Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu baya sessiz kalmis.

Smith Rowe Arsenal ile olan sozlesmesini 2026'ya kadar uzatti, yeni sezonda 10 numarali formayi giyecek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yine millet transfer yapıyor , Arsenal izliyor.

• Bureact kullanıcısına yanıt
    Mehmet Demirkol'un Arsenal için güzel bir analizi vardı; Arsenal için kökten bir zihniyet değişikliğine ihtiyaç var diye. Yapılan transfer ne kadar iyi olursa olsun Arsenal oyuncuyu kendi seviyesine çekiyor demişti.

O bakımdan transfer yapsa ne olur yapmasa ne olur.

Başta takımın yönetim şekli(herkesin bildiği şirket yönetme kafasıyla yönetilmesi) ve Wenger'in abuk sabuk genç oyuncu projeleri Arsenal'i çıkması çok zor bir bataklığa süreklediği bir gerçek bana kalırsa.

• Çok doğru analiz. Kadro kalitesinin eski Arsenal ile uzaktan yakından alakası yok.

• Lautaro Martinez haberleri var. Gerçekleşirse harika olur.

• arsenal ben white i almis 58m euro kara para akliyorlar baska aciklamasi yok.

• arsenal arteta ile devam etmekte israrci mi

kariyerinin basini izledigimiz pep, klopp, lampard, vs vs kendini ilk bastan belli ediyordu iyi oldugunu

arteta da o emareler yok

elinde lacazet, abumeyang pepe gibi gol orani yuksek oyuncular varken bu halde ise onlar olmasa ne yapardi acaba

ayrica elinde her ne kadar beyni olmasa da ligin en iyi dikine giden oyuncusu saka var.

• Çok doğru hocam. Neden inat ediliyor Arteta konusunda anlamak çok güç. Başarısız olduğu apaçık ortada. Arteta ile ilk 6 ya oynamak hayal.

• ulan arsenalin son kadrosu gözümün önüne geliyo gülesim geliyo sürekli

•   forumda gezinirken böyle bir takım olduğunu hatırladım.

• yanılmıyorsam ingiltere ligi kurulduğundan beri küme düşmeyen tek takım ama bu kadar başarısızlık çok kötü.. takım büyüklüğünü apaçık kaybetmiş.. elinde bir proje ile gelecek isimlere ihtiyaç var tamam 3 5 yıl şampiyon olmayalım denir ama çok kötü oynuyor takım .. artık hiç bir maçınıda izlemiyorum zaten gelirleride çok düştü kulübün .. galiba arteta ile bu sezonuda tamamlamak istiyorlar hayır tünelin ucunda ışıkta görünmüyor amaç nedir  

• quote:

Orijinalden alıntı: Ninika

yanılmıyorsam ingiltere ligi kurulduğundan beri küme düşmeyen tek takım ama bu kadar başarısızlık çok kötü.. takım büyüklüğünü apaçık kaybetmiş.. elinde bir proje ile gelecek isimlere ihtiyaç var tamam 3 5 yıl şampiyon olmayalım denir ama çok kötü oynuyor takım .. artık hiç bir maçınıda izlemiyorum zaten gelirleride çok düştü kulübün .. galiba arteta ile bu sezonuda tamamlamak istiyorlar hayır tünelin ucunda ışıkta görünmüyor amaç nedir  

transfer politikasını asla anlamıyorum. cimri diyoruz çöp futbolculara birden dünyanın parasını yatırıyolar gerçekten zihniyetin değişmesi lazım arsenalde koca kulüp yok olup gidiyo bu sene 13-15 arası bitirir ligi büyük ihtimal.

• epl de başka takımların istemediği adamları toplamaları ayrı bir facia

sağlam bir futbol akılları olmaması ayrı bir facia (özellikle david luiz gibi kazmaya verilen dünya maaş)

son 10 küsür yılda yaptıkları en büyük başarı yeni stad

yayın gelirleri çok büyük oranda düştü

reklam gelirleri çok büyük oranda düştü sponsor eh işte epl nin verdiği gelir olmasa vayyy ki vay

yani söylemiyim diyorum ama henry gittikten sonra resmen orta sıranın bile altı takım hüviyetine büründü koca kulüp

oysa epl nin en çok şampiyon olan 3. takımısın

sahibi kim bilmiyorum ama taraftarıda kabullenmiş bu kötü gidişi

en üzüldüğüm olay ise 5 yıla kadar bu zekasızlık ile küme düşer bu takım  

• Ninika N kullanıcısına yanıt
    5 yıl fazla.

• Her ne kadar Totnımlı olduğum için Arsenal'den haz etmesem de insan olduğum için Çelski'den nefret ediyorum.

Gel etme eyleme Gunners, eski günlere dön; ciddi rakip ol. Züppe Çelski'yi el ele yerin dibine gömelim. 

• arsenal 1 tane sag bek
    2 tane orta saha schlager ve zakaria

ve 1 tane td almali

• Ulan gerçekten şaka gibi ya. Senin kadron top oynayamıyor sen gidip yedek kaleciye 30m bonservis ödüyorsun. Bu arsenal akıllanmaz ya. Takımda ben white’ın yanında oynamaya stoper, sağ bek, sol kanat, santrafor, ara sıra aklı esen xhaka ve transfer olduğundan beri gtü başı dağıtan thomas partey dışında orta saha yok hala gidip kaleciye 30m ödüyorlar. Düştüğün durumu hakediyorsun arsenal..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ein ausländer -- 20 Ağustos 2021; 23:32:3 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gerçek Arsenal taraftarlarına sabır diliyorum. :)

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.