Şimdi Ara

----- Art niyetli ve fırsatçı esnafları ifşa topiği ------ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
5
Favori
10.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu Denon PM520 amfiyi Amazon da görüp gülüyordum, şimdi yukarida gordum @Karbon12 paylasmis ,
    O zaman 21.623 tl mis satici Desibela

Şimdi satici Amazon ve fiyat 216.457 TL bayadir duruyor bu ilan ..

Tabi kesinlikle entegrasyon vs yanlislikla oyle kalmis ilandir..

----- Art niyetli ve fırsatçı esnafları ifşa topiği ------

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Doğan Poyraz için ekşiden birisi iki tane başlık açmış:

Bu topiği erken görmediği için hayıflanmış.

https://eksisozluk.com/poyraz-audio--6476113

https://eksisozluk.com/dogan-hifi--6463251

• Bu doğan poyraz Sahibindende ilanları olan Doğan audio mu?

Eğer oysa ben o adamı gördüğüm yerde indiririm, ben hayatımda bu kadar ukala, saygısız esnaf görmedim.

• Ya yanlış anlama olmasın,kimseyle polemik derdinde değilim de HIFI konusunda böyle başlıklar görünce beni bir gülme alıyor.

Sektörün kendi kafadan artniyet ve fırsatçılığa dayanıyor. 3 liraya al 10 liraya kitle, 1 liraya malet 20 liraya sat. ----- Art niyetli ve fırsatçı esnafları ifşa topiği ------ 

Ya Hu, 100 bin dolarlık amfinin maliyeti, ar-gesi, hepsini topla kaça malediyorsun da 100 bin dolar istiyorsun bundan? Naaptın da 100 bin dolar oldu bu alet veya 20 bin dolar veya 1 milyon dolar. Ya da bir kablo ne yaptın da 7250 hatta 10 bin dolar oldu? Rakamlara bakar mısınız?

Ha veren olursa satarsın o başka tartışma meselesi de... Dediğim gibi fırsatçılık, artniyet falan komik geliyor bana bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 25 Aralık 2020; 14:2:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Bu doğan poyraz Sahibindende ilanları olan Doğan audio mu?

Eğer oysa ben o adamı gördüğüm yerde indiririm, ben hayatımda bu kadar ukala, saygısız esnaf görmedim.

Evet o
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Ya yanlış anlama olmasın,kimseyle polemik derdinde değilim de HIFI konusunda böyle başlıklar görünce beni bir gülme alıyor.

Sektörün kendi kafadan artniyet ve fırsatçılığa dayanıyor. 3 liraya al 10 liraya kitle, 1 liraya malet 20 liraya sat.  

Ya Hu, 100 bin dolarlık amfinin maliyeti, ar-gesi, hepsini topla kaça malediyorsun da 100 bin dolar istiyorsun bundan? Naaptın da 100 bin dolar oldu bu alet veya 20 bin dolar veya 1 milyon dolar. Ya da bir kablo ne yaptın da 7250 hatta 10 bin dolar oldu? Rakamlara bakar mısınız?

Ha veren olursa satarsın o başka tartışma meselesi de... Dediğim gibi fırsatçılık, artniyet falan komik geliyor bana bu konuda.

Dediğinle bu topikte bahsedilen kısım bambaşka.

Dediğin kısmın polemiğini başka topiklerde yapabilirsin burası o konu değil hocam.

Bu konu seni kazıklayan, dolandıran satıcılarla yaşadığın tecrübeleri başka bir kardeşimiz daha yaşamasın diye aktarma konusu.

Umarım anlaşılmıştır.

• Birincisi amacım polemik değil dedim ikincisi bu tarz başlıkları görünce gülüyorum dedim.

Neden bu şekilde düşündüğümü de açıkladım. Yani açıkça açıkladım diye düşünüyorum herhangi bir acaba bırakmadan.

Burada seni rahatsız eden ne de cevap verme gereği duydunki? Hocam?

Neyse blokla gitsin ne polemiğe giriyorsunki böyle şeylerde, kendime kızıyorum bazen böyle. Herkes görüşünü,düşüncesini, tecrübesini yazmış. Birine çıkıp neden böyle yazdın sen ya git başka yerde yaz demiş miyim? Hayır. Birini özellikle hedef göstermiş miyim sen böylesin diye? Hayır..Eee? Bu forumlarda niye böyle oluyor arkadaş ben anlamıyorum bu insanların mantığını. Niye herkes her söyleneni üstüne alınıp cevap verme gereği duyuyor karşısındakine?

• quote:

Birincisi amacım polemik değil dedim ikincisi bu tarz başlıkları görünce gülüyorum dedim.

Neden bu şekilde düşündüğümü de açıkladım. Yani açıkça açıkladım diye düşünüyorum herhangi bir acaba bırakmadan.

Burada seni rahatsız eden ne de cevap verme gereği duydunki? Hocam?

Neyse blokla gitsin ne polemiğe giriyorsunki böyle şeylerde, kendime kızıyorum bazen böyle. Herkes görüşünü,düşüncesini, tecrübesini yazmış. Birine çıkıp neden böyle yazdın sen ya git başka yerde yaz demiş miyim? Hayır. Birini özellikle hedef göstermiş miyim sen böylesin diye? Hayır..Eee? Bu forumlarda niye böyle oluyor arkadaş ben anlamıyorum bu insanların mantığını. Niye herkes her söyleneni üstüne alınıp cevap verme gereği duyuyor karşısındakine?

Diğer topiklerde olan belirttiğin sektörle ilgili tartışmayı buraya taşıma demek istedim buranın amacı belli.

Varsa bir satıcı ile olumsuz hikayen paylaş buyur dinleyelim. Dikkatli olalım eşe dosta önermeyelim. Hocam

• Neyi kime niye anlatacağımı ben bilirim işine bak. Sana birşey söylersem o zaman gelir forumun sahibiymişsin gibi hesap sormaya kalkarsın, ben de belki ses çıkarmam o zaman. Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 25 Aralık 2020; 22:20:57 >
  • quote:

Neyi kime niye anlatacağımı ben bilirim işine bak. Sana birşey söylersem o zaman gelir forumun sahibiymişsin gibi hesap sormaya kalkarsın, ben de belki ses çıkarmam o zaman. Hocam.

Peki.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.