Şimdi Ara

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
24
Favori
100.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sunta_16

quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ehad

Bugun itibari ile bende artes 9702 almis bulunmaktayim.. Almadan once turkiyede ve yabanci sitelerde baya uzun sure arastirdim ve bende cogu insan gibi kararsiz kaldim ve en sonunda bu urunu almaya karar verdim. Su an icin memnun oldugumu soylemeliyim. Ekran goruntu kalitesi,islemci hizi, sesi, wifi cekim gucu, otg ile baglantisi, bluetooth`u, hdmi`i hepsi gayet sorunsuz ve tatmin edici.. ve tabi fiyati da gayet makul garantili urune gore. Diger urunler gibi cinli sitelerdekine oranla cok buyuk fiyat farki yok.. Merak edenler icin urun cinde pipo m2 olarak satilmakta.. Benim gibi kararsiz olanlara tavsiye ederim, merak edilen konulari da elimden geldigince cevaplamaya calisirim..

Hocam merhaba size bir sorum olacak tabletle ilgili benim tablette hdmi yuvasina yakin olan yani ustteki mini usb ye flash filan takinca calismiyor alt taraftakinda sorun yok acaba sorunmu var yada biri flash vs biride pc baglantisi icinmi

uygulamalardan adını çok az bir farkla yanlış yazmış olabilirim, explorer file ye tıkla ordan görüceksin usb diye

Merhaba hocam uygulamalarda oyle bi sey goremedim ama

sadece explorer yazan uygulama

• Yok hocam sorun orda zaten canim sikildi bu ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom88

quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

Arkadaşlar şu ürün ondan daha iyidir değil mi ?
    www.artescorp.com/urun/9701.aspx

linkini verdiğin ürün d9702 nin bir eski modelidir. daha düşük bir modeldir yani. ucuzcity den Flame almıştım fakat ellerine ulaşmadığı için Hero yollamışlardı. Hero da biraz problemlerim oldu ve değişimini talep ettim d9702 modeli ile ucuzcity e. gönderin değiştirelim dediler iyiki değiştirmişim daha güzel bir tablet olduğuna kesinlikle katılıyorum. Ainolu kesinlikle kötülemek istemiyorum fakat bu tablet çok daha iyi bir ürün bilginiz olsun.

Anladım hocam. Bende bundan alabilirim o zaman :)
    bayağı güzel bi şeye benziyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yok hocam sorun orda zaten canim sikildi bu ise

OLMASA BİLE SORUN DİİL BAŞKA DOSYA YÖNETİCİLERİDE İNDİRİLİP HALLOLUR SIKMA CANINI EMİN OL SORUN YOK
    ÖZELDEN Bİ ADRES ATTIM SANA EKLERSEN DAHA İYİ YARDIMCI OLURUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 9 Aralık 2012; 12:07:10 >
  • quote:

quote:

Bugun itibari ile bende artes 9702 almis bulunmaktayim.. Almadan once turkiyede ve yabanci sitelerde baya uzun sure arastirdim ve bende cogu insan gibi kararsiz kaldim ve en sonunda bu urunu almaya karar verdim. Su an icin memnun oldugumu soylemeliyim. Ekran goruntu kalitesi,islemci hizi, sesi, wifi cekim gucu, otg ile baglantisi, bluetooth`u, hdmi`i hepsi gayet sorunsuz ve tatmin edici.. ve tabi fiyati da gayet makul garantili urune gore. Diger urunler gibi cinli sitelerdekine oranla cok buyuk fiyat farki yok.. Merak edenler icin urun cinde pipo m2 olarak satilmakta.. Benim gibi kararsiz olanlara tavsiye ederim, merak edilen konulari da elimden geldigince cevaplamaya calisirim..

Hocam merhaba size bir sorum olacak tabletle ilgili benim tablette hdmi yuvasina yakin olan yani ustteki mini usb ye flash filan takinca calismiyor alt taraftakinda sorun yok acaba sorunmu var yada biri flash vs biride pc baglantisi icinmi

Yok sorun degil o, host yazana takinca calirsir digerinde calismaz..

• quote:

quote:

Hocam bir soru daha size dunden buyana soyle bir hata mesaji aliyorum tabletten siyah ekranda maalesef launcher durdu diye geri tusunu basinca cikiyor tamam diyorum sonra ana ekran dusuna basinca ana ekrana donuyor

Bende o launcher durdu uyarisini bikac kere almistim dun gece. Yuklu olan programlarin birinin sapitmasidir diye dusunmustum.. Task manager gibi bi program yukleyip calisan programlari kapadim, sonra da bi kapadim actim hatta tableti, bi daha uyari vermedi..

• quote:

quote:

quote:

Yok sorun degil o, host yazana takinca calirsir digerinde calismaz..

Peki neden ole bisey yapmislar ki yinede sevindim bunu duyunca ozaman o sadece pc ile haberlesme olayinda ise yarayacak bilgi icin sagol:-)

• Pilini merak edenlere; ilk aldigimda %100 dolu geldi ve kurcalamaya basladim. 7 saat sonra pili %9da idi,sarja taktip yattim(tabi ekran parlakligi baya kisikti)... Bu kadar uzun sure gidecegini tahmin etmemistim alirken.
    Bu arada biri daha soylemisti sanirim, sarja takinca tablet kendiliginden aciliyo..

• Size bir soru daha yazyim arkadaslar pil sarj olayi nasil yapmak lazim dun geldiginde dolu pil vardi kullansim aksam evde taktim sarja pil dolu yazisini gorunce cikardim bu saate kadar hemen hemen surekli kullandim butun baglatilar acikti simdi yine takip eskisi gibi 10 vs saat bekleyipmi kullanmak lazim yoksa dolunca yine cikartip kullanmaya devammi edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

Merhabalar;
    Ürünle ilgili sormak istedikleriniz olursa sorabilirsiniz.
    Teşekkürler...

quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

GÖRÜNTÜ KALİTESİ DOKUNMATİK GAYET İYİ BANA GÖRE MÜKEMMEL DİYEBİLİRİM HATTA
    SES OLAYI İÇİN EXTRA MUSİC VOLUME EQ İNDİRDİM DADUNDAN YİNMEZ BİR SES KALİTESİNE SAHİP OLDU

AMMMAAAA CANIMI SIKAN ŞU ŞARJDA CİHAZIN AÇILMASI ŞARJDA HEP AÇIK KALMASI

quote:

Pilini merak edenlere; ilk aldigimda %100 dolu geldi ve kurcalamaya basladim. 7 saat sonra pili %9da idi,sarja taktip yattim(tabi ekran parlakligi baya kisikti)... Bu kadar uzun sure gidecegini tahmin etmemistim alirken.
    Bu arada biri daha soylemisti sanirim, sarja takinca tablet kendiliginden aciliyo..

@Artesteknik acaba şarj sırasında açık olmasının sebebi nedir? Bütün cihazlarda mı durum böyle? Ve yok mu bir çözümü?

• Beyler Son bi sorum olucak Bunu Webdenal sitesinden sipariş wericem o yüzden sizce kılıfı werirlermi garanti deilse klavye boş boşuna para wermiyim yoksa boş boşuna 90 liraya klavyeli kılıf alayımmı sizce
  • arkadaşlar tam tableti alıcam hizlial.com dan kargo seçeneğini değiştiremiyorum iptal de edemiyorum sitede bi sorun var sanırsam müşteri hizmetleri de yarın 09.00 da geliyor pöfff siteye :))) hizlial.com dan alan arkadaşlar, kutu içeriğinde kılıf geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: resfaction

arkadaşlar tam tableti alıcam hizlial.com dan kargo seçeneğini değiştiremiyorum iptal de edemiyorum sitede bi sorun var sanırsam müşteri hizmetleri de yarın 09.00 da geliyor pöfff siteye :))) hizlial.com dan alan arkadaşlar, kutu içeriğinde kılıf geldi mi?

içinden kılıf cıkoyor yumuşakca biraz keseye benziyor fena deil tabiki göreceli old belirtmeliyim sen begenirsin yada begenmezsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: resfaction

arkadaşlar tam tableti alıcam hizlial.com dan kargo seçeneğini değiştiremiyorum iptal de edemiyorum sitede bi sorun var sanırsam müşteri hizmetleri de yarın 09.00 da geliyor pöfff siteye :))) hizlial.com dan alan arkadaşlar, kutu içeriğinde kılıf geldi mi?

içinden kılıf cıkoyor yumuşakca biraz keseye benziyor fena deil tabiki göreceli old belirtmeliyim sen begenirsin yada begenmezsin

hizlial.com sitesinde garanti ile ilgili bir şey yazmıyor peki garantili mi bu ürün?
  • hocam faturalı geliyor ürün garantisi olmasa ne yzar dicem ama garantısı var hiçmi bişey bulamadık sanayi ve ticater bakanlıgı vesatış sözleşmesi var elimizde
    not : cin malı aldım bundan önce actım baktım ne fatura ne fiş iade ettim ve sırf garanti ve fatura olayı için ayrıca cihazda nuhteşem benim için belirtmeliyim 130 tl fazlasına bu urunu aldım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

Merhabalar;
    Ürünle ilgili sormak istedikleriniz olursa sorabilirsiniz.
    Teşekkürler...

Merhaba,

Ürün satış noktaları arasında Hepsiburada.com gözüküyor anca hepsiburada artes listelerinde bu model yok. Sanırım model yeni olduğu için daha girmedi. Hızlıal.com da ise var.
    Hepsiburada üzerinde durmamın sebebi bu sitenin sıklıkla kredi kartı puan veya çek kampanyaları yapması. Bu da bizler için ürünün fiyatını daha da aşağıya çekiyor ve alınabilirliğini yükseltiyor.

Bu arada Artes D9702 model tabletiniz özelliklerinden gördüğüm kadarıyla PIPO M2 tabletten özelleştirilmiş. Teknik özellikler vb her şey aynı.
    PIPO M2'nin ayrıca 3Gli bir modeli de var. Artes olarak 3Gli model çıkartmayı düşünüyor musunuz?

Saygılarımla.

Merhaba;
    Yeni bir ürünümüz olduğu için henüz girmemiş olabilir fakat yakın zamanda listelerinde görebilirsiniz.
    Artes D9702'nin 3g'li modeli var.
    Önümüzdeki hafta 3g li olarak gelecektir.

Üstadım fiyata ilişkin bir bilgi var mı paylaşabileceğin? Ben aile büyüğüne almayı düşünüyorum...

• Arkadaşlar aynı zamanda blackberry 7" playbook tablet kullanıcısı olarak, 1 günlük kullanım süresinde tablet hakkında bir-iki değerlendirmede bulunmak istiyorum;

* İlk olarak tabletin kasa kalitesi vasatın biraz üstünde, zira cam ekranın kasa ile birleşim yerlerinde ufak deformasyonlar mevcut (ekran koruyucuyu fabrikada yapıştırırken çizildiği izlenimi veriyor).

* Ekran kalitesi güzel, dokunmatiği hassas.

* Ses kalitesi güzel.

* Şarj meselesine gelince; pil dayanımı düşük gibi geldi bana; zira dün öğle saatlerinde aldığım tableti bu saate kadar 4 defa full şarj ettim, aktif kullanımda 3-4 saati geçmiyor (Genelde ufaklıklar oyun oynuyor). Blackberry tabletim 5300 Mah bataryaya sahip full kullanımda tek şarjla 8-10 saati buluyor.

* Usb ile şarj olmuyor, her iki usb girişinden de denedim.

* Kasa etrafında konumlandırılan tuşlar tableti ucuz gösteriyor, daha şık yapılabilirdi.

* Elektrikle yaptığım şarjda %100'ü gördüm ama, şarj oldu diye uyarı almadım, şarj girişinin yanında şarj esnasında kırmızı ışık yanıyor, şarj dolduğunda yeşil yanarak akımı kesebilirdi.

* Yine şarj esnasında ses açma-kapama tuşuna basıldığında kendi kendine açıp kısabiliyor, şarjda değilken yapmıyor.

* Need for speed hot pursuit yükledim gayet güzel oynatıyor,

* Bilgisayardan bluetooth ile dosya gönderimi yapılabiliyor,

Şimdilik izlenimlerim bunlar, zamanla karşılaştığım problemler veya memnuniyetlerim ile ilgili bilgiler paylaşırım..

• Şarjdayken acilma olayini artesden arkadaslarla görüşmüştüm normal oldugunu stand by durumunda sarj edebilecegimi bir sıkıntı olmayacagini söylemişlerdi bende ole yaptim bir sıkıntı yok böle devam aynen.
    Sadece bende oldugunu sanmistim bu sıkıntının ama denedikleri başka bir artes d9702 de bu durumu bizzat bende gordum bu durumun bi ariza olmadigini anladim bence artik bir sıkıntı yok bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 9 Aralık 2012; 21:29:26 >
  • http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=D9702-BLACK

tamamen GÜVENİLİR RAHATLIKLA ALABİLİRSİNİZ
    ben yarın elden teslim alacam yerinden arkadaşlar en ucuzu burası ve güvenilir .. 450 tl 12 ay taksitli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallax40

http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=D9702-BLACK

tamamen GÜVENİLİR RAHATLIKLA ALABİLİRSİNİZ
    ben yarın elden teslim alacam yerinden arkadaşlar en ucuzu burası ve güvenilir .. 450 tl 12 ay taksitli :)

Aha ankara, strazburg hem de. Hocam gidince bir görmek test etmek istiyorum aleti, yarın gidince bir sorar mısınız, ürünü inceleme fırsatımız oluyor muymuş acaba orada? Hep resimlerden gördüğüm için emin olamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.