Şimdi Ara

[ARŞİV] Finansbank Enpara (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.542
Cevap
130
Favori
163.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayastefanos2007

internet üzerinden alışveriş yapıldığı yazmış bu nasıl oluyor atm kartı ile onu anlamadım

biletix ,hepsiburada gibi yerlerden alışveriş yapılabilir mi o kartla?

Hepsiburadada kesin kullanırsınız az önce Biletix.com'a baktım, 3D Secure ile ödeme var yazmakta, yani alabilirsiniz encard ile.
  • biletixde yok gibi geliyor bana mybiletde var mı
  • mybiletde de var cok iyi oldu bu uygulama ben yeni öğreniyorum artık atm kartı ile de alışveriş var demek

biletixde varsa mükemmel olur kredi kartına gerek kalmaz böylece benim için
  • Bende kullanıyorum.
    Hesap işletim ücreti yok.
    Havale /Eft ücretsiz
    Yıllık kart aidatı yok (Kart sadece manyetik) Hazır kart gibi isimsiz geliyor.Kart numarası adınıza ayırtılıyor.
    Faturalarınızı yada diğer kredi kart ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.
    Bankamatikten şimdilik sadece para çekebiliyorsun.Para yatırma henüz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pcbuilder

Bende kullanıyorum.
    Hesap işletim ücreti yok.
    Havale /Eft ücretsiz
    Yıllık kart aidatı yok (Kart sadece manyetik) Hazır kart gibi isimsiz geliyor.Kart numarası adınıza ayırtılıyor.
    Faturalarınızı yada diğer kredi kart ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.
    Bankamatikten şimdilik sadece para çekebiliyorsun.Para yatırma henüz yok.

Kart yenileme talebinde bulunursan isim-soyisim içeren kart gelir. İsimsiz kartın basım süreci farklı olduğu için anında müşteriye iletemiyorlar. Başvurunun ertesi gününe isimli kart gönderemeyecekleri için isimsiz, daha önce hazır oluşturulmuş kartlar gönderiliyor. Ben Cuma günü kart yenileme talebimi ilettim. Gelecek hafta içerisinde gelir sanırım.
  • merhabalar konuyu bayağı bir okudum takip ettim, bende düne kadar düşünüyordum hatta aradım bilgi aldım ama dün bir sitede dolanırken teb marifetli hesabı gördüm 9.75 faiz oranı en para kadar değil fakat istediğimiz zaman para çekip ekleme işlemini gerçekleştirebiliyormuşuz. bu güzel birşey ve faiz bozulmuyormuş bunun hakkında bilginiz varmı acaba iki arada kaldım.
  • Güzel görünüyorda işte yunanistanın durumu ortada korkutuyor insanı
  • kartım geldi yenileme talebini nasıl yapıyoruz arkadaşlar?internet bankacılığında bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatilgazli

merhabalar konuyu bayağı bir okudum takip ettim, bende düne kadar düşünüyordum hatta aradım bilgi aldım ama dün bir sitede dolanırken teb marifetli hesabı gördüm 9.75 faiz oranı en para kadar değil fakat istediğimiz zaman para çekip ekleme işlemini gerçekleştirebiliyormuşuz. bu güzel birşey ve faiz bozulmuyormuş bunun hakkında bilginiz varmı acaba iki arada kaldım.

Bende Marifetli hesap açtırdım, faiz için değil, HİÜ ödememek, ve Havale/EFT İşlemlerini ücretsiz yapabilmek için.

Marifetli hesap açılması için vadesiz hesabınızında olması gerekiyor, Marifetli hesapla birlikte açıldığı için işletim ücreti alınıyor mu, bilmiyorum.

Şuan için çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

kartım geldi yenileme talebini nasıl yapıyoruz arkadaşlar?internet bankacılığında bulamadım?

Müşteri hizmetleri.
  • Enpara ile Yemeksepeti.com'da %20 İndirim!
    http://forum.donanimhaber.com/m_67010399/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • Şu %10 faiz muhabbetini açacak olan var mı ? Aylık faiz değildir herhalde bu ???
  • Aylık %10 faiz veren varsa evi, arabayı satalım.
    Yıllık veriyor. Net faiz yaklaşık %8 civarında. Brüt oran %10.
    1000 TL'yi 1 senede 1080 TL yapıyorsun.
  • 9 gun oldu arayan soran yok fakat bugun 05326239525 nolu bir telefon etmis acaba kuryemiydi diye dusunuyorum tekrar ariyorlar mi acmaz isek
  • Bende pazartesi akşamı başvurdum bu sabah (çarşamba) sms gelmiş, kuryeyi görevlendirdik sizinle iletişim kurulacak vs. diye.

Bayram sonrası verdiğim adreste olmayacağım, ee ben ne yapacağım.
  • 4 günde kartım geldi inanılmaz hızlılar
    şimdiden gözüme girmeye başladılar :)
  • Görevlinin eve geleceği saat seçilemiyor.
    Yarından itibaren ziyaret edeceğiz diyor fakat sormuyor ki ben evde miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Görevlinin eve geleceği saat seçilemiyor.
    Yarından itibaren ziyaret edeceğiz diyor fakat sormuyor ki ben evde miyim?

Kurye arayıp randevu istiyor. Zaten kartı teslim aldıktan sonra Finansbank mini anket yapıyor, bu esnada da "Kurye gelmeden önce sizi arayıp müsaitlik durumunuzu sorguladı mı?" benzeri şeklinde soru soruluyor.
  • ee ben zaten denizbank şubeden net 9,5 faiz alıyorum.ne gerek varki buna
  • Hesapları kapatalım gitsin o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.