Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.467
Cevap
48
Favori
291.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugüne kadar ilk oyunlar haricinde hepsini orjinal aldım, fakat bu kadar emek verilmiş bir kampanya ortadayken Rockstar 'ın en ufak bir açıklama yapmaması beni üzdü.
    Almıyorum orjinalini, çokta umurlarında değil fakat Türkçe olsaydı gece gidip kapıda beklerdim.
  • NVidia: GTA 5, PC için Yıl Sonunda Çıkacak!
    NVidia yöneticilerinden Chris Evenden’ın mali yıl hakkında yaptığı konuşma sırasında, GTA 5’in bu yıl sonunda PC için çıkacağını söylemesi oyun severleri heyecanlandırdı.
    PC sektörünün ekran kartı pazarının hakimi konumundaki NVidia'dan GTA 5 hakkında çarpıcı bir iddia geldi. Firmanın mali yıl tablosu için açıklama yapan Chris Evenden şunları söyledi;
    " Tabletlerin, alt düzey laptoplara yetişmesi PC pazarını etkiliyor. Oyun için hazırlanan PC'lerin satışındaki artış devam ediyor. Bu, PC'lerin farklı amaçlar için kullanıldığını gösteriyor. Yine de bir çok kullanıcı PC'yi genel bir ihtiyaç olarak görüyor ve internet, e mail, sosyal medya ve video etkinliklerinde kullanıyorlar."

"Ama bunların çoğu tabletlerle de gerçekleştirilebilir. PC'yi oyun için kullananlar ise yıl sonunda çıkacak olan Call of Duty: Ghosts, Grand Theft Auto 5 ve Assasin's Creed 4 için sistemlerini güçlendirmek isteyeceklerdir."
    [ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV]

Nvidia'nın yetkili isimlerinden Chris Evenden'in konuşmasında da görüldüğü üzere GTA 5'in bu sene sonunda PC için yayınlanacağından bahsediliyor. Konu hakkında Rockstar'dan net bir açıklama gelmiş değil.
    Fakat ekran kartlarının bazı önemli oyunlara sponsor olduğunu düşündüğümüzde, NVidia tarafından yapılan açıklamanın doğruluk payının bir hayli fazla olduğunu varsayabiliriz.

http://shiftdelete.net/nvidia-gta-5-pc-icin-yil-sonunda-cikacak-46366.html?ref=promo

• [ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV]

Site yenilendi ve yeni görseller yayınlandı. En alttaki resimin sol alt köşesinde kar bile yağdığı gözüküyor. (Umarım yanılmıyorumdur.)

• Denize atlarken bile ayrı animasyon olacak demek ki güzel Araç çeşitliliği çok fazla. Ayrıca kar yağmıyor.

ÜSTTEKİ MESAJIM NEDEN O KADAR UZUN ÇIKTI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Denize atlarken bile ayrı animasyon olacak demek ki güzel Araç çeşitliliği çok fazla. Ayrıca kar yağmıyor.

Mesajı düzenle veya istersen sil hocam bence. Uzun bir süre sayfa yüklenmedi zannettim.

Ayrıca hocam, yol kenarına dikkatlice bakarsan, onun kar olduğunu görürsün. Buyur bir daha bak:

Ayrıca:http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=572003

• quote:

Orijinalden alıntı: Lurid Aura

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Denize atlarken bile ayrı animasyon olacak demek ki güzel Araç çeşitliliği çok fazla. Ayrıca kar yağmıyor.

Mesajı düzenle veya istersen sil hocam bence. Uzun bir süre sayfa yüklenmedi zannettim.

Ayrıca hocam, yol kenarına dikkatlice bakarsan, onun kar olduğunu görürsün. Buyur bir daha bak:

Ayrıca:http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=572003

Fotoğraf yakınlaşmış görmemiştim orasını Gerçekten kar o başka açıklaması olamaz. Yerlerde karlar erimiş hemde. Adamlar aşırı detaylı yapmış karlı havayı

• arkadaşlar benim sistemim;

intel core i5-3210M
    4 gb ram
    ekran kartı intel hd 2gb

bu oyunu kaldırır mı acaba sistemim? bu işlerden pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pedagojik

arkadaşlar benim sistemim;

intel core i5-3210M
    4 gb ram
    ekran kartı intel hd 2gb

bu oyunu kaldırır mı acaba sistemim? bu işlerden pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Kaldirmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vice City'deki Flash FM'den sonra adam gibi radyo gelmedi, artık güzel bir radyo kanalı olur V'te.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cevaplanan Mesajlar(1)

quote:

Orijinalden alıntı: Pedagojik

arkadaşlar benim sistemim;

intel core i5-3210M
    4 gb ram
    ekran kartı intel hd 2gb

Kaldirmaz

teşekkürler
  • Bu sayfa mobil kullanıcıları için tam bir cehennem
    Her neyse, umarım GTA V bu yıl çıkar PC için. O zaman en azından PS3 için almayıp bir iki ay sabrederim.

• Acil duzelt sunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Acil duzelt sunu.

Bilerek yapmadım, düzelmiyor da. Silinmesi lazım bir yönetici tarafından.
  • %100 kesinliği olsa Xbox almazdım. Ama GTA V için Xbox alıcam sanırım.
  • Pc sürümü geliyor ne güzel. Alırım orjinal akarım pc de
  • Sayfa mobilde eziyete dönüşmüş

Sol alta dikkatli bakin kar yağışını göreceksiniz.

Bu da resmin linkihttps://store.donanimhaber.com/9e/db/10/9edb105cdfca104127538a517db43246.jpg

• Ertelenmezse tabi gelir pc ye yıl sonu

• quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

Ertelenmezse tabi gelir pc ye yıl sonu

Anlıyorum da, her GTA PC için 7-8 ay sonra çıktı.
    Ama yine umarım bu Son Bahar çıkar. Belki Rockstar stratejilerini değiştirdi.

• La o mesaj ney mobildeyim iki saat in babam in

• Yeni fotolar silinmiş beyler.Tıklayınca açılmıyor.Bi çaresine bakıverin.
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.