Şimdi Ara

ARTES D821 İnceleme,paylaşım,teknik destek [Ana Konu ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.371
Cevap
32
Favori
122.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce asphalt 7 yi indirip oynadım ...gayet stabil çalışıyor.. Oyunu yarın biraz oynayıp vıdeo paylaşırım ..Tablette ilk oynayışım tam bir çaylağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

Az önce asphalt 7 yi indirip oynadım ...gayet stabil çalışıyor.. Oyunu yarın biraz oynayıp vıdeo paylaşırım ..Tablette ilk oynayışım tam bir çaylağım

iyi bakalım paylaşırsan sevinirim :)
    ainol kullanan arkadaşlardan da yeni paylaşımlar bekliyoruz
    ikisini de kullanmış arkadaş yok mu,ondan da duyup son kararımı vereyim artık
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 24 Şubat 2013; 11:28:14 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 24 Şubat 2013; 11:28:22 >
  • modern combat 3 var ise onuda paylaşırmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: semoniok

modern combat 3 var ise onuda paylaşırmısın

Var ... Paylaşırım ..
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 24 Şubat 2013; 11:28:30 >
  • Batman The Dark Knight ve N.O.V.A 3 paylaşabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: semoniok

Batman The Dark Knight ve N.O.V.A 3 paylaşabilirmisin

olur hocam denerim ..
  • Batman The Dark Knight Rises.... indiriyorum akşama konuya durumu payşalışırım ..
  • slmlar arkadaslar sıze bı kac sorum olacaktı. suan ben d821 sıparısı verdım hızlıaldan ama kafam cok karısık . sızce d821 mı almalıyım yoksa bıraz daha para verıp i9701 mı almalıyım ınclemelere gore 9701 ips ekran ama tek cekırdeklı ıslemcıye sahıp bırde polypadın nerdesye aynı urununde cıft cekırdek ve ips ekran var acıkcası bu ucu arasında gıdıp gelıyorum suan sızın samımıyetınıze guvenrek sızden onerı ıstıyorum bana artıları ve eksılerı ıle hangısı secmelıyım yardım edermısnz yada sanırım artesın bayramdan sonra bıur urunu daha gelcek dendı onedır alınırmı ozellıklerı neler saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer50

slmlar arkadaslar sıze bı kac sorum olacaktı. suan ben d821 sıparısı verdım hızlıaldan ama kafam cok karısık . sızce d821 mı almalıyım yoksa bıraz daha para verıp i9701 mı almalıyım ınclemelere gore 9701 ips ekran ama tek cekırdeklı ıslemcıye sahıp bırde polypadın nerdesye aynı urununde cıft cekırdek ve ips ekran var acıkcası bu ucu arasında gıdıp gelıyorum suan sızın samımıyetınıze guvenrek sızden onerı ıstıyorum bana artıları ve eksılerı ıle hangısı secmelıyım yardım edermısnz yada sanırım artesın bayramdan sonra bıur urunu daha gelcek dendı onedır alınırmı ozellıklerı neler saygılarımla

D821 performans olarak çok daha iyi ..şüphen olmasın ..

Gerek teknik servis gerek performans fiyatını hak eden bir ürün ..

• Batman The Dark Knight Rises

Sorunsuz ! ...Videoyu yüklüyorum şimdi ..1.8 gb toplam yer kaplıyor..
  • pekı sayın nıggaa d821 ekranı ile ips ekran arasında cok fark varmı asıl benım kafamı karıstıran d821 ın ips ekran olmamsı bu konuda ne dersınız.
  • Hocam bende alıcam bu tip bir şey.Param 450 liraya kadar.Daha çok wifi ile internette dh, facebook ta gezip film izlemek ve oyun oynamak için alacağım.Verdiğiniz paraya değdi mi?Tavsiye eder misiniz?Teknik servis vb nasıl?Ona göre hemen alıcam.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 24 Şubat 2013; 11:28:47 >
  • lucifer50

IPS ekrana çok takılmayın bence.IPS ekran hakkını veren bir model arıyorsanız bilindik marka modellere yönelmek gerekiyor.. Buda bütce meselesi tabi .. Ayrıca IPS olmasa ne olur ?? Ne eksik kalır .. Bence bazı özellikler çok abartılıyor .. Bana IPS olmasın ama nette takılmasın grafik kartı güçlü olsun dokunmatik hassasiyeti iyi olsun .. Bu benim fikrim hocam tabiki farklı düşünen arkadaşlar vardır ..

aimrevivo

Tavsiye ederim hocam .. Ben bir sorun yaşamadım ..oynadıgım oyunlar videolar hepsı konuda mevcut .. İnternet face twiter sorun yok .. WİFİ çekim gücü iyi .. Ap kullanıyorum bir alt katta evde rahat rahat çekiyor.. sorun yaşamadım .. Oyunları tablet uzerınden ındırdım .. İnternet hızınız yuksek oldugu sürece sıkıntısız download yapabilirsiniz..

Servis konusu bu markanın ilk tercih nedenidir ..Almadan önce dileğen arkadaş ARTES TEKNİK nickli arkadaşa pm atıp bilgi alabilir ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 28 Ekim 2012; 21:05:55 >

• TSK EDERIM CEVABINIZ ICIN BIDE MERAK ETTIGIM BISEY SANIRIM UZERINDE FLASH PLAYER YUKLU GLIYOR ANDROID 4.1 E YUKSLTTIGIMIZZDE FLASH SORUNU YASARMIYIZ YOKSA BASKA UYGULAMALARDA CIKARIRMI FLASHI
  • arkadaslar su 5 günlük bayram tatilinde bu tableti elden almak istedim kargo felan uğraşmak istemedim ama başaramadım nereyi aradıysam kapalı bayram sonrası dedi bende çok araştırdım ama bu modelde karar kıldım nasipse yarın açık yer bulurum heralde bildiğiniz yönlendirebileceğiniz yerler var sa söylerseniz sevinirim.
  • Sanmıyorum hocam .. Sorun çıkarmı çıkmaz mı tahminden öteye geçmez .. Eğer sistem bir üst işletim sistemine güncellemeye izin verecekse (Güncelleme olacağını artes servis belirtmişdi ) mutlaka uyumlu paket programlarıda kapsayacakdır.. Aksı durum çok mantıksız olur diye düşünüyorum ..Daha net bilgi sanırım teknik servis verir..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.