Şimdi Ara

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.625
Cevap
24
Favori
100.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürünle ilgili sormak istedikleriniz olursa sorabilirsiniz.
    Teşekkürler...
  • Video inceleme yapabilecek olan var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

Merhabalar;
    Ürünle ilgili sormak istedikleriniz olursa sorabilirsiniz.
    Teşekkürler...

Merhaba,

Ürün satış noktaları arasında Hepsiburada.com gözüküyor anca hepsiburada artes listelerinde bu model yok. Sanırım model yeni olduğu için daha girmedi. Hızlıal.com da ise var.
    Hepsiburada üzerinde durmamın sebebi bu sitenin sıklıkla kredi kartı puan veya çek kampanyaları yapması. Bu da bizler için ürünün fiyatını daha da aşağıya çekiyor ve alınabilirliğini yükseltiyor.

Bu arada Artes D9702 model tabletiniz özelliklerinden gördüğüm kadarıyla PIPO M2 tabletten özelleştirilmiş. Teknik özellikler vb her şey aynı.
    PIPO M2'nin ayrıca 3Gli bir modeli de var. Artes olarak 3Gli model çıkartmayı düşünüyor musunuz?

Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

Orijinalden alıntı: stormleon2

quote:

quote:

quote:

en geç 2 güne kadar aliyorum yazarım

Beklemedeyim ben de hocam

ben sipariş vardım artık şu saat itibariyle bu gün elime geçer diyorum hızlı al com dan sipariş verdim gerçi cihazı pazartesi kısa bir test ettimdi cihaz çooook hoşuma gitti be yav.
    özellikle diyorum kasası bayağı bir kaliteli ve sağlam bee

Konuyu açan arkadaşın dediği gibi, bence ainol'den daha iyi gibi ama, rica etsem ürün eline geçince yazmaya devam eder misin hocam? Çünkü piyasa tablet kaynıyor ve ne alsam bilemiyorum, ki bir de çinli 4 çekirdekliler de yolda, oooohoo

tabiki bilgilendirmeye devam edicem arkadaşım ne demek yalnız büyük ümitlerle bu akşam bekliyordum kargo sabaha kaldı ne yazıkki

aslında iyi eleme yaparsan bu segmentte 2 yıl garantili cihaz ve bu özelliklerde bir elin parmaklarını geçmicek kadar az ipad ve diğer samsung gibi markaları ayrı tutuyorum ve listeliyorum
    1-hi level hlv t 9701 ve Stormax t9701 ikisini bir yazdım birebir ayni cihazlar ve ayni firma zaten ithalatçısı
    2-dark evo pad r9720
    3-codegen ultimix99

veee 4-- ARTES D9702 EN SON ÇIKAN BU SEGMENTTE VE BENCE DE EN İYİ VE SAĞLAM FİZİKİ YAPIYA SAHİP OLAN CİHAZDIR BENCE BUNLARIN İÇİNDE

GERÇİ POLYPAD DE VAR ÇİFT ÇEKİRDEKLİ OLARAK AMA İŞLEMCİSİ AMLOGİC OLDUĞU İÇİN BUNLARIN YANINA İLİŞTİRMEDİM BİLE UNUTTUĞUM VARSA DA BELKİ BİR TANEDİR ONUDA AKLINIZA GELİRSE SİZ YAZIN

codegen ultımix 99 ve dark evopad 9720 modelleri orjinali PIPO M1 olan tabletlerdir.
    Artes d9702 modeli ise özelliklerinden gördüğüm kadarıyla PIPO M2 modeli üzerine
    kurulmuş.

M1 ve M2 arasındaki temel farklar:
    --------------------------------------------
    M2 modeli 40-50 gram kadar daha hafif. (600g civarı bir alet için fark yapacak bir ağırlık olduğunu düşünüyorum.)
    M2 modeli ön yüzünde çift hoparlör var. Ses ciddi farkediyor(Karşılaştırma videosu izledim).
    M2 modeli IPS-2 ekran kullanıyor ve ekran daha canlı.(Karşılaştırma videosu izledim).
    M2 mini USB iken M1 micro USB port var.
    M2 batarya biraz daha düşük gibi (7200mAH vs 8000mAH) ama kullanıcılar pil sürelerinin aynı/çok yakın olduğunu söylüyor.
    M2 kameralar (Ön ve Arka) 2MP/3MP iken M1 kameralar (Ön ve Arka) 1.3MP/2MP.

Bu durumda Artes D9702 diğer modellerin önüne geçiyor. Zira aynı/çok yakın fiyatlarda satılıyor.

Satın alacağınız site ve kart/çek kampanyalarına göre güzel fiyatlara alınabiliyor aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 6 Aralık 2012; 13:26:23 >

• aşagıdaki hangi site güvenilirdir arkadaslar en ucuz shoppingtv gözüküyor güvenilirmidir

SHOPPİNG TV =475 TL
    ELEKTRODEPO=516 TL
    UCUZCİTY=516 TL
    HIZLI AL=499 TL
    TABLET EVİ=495 TL
    GİTDİGİDİYOR=489 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben sipariş vardım artık şu saat itibariyle bu gün elime geçer diyorum hızlı al com dan sipariş verdim gerçi cihazı pazartesi kısa bir test ettimdi cihaz çooook hoşuma gitti be yav.

Konuyu açan arkadaşın dediği gibi, bence ainol'den daha iyi gibi ama, rica etsem ürün eline geçince yazmaya devam eder misin hocam? Çünkü piyasa tablet kaynıyor ve ne alsam bilemiyorum, ki bir de çinli 4 çekirdekliler de yolda, oooohoo

tabiki bilgilendirmeye devam edicem arkadaşım ne demek yalnız büyük ümitlerle bu akşam bekliyordum kargo sabaha kaldı ne yazıkki

aslında iyi eleme yaparsan bu segmentte 2 yıl garantili cihaz ve bu özelliklerde bir elin parmaklarını geçmicek kadar az ipad ve diğer samsung gibi markaları ayrı tutuyorum ve listeliyorum
    1-hi level hlv t 9701 ve Stormax t9701 ikisini bir yazdım birebir ayni cihazlar ve ayni firma zaten ithalatçısı
    2-dark evo pad r9720
    3-codegen ultimix99

veee 4-- ARTES D9702 EN SON ÇIKAN BU SEGMENTTE VE BENCE DE EN İYİ VE SAĞLAM FİZİKİ YAPIYA SAHİP OLAN CİHAZDIR BENCE BUNLARIN İÇİNDE

GERÇİ POLYPAD DE VAR ÇİFT ÇEKİRDEKLİ OLARAK AMA İŞLEMCİSİ AMLOGİC OLDUĞU İÇİN BUNLARIN YANINA İLİŞTİRMEDİM BİLE UNUTTUĞUM VARSA DA BELKİ BİR TANEDİR ONUDA AKLINIZA GELİRSE SİZ YAZIN

codegen ultımix 99 ve dark evopad 9720 modelleri orjinali PIPO M1 olan tabletlerdir.
    Artes d9702 modeli ise özelliklerinden gördüğüm kadarıyla PIPO M2 modeli üzerine
    kurulmuş.

M2 modeli 40-50 gram kadar daha hafif. (600g civarı bir alet için fark yapacak bir ağırlık olduğunu düşünüyorum.)
    M2 modeli ön yüzünde çift hoparlör var. Ses ciddi farkediyor(Karşılaştırma videosu izledim).
    M2 modeli IPS-2 ekran kullanıyor ve ekran daha canlı.(Karşılaştırma videosu izledim).
    M2 batarya biraz daha düşük gibi (7200mAH vs 8000mAH) ama kullanıcılar pil sürelerinin aynı/çok yakın olduğunu söylüyor.

Bu durumda Artes D9702 diğer modellerin önüne geçiyor. Zira aynı/çok yakın fiyatlarda satılıyor.

Satın alacağınız site ve kart/çek kampanyalarına göre güzel fiyatlara alınabiliyor aslında.

evet verdiğin bilgiler muhtemelen doğrudur arkadaşım yazmaya üşendiğim ve fazla detaya girip kafa karıştırmak istemediğim için bu şekilde listeledim.

yanlış analama kafa karıştırmak derken senin yaptığının kafa karıştırmak oldu anlamını asla çıkarma arkadaşım üstelik çok ta güzel bi bilgilendirme yapmışsın ellerine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 6 Aralık 2012; 14:08:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cafemolasi

aşagıdaki hangi site güvenilirdir arkadaslar en ucuz shoppingtv gözüküyor güvenilirmidir

SHOPPİNG TV =475 TL
    ELEKTRODEPO=516 TL
    UCUZCİTY=516 TL
    HIZLI AL=499 TL
    TABLET EVİ=495 TL
    GİTDİGİDİYOR=489 TL

hızlı al
    shopping
    tablet evi bunları biliyorum

ben hatta hızlı aldan siparişimi verdim zaten kargoda muhtemelen birazdan bana ulaşcak kargo takipteyim zaten
  • Konu takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçi hızlı al dan 24 saatte teslim ibaresine aldanarak sipariş verdim şu an 40. saat oldu ve hala kargo gelcek alacak olanları ona göre uyandıriiim benim gibi acelesi ve önceliği olanlar için

hızlı al firmanın ismi fakat adıyla bağdaşmayan gönderi hızlılığı bir anlamdada

aklıma gelmişkende yazayım öle şehirler arası teslimat diil hee istanbul içinden istanbul içine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 6 Aralık 2012; 14:41:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafemolasi

aşagıdaki hangi site güvenilirdir arkadaslar en ucuz shoppingtv gözüküyor güvenilirmidir

SHOPPİNG TV =475 TL
    ELEKTRODEPO=516 TL
    UCUZCİTY=516 TL
    HIZLI AL=499 TL
    TABLET EVİ=495 TL
    GİTDİGİDİYOR=489 TL

Şu an için bence en ucuz fiyat:

1. Artes D9702 Tablet (İçinden çıkanlar: Adaptör, Usb Kablo, Otg Kablo, Kulaklık, Bez Kılıf)
    2. Artes 9702 Orjinal Tablet Kılıfı (Kutu içinden çıkan standard kadife taşıma kılıfına ek olarak)
    3. Artes 9702 Ekran Koruyucu
    4. 16 Gb Micro Sd Kart
    5. Artes Tablet Kalemi
    6. Mini HDMI Kablo

seti için, 2 yıl garantili ve faturalı olarak Sanalpazar.com (549tl) ve Gittigidiyor.com (569tl) ilanları var.

İlgili sitelerin kredi kartı taksitlendirmesi ve olası kredi kartı puan kampanyası da düşünüldüğünde fiyat çok uygun
    hale gelir ki bence 549 tl zaten uygun.

Setin parçaları ayrıca baktığımda çok rahat 100tl yapıyor.

Not: Ürünü satan kişi ile bir bağım yoktur. sadece modeli ve fiyatlarını takip ediyorum. Sanalpazar fiyatı 579tl idi. Ben revize ettirdim.
    Malum orasının komisyonu daha düşük
    Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 6 Aralık 2012; 15:25:21 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2-dark evo pad r9720
    3-codegen ultimix99

kurulmuş.

evet verdiğin bilgiler muhtemelen doğrudur arkadaşım yazmaya üşendiğim ve fazla detaya girip kafa karıştırmak istemediğim için bu şekilde listeledim.

yanlış analama kafa karıştırmak derken senin yaptığının kafa karıştırmak oldu anlamını asla çıkarma arkadaşım üstelik çok ta güzel bi bilgilendirme yapmışsın ellerine sağlık

Alıntıları Göster
    quote:

Alınacak bi şey yok. Amacımız birbirimizi bilgilendirip daha avantajlı alışverişler yapmak zaten.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 6 Aralık 2012; 15:23:26 >

• Merhaba arkadaşlar,

Ürünü ucuzcity üzerinden aldım. 1günde elimdeydi (istanbul içi kargo süresi)

İlk izlenimleri paylaşmak istiyorum.

Cihazı google play a bağladığınızda PIPO D9702 olarak görüyor. (PIPO nun sitesindeki üretici model kodu PIPO P973)

Ekran 2.nesil IPS, retina ekranlı ipod touch 5G cihazıma yakın kalitede ve gördüğüm birçok yerli ithalatçı cihazından kesinlikle üstün!!!

ekran ve uygulama geçişleri sorunsuz. wi-fi genel olarak sorunsuz ve kulanışlı.

pil ömrü testi yapmadığım için bu konuda yorum yapamıyorum.(6 saatlik iki tam batarya dolumunu henüz tamamlamadım.)

önde konumlandırılmış hoparlörler fark yaratmış ve kaliteli, temiz ses veriyor.cihaza creative EP630 takıp dinlediğinizde ses çıkışının gayet iyi oldugunu görüyorsunuz.

yurtdşından çin malı tablet almayı planlıyordum. ancak aradığım özellikleri taşıyan ve genel olarak forumda olumlu görüşler alan ARTES in bu ürünü getirmesi ile tercihimi değiştirdim.

Cihazı genel olarak olumlu buluyorum. volume -menu - esc düğmelerinin çok kaliteli görünmediğini söylemeliyim.

Bunun dışında foto 3 de görüleceği üzere, ARTES tarafından yapıştırılmış güvenlik etiketini kutuyu açtığımda zaten yapışkanı yetersiz olduğu için havaya kalkmıştı. Umarım cihazımda servise ihtiyaç duymam ve yine umarım sırf bu yapışmamış etiket nedeniyle bana serviste sorun çıkartmazlar.

Sonuç olarak teknik özellikleri açısından piyasanın en iyi cihazlarından biri olan bu cihazı öneririm. Bende oluşan izlenimi gayet olumlu.

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calib -- 6 Aralık 2012; 16:57:58 >

• foto 2

• foto 3

• foto 4

• mng kargoya tel açtım saat 17 civarlarında malesef bu günde teslim edemiyoruz diyince ben o sinirle gittim direk kendim teslim aldım bu mng kargoyla ne zaman bir işim olsa muhakkak bu sorunu yaşadım

SONUÇ OLARAK CİHAZ NİHAYET ELİMDE İLK İZLENİMİM CİHAZI KAPALI ŞARJA TAKINCA ŞARJ CİHAZININ SOKETİNİ TAKAR TAKMAZ CİHAZ KENDİLİĞİNDEN AÇİLİYOR YADA KAPATSANIZ BİLE ŞARJDAYKEN TEKRAR GERİ AÇILIYOR BU YÜZDEN ŞİMDİLİK UYKU MODUNDA ŞARJ OLUYOR YANILMIYORSAM BU BARİZ BİR ARIZA BAKALIM BU SORUN DEVAM ETCEKMİ?

BUNUN HARİCİNDE CİHAZIN FİZİKİ GÖRÜNÜMÜ GERÇEKTEN BAYĞI BİR HOŞ DURUYOR DAHA İNTERNETE BAĞLAMADIM ŞARJDAN SONRA NET BAKICAM VE YAZİCAM

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 6 Aralık 2012; 22:19:23 >
  • quote:

quote:

Alınacak bi şey yok. Amacımız birbirimizi bilgilendirip daha avantajlı alışverişler yapmak zaten.

Selamlar.

A.SELAM anlayışın için teşekkürler arkadaşım

• GÖRÜNTÜ KALİTESİ DOKUNMATİK GAYET İYİ BANA GÖRE MÜKEMMEL DİYEBİLİRİM HATTA
    SES OLAYI İÇİN EXTRA MUSİC VOLUME EQ İNDİRDİM DADUNDAN YİNMEZ BİR SES KALİTESİNE SAHİP OLDU

AMMMAAAA CANIMI SIKAN ŞU ŞARJDA CİHAZIN AÇILMASI ŞARJDA HEP AÇIK KALMASI
  • Merhaba yeni bir tablet alma arifesindeyim. Bu tabletin ekran kalitesi nasıl? 500 lira var kredi karti olmadan nasıl alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.