Şimdi Ara

[ARŞİV] ***iPHONE 5 TAKİP ANA KONU (TÜM YORUMLAR BURAYA!)*** [ARŞİV] (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.408
Cevap
78
Favori
402.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shevchenko38

ilk android'li telefonu almıştım 2-3 sene önce android 1.5 işletim sistemliydi yanılmıyorsam bugün itibari ile ilk ios işletim sistemli telefonuma kavuştum, telefon gerçekten çok hoşuma gitti ama bir sorum var kapalıyken şarj oluyor mu acaba çünkü durum göstermiyor, teşekkürler

Kapaliyken sarja takinca telefon aciliyor. Sarja takip kapatirsaniz, sarj olmaya devam ediyor tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Google maps yüklemek istiyorum. Nasıl yaparım

Usa hesabıyla yüklenebiliyor.

Evet USA hesabı açabilirsiniz,yanlız bunu telefon üzeirnden yapmalısınız ,diğer türlü visa card vs girmeden hesap açamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: z_vitamini

arkadaşlar merhaba. az önce başka konuya da yazdım ama sanırım yeri burası.
    ithalatçı garantili iphone 5 almak istiyorum aşağıdaki siteden.
    fiyat uygun geldi ama almadan önce size danışmak istedim.
    ithalatçı garantili sorun olmaz değil mi?
    http://www.mutfagimo.com/apple-iphone-5-16gb-siyah-ithalatci-garantili.html

Hocam bende ithalatçı garantili aldımşu sitedenhttp://www.teknolojix.com/?urun-43141-apple-iphone-5-16gb-siyah-cep-telefonu--resmi-ithalat- teknik servis Ankara'da ve şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Çağrı

quote:

ilk android'li telefonu almıştım 2-3 sene önce android 1.5 işletim sistemliydi yanılmıyorsam bugün itibari ile ilk ios işletim sistemli telefonuma kavuştum, telefon gerçekten çok hoşuma gitti ama bir sorum var kapalıyken şarj oluyor mu acaba çünkü durum göstermiyor, teşekkürler

Kapaliyken sarja takinca telefon aciliyor. Sarja takip kapatirsaniz, sarj olmaya devam ediyor tabii.

Tesekkurler :)

• Merhaba, ben de 2-3 gündür Iphone 5 sahibiyim.İTunes'u bilgisayarıma kuramıyorum bir türlü o yüzden müzik falan yok telefonda.Itunes'ın kurulumunu yapmama rağmen bilgisayarda görünmüyor ilginç bir şekilde, daha önce bu sorunu yaşayan var mı merak ediyorum.
  • Yahu amerikada neredeyse çok ucuz olan bir alet türkiyede 2000 tl . . !

Bravo Türkiye !
  • nerden kurmaya çalıştın da olmadı. olmadıysa google dan itunes diye arat ve ordan bir dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Çağrı

quote:

Yani iphone hic kapanmayan bir cihaz. Peofil ayari istedigimiz gibi yapamiyoruz ama ful sessiz icin rahatsiz etme yapip birde sessize almak lazim.

• Bu arada bir sey sorayim;
    Ben gecen hafta itunes uzerinden telefonu yedekledim buna ragmen bu iphone 4 haftadir yedeklenmedi hatasini aliyorum. Yedekleme icin illa wifi mi gerekiyor? Ben avea jet kullaniyorum ttnet kullanmiyorum. İtunesta sag tik yedekle yapmam neden ise yaramiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

nerden kurmaya çalıştın da olmadı. olmadıysa google dan itunes diye arat ve ordan bir dene.

Apple'ın sitesinden itunes'u indirdim 85mb lık bir dosya.sonra setup yaptım.kurulum işleminiz bitti dese de program oyunu kurduğum yerde yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Bu arada bir sey sorayim;
    Ben gecen hafta itunes uzerinden telefonu yedekledim buna ragmen bu iphone 4 haftadir yedeklenmedi hatasini aliyorum. Yedekleme icin illa wifi mi gerekiyor? Ben avea jet kullaniyorum ttnet kullanmiyorum. İtunesta sag tik yedekle yapmam neden ise yaramiyor?

Hocam bilgisayarınız windows ve 64-bit ise stabil degil iTunes.bende de oylemacbooktan yedekleme yapıyorum ben o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

Hocam bilgisayarınız windows ve 64-bit ise stabil degil iTunes.bende de oylemacbooktan yedekleme yapıyorum ben o yüzden.

sıkıntı bnde mac olmaması.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

sıkıntı bnde mac olmaması.

Hocam o zaman 32-bit bilgisayar bulmaya çalışın.64-bitlerde yedeklemede donma ve kendini kapatma olabiliyor cok yasadım ben.

• HeartQuake kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. İos çökmez zaten. Ben standart bir kullanıcıyım. Jailbreak vs. yok. O yüzden cihazın çökmesi vs. gibi şeylerle karşılaşacağımı sanmıyorum.

Bir anektod aktarayım;bugün Htc one'ı inceleme fırsatı buldum. Tasarım ve özellikler olarak gerçekten iyi iş çıkarmış HTC. Telefonların kralı İphone ama bu sefer işi gerçekten zor. Zira İphone5 ve Htc One 2.000 liradan satılıyor. 5s daha dayanıklı kasa ve byük ekranla gelmezse kullanıcı kaybeder. Zira ben büyük ekranlı cihazı bugun denedim ve gerçekten internette gezinmek vs. daha kolay. Artık tabletle gezöek gerekmiyor. Tek sıkıntı Androidin stabil çalışmaması. Apple Htcden biraz ilham alsın derim ben
  • quote:

Cevabınız için teşekkür ederim. İos çökmez zaten. Ben standart bir kullanıcıyım. Jailbreak vs. yok. O yüzden cihazın çökmesi vs. gibi şeylerle karşılaşacağımı sanmıyorum.

Bir anektod aktarayım;bugün Htc one'ı inceleme fırsatı buldum. Tasarım ve özellikler olarak gerçekten iyi iş çıkarmış HTC. Telefonların kralı İphone ama bu sefer işi gerçekten zor. Zira İphone5 ve Htc One 2.000 liradan satılıyor. 5s daha dayanıklı kasa ve byük ekranla gelmezse kullanıcı kaybeder. Zira ben büyük ekranlı cihazı bugun denedim ve gerçekten internette gezinmek vs. daha kolay. Artık tabletle gezöek gerekmiyor. Tek sıkıntı Androidin stabil çalışmaması. Apple Htcden biraz ilham alsın derim ben

Hocam daha buyuk ekran gelecegini sanmıyorum ben,cunku direk taklit olur yani.ve bana kalırsa i5 ideal su an kullanmadan önce hos gelmiyordu ama ağırlık ekran boyutu vs cok orantılı geliyor bana.s3 s4 zaten cok buyuk ceplere sığmıyor artık htc one x in ekran boyutunu bilmiyorum ama,5.6 mi o da?

• One x değil one kardeşim. ekran 4.7 inch ful hd. 143 gram ağırlığında üstelik. 5 ise 112 grammış. 30 gram bu ölçüye göre hiç fazla değil.

Benim merak ettiğim müzik kalitesi. Zira İphone çok üstün bir ses kartı kullnıyor. Htcde beats audio ile rakip ama bir İphonemu test etmek lazım. İçindeki önyüklü müzşkler tabiki kaliteli. Örneğin sony zde ses anlamında bir iphone kalitesi bulamadım.
  • 3 Arkadaşa Yardımcı Olabilirim PASAPORT Kayıt Konusunda Geçen Salı Günü ALMANYA' dan geldik ben eşim kardeşim istek olursa vergiler dahil 180 TL' ye kayıt gerçekleştirebilirim.

ilgilenen arkadaşlar konunun altına değil pm olarak cep no göndersinler ulaşalım
  • En azından 4.5" olsa bile yeter de artar iphone için.Yoksa bu gidişle dendiği gibi kullanıcı kaybı çok olacak.
  • İos7 yi ne zaman indirebilecez

• Huhhhh, iOS 7 beta 1 den, 6 gün sonra 6.1.4'e geri döndüm. 3GS'den 5'e geçmiş hissi gibi oldu, umarım betalar sonrası final sürümde en azından 6.1.4 kadar hızlı ve stabil olur ios 7.
  • 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.