Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arsenal kadrosunu Pepe ver, en fazla 3-4 puan fazla alirdi.O da belki.

Pep ne ki, yardimcisi da o olsun? Leeds,Bilbao bir takimi alip, hocaliğini göstersin.En büyük bütçeli takimlarda çalişmak kolay.

Transferleri başarili.O konuda hakkini veriyim.

• Ahı var.

• Artetanın bir kaç hafta sonra bileti kesilir 2021'i Arsenal'de görmesi imkansız... Geçmiş olsun

• Arsenal yönetimi yerinde olsam Brendan Rodgers için şartları zorlardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Arsenal yönetimi yerinde olsam Brendan Rodgers için şartları zorlardım.

rogers gelmez niye gelsin

adam lestırla ilk 4 rahat yapacak ve şl gidecek

artık büyük 6 lı falan bitti

o büyük 6 lıya yeni üye lestır olacak görürsünüz

arsenal yavaş yavaş westham seviyesine iniyor oralarda hatta şuanda

arsenal sıradan bir orta sıra takımı olacak

ayırca şu fikstüre bak arsenal burdan sağ çıkamaz imkan yok

küme düşme potasında olacaklar

• walcott ne karaktersiz adammissin, senin gibi copu bagrinda besleyen kulube gol atinca sevinmek nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emery gitsin diye ağlamıştık. Belamızı bulduk

• küfrettin K kullanıcısına yanıt
    Daha kovulmadı mı miniboy tiki takacı?
  • Arsen wengeri 4. Oldu diye kovan klup simdi kume dusuyor. Kotu yonetimin nelere yol actigina dair aci bir ornek.

• Arsenalin kapasitesi bu. 2000lilerde Juvede başarisiz olan Henry, Milanda başarsiz olan Vieira, ortalama düzeyde yapilan transferlerle, bu kumar transferlerinin tutmasiyla başarili oldular.Sonrasi gelmedi.

• Wenger geri gelsin. Şu oyuncular 10x güce çıkar.

• Arsenal ciğersiz gibi oynuyor. Umarım dakika 70'e kadar kesilmezler ve kesildikten sonra da iyi savunma yapabilirler.

• Tamam abartmaya gerek yok, 2 gol yeter.

• Savunmaya çekilmek yerine, yere yatıp faul almaya ve oyunu yavaşlatmaya başladı Arsenal. En sevdiğim çirkeflik.

• Saka ne gol atmış be..

Bu arada Martinelli çöpü dünyaları kaçırıp tarihi farkı önlemiş resmen.

• Chelsea ve Tottenham beklediğimden erken yarişi biraktilar.En azindan Şubata kadar giderler diye bekliyordum.

• Ooo hareketlenmiş burası. Dünkü maçtan her iki takım adına hiç keyif almadım. Ama 4 gol oldu..
  • Tierney acayip bir gol attı. WBA karşısında 1-0 öndeyiz, iyi de oynuyoruz. 3'de 3 yapsak şu bataklıktan bi çıksak gerçekten iyi olacak.

• İyi kar yağıyor. Bizim buraya uğramayan Godzilla, Birmingham'ı yerle bir ediyor.

• Tierney’in performansı son zamanlarda izlediğim en iyi sol bek performansıydı. Saka - Tierney - Smith Rowe ve Laca sahanın en iyileriydi. İlk yarı çok müthiş oynadık. Sezonun en iyi maçlarından biriydi Chelsea maçıyla beraber. Partey ve Gabriel’de dönünce daha da form tutarız diye düşünüyorum. Tabi WBA kolay bir rakipti Wolves ve Newcastle’a göre ama iki maçın da evimizde olması iyi olacak. 5’te 5 olursa şahane olacak cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 3 Ocak 2021; 0:55:7 >
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.