Şimdi Ara

ARTES D821 İnceleme,paylaşım,teknik destek [Ana Konu ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.370
Cevap
32
Favori
122.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Artesteknik

Emeğinize sağlık. Güzel bir inceleme olmuş.

• arkadaşlar bende bu tableti almayı düşünüyorum bana bir tablette gerekli olan performansıdır ben bu tablette oyun oynayacağım örneğin şunlar

modern combat 3

N.O.V.A 3

asphalt 7

real football 2013

The Amazing Spiderman

The Dark Knight Rises

vb oyunlar oynayacağım acaba bu oyunları açıyormu deneyen varmıdır kısacası tableti oyun için alıyorum

• D821 de takıldığım tek nokta ekranının 4:3 olması , çoğu tablet 16:9 olduğundan uygulamalarda destek açısından sorun olur mu ? Sonuçta play store tabletin marka modelini tanıyor. Destekliyor veya desteklemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MODERN COMBAT 3
    DEAD TRİGGER
    TEMPLE RUN

..Bugün kurup cihazda denediğim oynadığım ve stabil çalışan oyunlar arkadaşlar bilginize .. Geç olduğu için video paylaşımı yapamadım ..İsteyen arkadaşlar olursa yarından sonra tatil daha fazla zamanım olacak ve video da paylaşırım ..

oyunları ortalama 40-45 dk oynadım ..

NOVA 3 sd dosyasını bulamadığım için deneyemedim ..İ708 modelinde çalışıyordu diye hatırlıyorum .. Yarın onuda bir şekilde temin edip çalışıp çalışmadıgına bakacağım ..

Geriye merak ettiğim bir iki futbol oyunu ve asphalt 6 yada 7 hangisini temin edebilirsem ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 22 Ekim 2012; 23:53:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

MODERN COMBAT 3
    DEAD TRİGGER
    TEMPLE RUN

..Bugün kurup cihazda denediğim oynadığım ve stabil çalışan oyunlar arkadaşlar bilginize .. Geç olduğu için video paylaşımı yapamadım ..İsteyen arkadaşlar olursa yarından sonra tatil daha fazla zamanım olacak ve video da paylaşırım ..

oyunları ortalama 40-45 dk oynadım ..

NOVA 3 sd dosyasını bulamadığım için deneyemedim ..İ708 modelinde çalışıyordu diye hatırlıyorum .. Yarın onuda bir şekilde temin edip çalışıp çalışmadıgına bakacağım ..

Geriye merak ettiğim bir iki futbol oyunu ve asphalt 6 yada 7 hangisini temin edebilirsem ..

Teşekkür ederim ben hareket sensörünün performansını merak etmiştim onuda asphalttan sonra öğreniriz

• TEMPLE RUN da hareket sensörüyle oynanıyo.. Bugunde asphaltı bulup kuracağım ..Akşama yine durum hakkında bilgi veririm..
  • quote:

TEMPLE RUN da hareket sensörüyle oynanıyo.. Bugunde asphaltı bulup kuracağım ..Akşama yine durum hakkında bilgi veririm..

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

quote:

TEMPLE RUN da hareket sensörüyle oynanıyo.. Bugunde asphaltı bulup kuracağım ..Akşama yine durum hakkında bilgi veririm..

Teşekkürler

• cihazın yanında kılıf vs geliyor mu? yoksa artes.ten temin edebilir miyiz? (8inç için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keppir -- 23 Ekim 2012; 16:32:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keppir

cihazın yanında kılıf vs geliyor mu? yoksa artes.ten temin edebilir miyiz? (8inç için)

Kiliflari yok. Yakin zamanda cikacak diyorlardi. Ben de 5 adet getirtiyorum yurtdisindan 8 inch lik tablet icin kahverengi kilif arayan cok var birini kendim kullanip geriye kalan 4 unu satmayi planliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: keppir

cihazın yanında kılıf vs geliyor mu? yoksa artes.ten temin edebilir miyiz? (8inç için)

Artes teknikle görüşmüşdüm bu konuyu ..Ellerinde olmadıgını söylemişlerdi ..Geldiği zamanda kullanıcılarla diyaloğa geçecekdir .. Konuyu takip ediyor bildiğim kadarıyla ..

Ama internet üzerinden uygun 8 inç uyumlu vardır sanırım .. Bende uğraşacak vakit bulamadım daha
  • Sayın arkadaşlar ben artes d821 tabletimden google playa gmaile hiçbiyere giremiyorum :( varolan hesabımla giriş yapmaya çalıştığımda ''sunucu ile güvenilir bir bağlantı kuralamıyor. Bu geçici bir sorun olabilir veyaAndroid cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur. Sorun devam ederse Müşteri hizmetlerini arayın.'' uyarısı alıyorum lütfen yardım edin:(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatozyurt

Sayın arkadaşlar ben artes d821 tabletimden google playa gmaile hiçbiyere giremiyorum :( varolan hesabımla giriş yapmaya çalıştığımda ''sunucu ile güvenilir bir bağlantı kuralamıyor. Bu geçici bir sorun olabilir veyaAndroid cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur. Sorun devam ederse Müşteri hizmetlerini arayın.'' uyarısı alıyorum lütfen yardım edin:(((

Dostum cihazı reset tuşundan resetle bakalım .. Önemli bir sorun olmasa gerek .. sorun devam ederse konuya paylaş yine bakalım ..Buluruz bir yolunu ..
  • quote:

quote:

Sayın arkadaşlar ben artes d821 tabletimden google playa gmaile hiçbiyere giremiyorum :( varolan hesabımla giriş yapmaya çalıştığımda ''sunucu ile güvenilir bir bağlantı kuralamıyor. Bu geçici bir sorun olabilir veyaAndroid cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur. Sorun devam ederse Müşteri hizmetlerini arayın.'' uyarısı alıyorum lütfen yardım edin:(((

Dostum cihazı reset tuşundan resetle bakalım .. Önemli bir sorun olmasa gerek .. sorun devam ederse konuya paylaş yine bakalım ..Buluruz bir yolunu ..

resetledim fabrika ayarlarına döndüm ama birşey olmadı yeni aldım tableti ama tarayıcıda bile googla girmiyor google ürünlerinin hepsinde bir sıkıntı var anlamış değilim ://

• quote:

quote:

quote:

resetledim fabrika ayarlarına döndüm ama birşey olmadı yeni aldım tableti ama tarayıcıda bile googla girmiyor google ürünlerinin hepsinde bir sıkıntı var anlamış değilim ://

Merhaba;
    Belirttiğiniz sorunun cevabı ile ilgili olarak internet sitemizde makale bulunmaktadır. Yapacağınız kısa bir işlemden sonra sorun düzelecektir.
    http://www.artescorp.com/download/d821.pdf

• 8" Kılıflar Bayramdan sonra gelecektir.
    Geldiği zaman bilgisini vereceğim.
  • quote:

8" Kılıflar Bayramdan sonra gelecektir.

Peki bu 8" kılıflar media markt gibi yerlerde satılacakmı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba;
    Belirttiğiniz sorunun cevabı ile ilgili olarak internet sitemizde makale bulunmaktadır. Yapacağınız kısa bir işlemden sonra sorun düzelecektir.
    http://www.artescorp.com/download/d821.pdf

Bu gameloft oyunlarındaki sorunun çözümü yakınmı çözüldüğünde almayı düşünüyorum

• quote:

quote:

Sadece internet üzerinden satışı yapılacak
  • quote:

quote:

quote:

Sadece internet üzerinden satışı yapılacak

Size pm atmıstım okumussunuz cevap vermediniz. Musait olunca yazarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.