Şimdi Ara

[ARŞİV] Finansbank Enpara (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.541
Cevap
130
Favori
163.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Yaratıcılık olsun diye epey uğraşmışlar. Gelsinde internetten bulurum ucunu falan. Kaç mm kim biliir.

İçine HB, 2B gibi uçlar takılıyor.Üstündede içinde taktığın ucu bilmen için çevirilebilen bir bölüm koymuşlar.
    Hani FaberCastel'in Versatil kurşun kalemlerinde var ya. Çeviriyorsun HB, 2B gibi seçenekler var.

HB ve 2B ucun boyutunu değil ucun sert/yumuşak, renk tonu ifade edilirken kullanılıyor. Kalın uçlar satılıyordur herhalde, bilmiyorum.
    Kırtasiye konusuna döndü, ben gidiyorum.

Bak hele.Kalemi görmemiş ama bize uç dersi vermeye çalışıyor
    Nereye gidiyorsun kalemim yok diyen sendin Kalın uçlar her yerde satılmıyor. Kalemide hediye ettim zaten. Bana göre çok ağır. Bileği yorar, seri yazmayı engeller.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Yaratıcılık olsun diye epey uğraşmışlar. Gelsinde internetten bulurum ucunu falan. Kaç mm kim biliir.

İçine HB, 2B gibi uçlar takılıyor.Üstündede içinde taktığın ucu bilmen için çevirilebilen bir bölüm koymuşlar.
    Hani FaberCastel'in Versatil kurşun kalemlerinde var ya. Çeviriyorsun HB, 2B gibi seçenekler var.

HB ve 2B ucun boyutunu değil ucun sert/yumuşak, renk tonu ifade edilirken kullanılıyor. Kalın uçlar satılıyordur herhalde, bilmiyorum.
    Kırtasiye konusuna döndü, ben gidiyorum.

kalemi merak ettim ss alabilirmiyiz.sırf kalem için hesap açtıracaklar bana.

aslında kalemi alıp hesabı iptal mi ettirsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan994

quote:

Orijinalden alıntı: UmutCetin
    Arkadaşım zaten öğrenciysen çoğu banka hesap işletim ücreti almıyor yanlış mı biliyorum? daha bugün yapıkrediden hesap ve bankamatik kartı açtırdım öğrenci kimliğimle

Doğrudur öğrenciden para almayan yerler var.Ben staj gereği garantiden açtırmıştım hesabımı .Şubede açtırırken öğrenciyim benden hesap işletim ücreti alınıcakmı dedim onlarda hayır alınmıcak dediler ama .Her 6 ayda bir 40tl kesmesini bildiler .Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda ise bu zaten standarttır her müşteriden alınır gibi bir cevap aldım .Yani anlıyacağın garanti öğrenci falan dinlemiyor.

Saçmalamışlar bence öğrenci belgesiyle gidip halledersin şubeden benim çoğu bankada hesabım var 1 krs. dahi çekilmedi daha...

• Merhaba arkadaşlar

1.000 TL gibi bir parayı

enpara.com ile günlük birikim hesabı açmak, aylık faizden daha iyi değil mi ?
  • Şimdi başvurdum hemen tebrikler artık enpara müşterisisiniz diye mesaj geldi.müşteri numaramı bile yollamış, 15inden sonrada sözleşme için geleceklermiş.benim sorum şu arkadaşlar:
    kira gelirim parakarta yatıyordu ona para vermektense bu hesabı kullanıp nasıl çekebilirim paramı?atm kullanılmıyor :) başka hesaba havale veya eft yaparakmı?
  • 26 saat önce sözleşmeyi imzalamama rağmen hala ne sözleşme imzalamamışım olarak görünüyor. Şimdi tekrar aradım aciliyetinizi iletiyorum diyerek klasik bir sözle konuşma bitti.

Ayrıca ATM kullanılabiliyor. Para çekebiliyorsunuz. Sadece henüz nakit para girişi yok.
  • quote:

26 saat önce sözleşmeyi imzalamama rağmen hala ne sözleşme imzalamamışım olarak görünüyor. Şimdi tekrar aradım aciliyetinizi iletiyorum diyerek klasik bir sözle konuşma bitti.

Ayrıca ATM kullanılabiliyor. Para çekebiliyorsunuz. Sadece henüz nakit para girişi yok.

yani enpara hesabımıza atmden para yatıramıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

quote:

26 saat önce sözleşmeyi imzalamama rağmen hala ne sözleşme imzalamamışım olarak görünüyor. Şimdi tekrar aradım aciliyetinizi iletiyorum diyerek klasik bir sözle konuşma bitti.

yani enpara hesabımıza atmden para yatıramıyoruz

Henüz öyleymiş. ATM'den para yatırma kısa süre içerisinde olacakmış. İlla bir yer eksik olacak işte.

• quote:

Az önce benim önerdiğim akrabamda kuryeden kartı almış sözleşmeyi imzalamış.
    Kalem ve küçük defter eksiksiz gelmiş.Ayrıca sözleşmeyi imzaladıktan 5 dk sonra internet şubesi kullanıcı kodu sms olarak gelmiş

Anlaşılan Finansbank seni sevmiyi

• 2 gün geç sevsin ne yapalım. Araya hafta sonu girerse kart yenileme işi uzayacak. Bugün halletseydim iyiydi.
  • Müşteri numaram geldi. İnternet şubesini kurcalayıp kart yenileme talebimi ileteceğim.

Edit: Kart yenileme talebimi de oluşturdum. Yeni kartın üzerinde isim yazılı olarak gönderilecek. Kart numarası ve CVV2 hanesinde değişiklik yok, sadece üzerinde isim yazıyor. Ayrıca kart geldikten sonra isimsiz kart iptal edilmiyor. İsterseniz kırıp atın, isterseniz yedek kart olarak kullanın diyorlar. 7-10 gün içerisinde gelirmiş.

İnternet şubesi çok kolay. Arayüz çok basit ve güzel tasarlanmış. Yalnız biraz daha hızlı çalışabilir. Şu an güzel gidiyor.

ATM'den günlük para çekme limiti 5,000 TL. Çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 12 Ekim 2012; 19:54:59 >
  • atmden para yatırmaya başlandığıanda kullanmaya başlıcam, hesabım açıkdı kartım gelecek onumuzdekı hafta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrit

Merhaba arkadaşlar

1.000 TL gibi bir parayı

enpara.com ile günlük birikim hesabı açmak, aylık faizden daha iyi değil mi ?

Aylık hesabın faizi daha yüksek. Ancak paraya istediğim zaman ulaşayım, hem gün içinde hesabımdan para çekeyim yada ekleyeyim, hemde faiz işlesin diyorsan birikim hesabı daha iyi.
  • Finansbank'ın yarısı yunanlıların ve bu ülke iflasın eşiğinde. Uzak durun derim. Ben bütüm paramı çektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 12 Ekim 2012; 20:09:02 >
  • Aylık tabiki daha iyidir. Benim sormak istediğim günlük ne kadar para gelecek bana. Tam olarak o kısmı anlayamadım
  • Sabah Yurtiçi Kargo ile kalemim gelmiş. Zarfa koyup yollamışlar. Çağrı merkezinden birileri kendi mi yolladı ne yaptı bilmiyorum. Kalem güzelmiş, kullanırım ben bunu.
  • Ankara'da internet imkanım yoktu, şimdi memlekete döndüm. başvuru yapsam kaç güne kurye gelip kartımı verir.. Yer Konya/Bosna Hersek (kampüsün orası) Çarşambaya, perşembeye gelirse ne mutlu Birde kuryenin gelme günü, saatini belirleyebiliyor muyuz? Randevu gibi yani, evde günlerce beklemeyeyim kuryeyi?
  • Ohoo hoo. Başvuru yapıp önümüzdeki cumaya kadar kurye gelmezse ben bu şehirde olmam ve hiç bir mantığı kalmaz, sözleşmeyi imzalayamam.. Ben buradaykende imzalayamazsam başka yerde kurye ile rastgelemeyiz

Sırf kurye ne zaman gelir bilemediğim için başvuramıyorum iyi mi?
  • Benim Finansbank'tan hesabım var da 3-4 ayda bir 27 lira kesiyorlar pek hazzetmiyorum bu durumdan. Şimdi ben bu kartı alsam kredi kartı hesabıma bağlayıp kullanabiliyor muyum? Çünkü kart ödemelerimi genelde hesabımdaki paradan yapıyorum da o yüzden soruyorum. Yoksa pek işime yaramaz bence.
  • internet üzerinden alışveriş yapıldığı yazmış bu nasıl oluyor atm kartı ile onu anlamadım

biletix ,hepsiburada gibi yerlerden alışveriş yapılabilir mi o kartla?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.