Şimdi Ara

ARTES İ708 7 '' TABLET KULLANICI İNCELEMESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
1
Favori
13.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran aslen iki parçadan oluşmakta LCD ve touch panel 
    Artes i708 1024x600 HD ekran 35 USD 
    Touch panel 30 USD
    Batarya 15 USD 
    Degisim ucretsizdir 
    Kargo çift taraflı firmamıza aittir 
    Fiyatlara KDV eklenecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

Ekran aslen iki parçadan oluşmakta LCD ve touch panel 
    Artes i708 1024x600 HD ekran 35 USD 
    Touch panel 30 USD
    Batarya 15 USD 
    Degisim ucretsizdir 
    Kargo çift taraflı firmamıza aittir 
    Fiyatlara KDV eklenecektir

Peki çok teşekkür ederim ilginizden dolayı :)
  • arkadaşlar kılıf geldi.. akşam fotograflarını koyarım konuya..güzelmiş .. tablet tam oturuyor ..sıkıntı yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

arkadaşlar kılıf geldi.. akşam fotograflarını koyarım konuya..güzelmiş .. tablet tam oturuyor ..sıkıntı yok .

Hayırlı olsun hocam. Linkini de koy biz de alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yydn7

quote:

arkadaşlar kılıf geldi.. akşam fotograflarını koyarım konuya..güzelmiş .. tablet tam oturuyor ..sıkıntı yok .

Hayırlı olsun hocam. Linkini de koy biz de alalım

ilk msj n alt kısmında link koydum hocam .. 7 '' tablet kılıf yazıyor ..

bazen resimlerdeki gibi çıkmıyor düşüncesiyle endişeliydim ama lınkdekının aynısı fıyatına gore kullanışlı ıdeal ..akşam detaylı resımlerı yıne konuya koyacagım tabletle birlikde ..

•  ARTES İ708 7 '' TABLET KULLANICI İNCELEMESİ

ARTES İ708 7 '' TABLET KULLANICI İNCELEMESİ

kılıf fotografları .. kılıf lınkı en üst msj da var ..

• arkadaşlar rom ve rot ne oldugunu araştırıyordum ..sizce tablette gerek varmı ? konu hakkında tecrubesı olan varmı ? ..ve yapan var mı ?
  • quote:

arkadaşlar rom ve rot ne oldugunu araştırıyordum ..sizce tablette gerek varmı ? konu hakkında tecrubesı olan varmı ? ..ve yapan var mı ?

Hocam bazı arkadaşlar kendinden rootlu dediydi.. Siz marketten herhangi bir SCREENSHOT programı indirin. Çalışırda screenshot alabilirseniz rootludur zaten. Hata mata verirse screenshot alırken rootsuzdur..

Ve şuna da bakın. Uygulamaların içinde "SuperUser" diye uygulama varmı?
  • anladım eyvlahh.. bakıyım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 21 Temmuz 2012; 20:59:34 >
  • quote:

anladım eyvlahh.. bakıyım ..

Beklemedeyim :)
  • SuperUser

yok hocam ..
  • quote:

SuperUser

yok hocam ..

Herşey bitmiş değil Marketten herhangi bir screenshot programını indir ve screenshot almayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

quote:

SuperUser

yok hocam ..

Herşey bitmiş değil Marketten herhangi bir screenshot programını indir ve screenshot almayı dene.

pekı bakıyorum ..
  • screen shot çalışıyor .. ındırdım kucuk bır sımge ıle aktıf edıyorum ve ıstedıgım sayfada yerde menude tek tuşla ss alıyor ..
  • quote:

screen shot çalışıyor .. ındırdım kucuk bır sımge ıle aktıf edıyorum ve ıstedıgım sayfada yerde menude tek tuşla ss alıyor ..

O zaman cihaz rootlu :) Ama şöyle birşey var. Şuan cihazının kapıları sonuna kadar açık senin iznin olmadan root uygulamaları çalışabilir.yani :) Marketten SUPER USER programını indir. O program şuna yarar. Mesela root gerektiren bir programa girdin. İlk önce o programa yetki vermez. Sana sorar. Sende "allow" dersin yetkiyi verir :) Kesinlikle yükle ama :)
  • quote:

quote:

screen shot çalışıyor .. ındırdım kucuk bır sımge ıle aktıf edıyorum ve ıstedıgım sayfada yerde menude tek tuşla ss alıyor ..

O zaman cihaz rootlu :) Ama şöyle birşey var. Şuan cihazının kapıları sonuna kadar açık senin iznin olmadan root uygulamaları çalışabilir.yani :) Marketten SUPER USER programını indir. O program şuna yarar. Mesela root gerektiren bir programa girdin. İlk önce o programa yetki vermez. Sana sorar. Sende "allow" dersin yetkiyi verir :) Kesinlikle yükle ama :)

androıd konusunda daha cok yol var desene .. ..

tamam ındırıp kuracagım .. bu arada ben markette pek bişi bulamadım ..çok bişi var ama mesela tema launcher dedıklerı 3d temalar v.s.. ne ındırıyorsam ya sacma sapan anlayamadıgım bısıler cıkıyor ..yanı tam olarak aktıf edemıyorum ..yada desteklemıyor dıye ılk basda hata verıyor..market genelde telefonlar uzerıne sankı ..tabletler ıcın olan ve uygun çalısacak aracları temaları deneme yoluyla yapıyorum 1-2 gundur ..hala ındırıdım baya guzelmıs dedıgım bısı yok .. ayrıca tablet copluge dondu .. .. neyse yavas yavas bakıcaz artık ..

• quote:

quote:

bu arada cıhazın kapıları sonuna kadar acık derken ? ..bunun nasıl bır zararı olur ..yada tam olarak ne demek ıstedıgını yazarmısın ..hanı kredı kartı sahsı bılgılerım kayıtlı hıcbırsey yok tablette .. bu sekılde bır zarardan mı bahsettın yoksa tablete dısarıdan sızmalar olur gıbı mı ..

• quote:

quote:

quote:

androıd konusunda daha cok yol var desene .. ..

tamam ındırıp kuracagım .. bu arada ben markette pek bişi bulamadım ..çok bişi var ama mesela tema launcher dedıklerı 3d temalar v.s.. ne ındırıyorsam ya sacma sapan anlayamadıgım bısıler cıkıyor ..yanı tam olarak aktıf edemıyorum ..yada desteklemıyor dıye ılk basda hata verıyor..market genelde telefonlar uzerıne sankı ..tabletler ıcın olan ve uygun çalısacak aracları temaları deneme yoluyla yapıyorum 1-2 gundur ..hala ındırıdım baya guzelmıs dedıgım bısı yok .. ayrıca tablet copluge dondu .. .. neyse yavas yavas bakıcaz artık ..

Sağlam bir tablet kullanmak nasip olmadığı için bilemiycem :) Ama biliyorumki sadece tablette çalışan uygulamalar olabiliyor.. Offf yav bende istiyorum.artık şu tabletten

• quote:

quote:

quote:

bu arada cıhazın kapıları sonuna kadar acık derken ? ..bunun nasıl bır zararı olur ..yada tam olarak ne demek ıstedıgını yazarmısın ..hanı kredı kartı sahsı bılgılerım kayıtlı hıcbırsey yok tablette .. bu sekılde bır zarardan mı bahsettın yoksa tablete dısarıdan sızmalar olur gıbı mı ..

Yani rootlu uygulamalar malum sistem dosyalarıyla oynama yapar. Senden izin almadan oynamaları pek güvenli değil. Bu yüzden bu işi denetleyen program Super User'ı kullanıyoruz :)
    Kapıları açık derken yüklediğin programlar senden izin almadan bi' arkadaşa bakıp çıkıcam diyip sistem dosyalarına girebilir Super user yüklersen sana sormaları gerekir girmek için Kapıya gardiyan dikiyoz yani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 21 Temmuz 2012; 21:54:05 >

• eyvallh kardesim ilgin için sagol
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.