Şimdi Ara

Arteon 1.5 Tsı yazılım atmak mantıklımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracın motor beygir gücünün artacağını söylüyorlar ama ne kadar doğru ne kadar faydalı bilmiyorum yaptıran arkadaşlar yada bilgisi olan yazarsa çok memnun olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• TSİ motorlar uygun bu işlere lakin ben yaptırmazdım hep mesafeli duruyorum nedense yazılımına kısacası yerli esnafa güvenmiyorum araç bozulsa banamı sordun anlayışı var hepsinde

• crea1903 C kullanıcısına yanıt
    Yaklaşımın hepimizin malesef ilk yaklaşımı doğru ama insan yinede acabamı demeden duramıyor yakıt düşer performans artar falan diyorlar açıkcası bu konuda deneyimi olan bir arkadaş varmı diye konu açtım ancak pek ilgi görmedi konu :(

• Long57 L kullanıcısına yanıt
    Yakıt düşer demezse kimse düşmez diye düşünüyorlar . Yakıt düşse fabrikasyon yapılır diye düşünüyorum

• Emisyon dan dolayı bu araçlar aynı motor ile guc degisiyor, hp degisiyor. 2cr firmasını tavsiye ederim araca ozel yaziyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamak istiyorsan, oynanmaya uygun araba ile oyna.
  • Termal gerilimi artırmış şanzıman özellikle dsg ve diğer aktarma organlarına binen yüküde arttırmış olacaksınız.

Garanti dışı kalmasıda cabası.
  • Arteonlarda Dq500 model dsg var ve tork limiti yüksek. Yine de daha önce sağlıklı yürüyen arteon görmedikten sonra yapmazdım. Araca yürür halde uygun hava/yakıt karışımı, turbonun basınç dayanımı gibi bilgilere sahip birine yaptırırdım. Aksi halde ver basıncı, arttır yakıt basıncını güzel güçler elde edilir ama sonra turbo niye kırıldı, motor kol çıkardı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.