bunlarda yeterliyse almayi dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deancorll

arkadaslar bende tabletten almak istiyorum internetten cogu kisi artes i708 i onerdi gelip size bir sorayim dedim yada ayni fiyata daha iyi bir tablet varmidir

ben tablette yapacaklarim arada internete girmek

oyun oynayabilirim bide bilgisayardaki filmleri yada dizileri tablete atip ordan izlemeyi dusunuyorum 32 gblik sd kart alirsam bu soru cikarirmi

interetten film izleyebilirmiyim yani flash player sorun cikartirmi yada kasmalar olurmu
    oyunlarda sorun cikarirmi ?

eger bunlarda yeterliyse almayi dusunuyorum

Düşünme al kardeşim.Ben almadan önce çok araştırdım.Bu fiyata bu performansı ve teknik desteği başka yerde bulamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

quote:

Arkadaşlar cihaza format atan oldu mu hiç? Zira çok fazla program oyun denedim.Formattan sonra nasıl oluyor merak ediyorum

Ayarlardan fabrika ayarlarına döndürürseniz ilk aldığınız gibi olur. Bence gereksiz ama :D Android bu.. uygulama yükleriz kaldırırız yükleriz kaldırırız yükleriz kaldırırız :D

Hocam o kadar çok program oyun yükledim sildim ki şimdi sanki tablet biraz kasıyor gibi.Ya da bana öle geliyor. Sağolsun arkadaş bir oyun paketi paylaşmış yukarıda ordan real football HD 2012 yükledim 500mb veri indirdi oyun 2 dakikada açıldı. oyuna giremedim daralttı beni sildim.

O yüzden acaba fotmat mı atsam diye düşündüm.

İşin garip tarafı tableti ilk aldığımda antutu puanı 2950 idi dün bi daha test yaptım 3100 çıktı.

• bide mobee nett 7 diye bir tablet daha var hangisi daha iyidir sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: deancorll

bide mobee nett 7 diye bir tablet daha var hangisi daha iyidir sizce

Mobee alma.Dokunmatik değil zaten onlar bildiğim kadarıyla.Resistif ekran var onlarda.Basmatik yani.
  • Almak isteyen arkadaşlara tavsiye edebileceğim en uygun site.Şüpheniz olmasın kendim burdan aldım.

http://www.ucuzcity.com/asp/product/18896/7-ARTES-i708-8GB-MULTITOUCH-ANDROID-4-0-SIYAH
  • quote:

Almak isteyen arkadaşlara tavsiye edebileceğim en uygun site.Şüpheniz olmasın kendim burdan aldım.

http://www.ucuzcity.com/asp/product/18896/7-ARTES-i708-8GB-MULTITOUCH-ANDROID-4-0-SIYAH

sen ekranda açıkık var diodun?[yanlış hatırlıyosam kusura bakma]
  • quote:

Almak isteyen arkadaşlara tavsiye edebileceğim en uygun site.Şüpheniz olmasın kendim burdan aldım.

Burası daha uygun hocam. 2 adet aldım havaleyle daha da ucuza geliyor.

http://pcdepo.com/artes-i708-siyah-tablet-pc-urun7986.html

• Beyler kullanan birisi marketten antutu cpu master'ı indirip işlemi hızının max. ne kadar yazdığını söyleyebilir mi? Hani cihaz rootlu geldiği için kernelli gelse şaşırmam açıkçası :D

Bu arada Artes Teknik Bey, işlemci yakmak garanti kapsamında değil dimi ?
  • Modern combat 3 'ü merak eden arkadaş için biraz önce yükleyip kurdum.750 mb indirdi ve nihayetinde açtı. Ama video da olsun oyunda olsun ara ara donmalar olmakta.

http://img443.imageshack.us/img443/9296/img6425.jpg
  • quote:

Beyler kullanan birisi marketten antutu cpu master'ı indirip işlemi hızının max. ne kadar yazdığını söyleyebilir mi? Hani cihaz rootlu geldiği için kernelli gelse şaşırmam açıkçası :D

Cpu masterda Hızı max 1008 Mhz.. artırma sayacından artırayıp dedim 1500 yaptım kırmızı oldu tablet kastı
  • Ben yanlış anlatmışım pardon :) Max nereye kadar çekiliyor diyecektim. Burda tabletinize zarar veren birşey yok tabi "apply" ye basmadığınız sürece :) Demekki max 1.5ghz kadar OverClock yapılıyor :) Tabletin ömrü kısalır ve ısınma yapar res sorunu da olabilir overclock yaptığınız müddetçe :) Önermem yani..

Yalnız aklıma takılan birşey var. HB de Reedpad3 lite diye bir tablet var. İ708 le işlemcisi aynı. Arm cortex a8.. Ama reedpad3 lite'de 1.5ghz yazıyor, i708'de 1ghz yazıyor. Bence işlemcimizin 1.5ghz de çalışma kapasitesi var ama stabil olması için 1ghz de bırakmışlar. Ama bu demek olmuyor ki 1.5 ghz kadar OC yapasınız :D Malum soğutma sistemi yok yakabilirsiniz :) Eğer çok ihtiyaç duyarsanız marketten Antutu CPU Master'ı indirip 1.2ghz yapabilirsiniz. Ama 1.2 den yukarı çıkmanızı asla önermem :) Sorumluluk kabul etmiyorum hiçbir şekilde

• quote:

Modern combat 3 'ü merak eden arkadaş için biraz önce yükleyip kurdum.750 mb indirdi ve nihayetinde açtı. Ama video da olsun oyunda olsun ara ara donmalar olmakta.

http://img443.imageshack.us/img443/9296/img6425.jpg

Bir önceki yorumumda anlattım. 200mhz artırmanın zararı geleceğini sanmıyorum. 1.2 ghz de oynarsanız donma gidebilir..

Misal şuanki telefonum 800mhz.. Ben 1ghz de kullanıyorum. Isınmada artış yok reset atma yok.. Senin kararın tabi

Birde deneme için çoook teşekkür ederim :D Sizden son ricam var acaba yüklediğiniz apk'yi upload etme şansınız var mı? Tableti alınca aramak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 22 Temmuz 2012; 19:13:15 >

• quote:

Beyler kullanan birisi marketten antutu cpu master'ı indirip işlemi hızının max. ne kadar yazdığını söyleyebilir mi? Hani cihaz rootlu geldiği için kernelli gelse şaşırmam açıkçası :D

İşlemci yakmak garanti harici bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

İşlemci yakmak garanti harici bir durum

Normaldir tamam :) Merak etmiştim sadece Teşekkür ederim ilginiz için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 22 Temmuz 2012; 19:24:55 >
  • dün akşam bende aldım salı günü elime ulaşır herhade bilgisayar konusunda bile bazı terimlere ağzımı açıp bakarken bu andorait işini nasıl çözücem oda bir muallak ama sayenizde olur inşallah saçma sorular sorarsam kusura bakmayın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.