Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yakışmadı Vardy reis. Fabrika işçisi dedik emekçi dedik, gittin kendini attın. Olmadı.

1 0.
  • Tipik Atkinson buyuk maclarda her zaman hatali kararlar veriyor ve bu hakem Prermier Ligin en cok kazanan hakemi.

yinede Liechester'in sampiyonluk sansi yok. City veya Arsenal sampiyon olacak

• Vardy attı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakem Arsenal'ı resmen doğruyor...
  • Kante çok iyi oyuncu

• bu yenilgi arsenal'i etkilemeyecektir. son 10 yıldır olduğu gibi, yine ilk 2'deki yerlerini alacaklardır diye düşünüyorum.
  • Yine kilit maç, yine reaksiyon gösteremiyor Arsenal. Wenger kusura bakmasın ama 10 yıldır bu böyle. Eline gelen fırsatı kaçıncı tepiş.

Kaybetti yine momentumu Arsenal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Tipik Atkinson buyuk maclarda her zaman hatali kararlar veriyor ve bu hakem Prermier Ligin en cok kazanan hakemi.

Barça ve r.madridin olduğu ligde atletico şampiyon oldu,leicester niye olamasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

bu yenilgi arsenal'i etkilemeyecektir. son 10 yıldır olduğu gibi, yine ilk 2'deki yerlerini alacaklardır diye düşünüyorum.

4 demek istedin sanirim

• Maçın başında Kante eliyle oynadı net penaltımız verilmedi. Morgan, Mesut'un sırtına bindi faulu vermedi devamında Vardy kendini attı penaltıyı verdi. Allah belanı versin Atkinson

• quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Tipik Atkinson buyuk maclarda her zaman hatali kararlar veriyor ve bu hakem Prermier Ligin en cok kazanan hakemi.

Hele bi tottenhamı yeninn

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerome McElroy

Yine kilit maç, yine reaksiyon gösteremiyor Arsenal. Wenger kusura bakmasın ama 10 yıldır bu böyle. Eline gelen fırsatı kaçıncı tepiş.

Zaten Leicester şampiyon olursa Pochettino hariç ilk 5'teki bütün rakip takım menajerleri istifa etmeli. Pellegrini, LVG zaten gidiyor, Wenger'de kesinlikle bırakmalı.
  • Net penaltı

• Kante müthiş oynuyor tek kelimeyle, Mahrez tutuk. Belki Arsenal'ın penaltısı verilseydi şu an çok farklı şeyler konuşuyor olurduk ama ben ilk kez yabancı bir takımın ligde bu kadar çok şampiyon olmasını istiyorum.
  • Vardy 2013 senesindeki Buraga benzettim clde/8gol attigi sezon. Kendini yere atmalar savunma arkası koşuları golden sonraki sevinçleri (kalite olarak 10gomlek vardy öndede benzettim iişte sallamayin fazla :))

• Şampiyon geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: Jerome McElroy

Yine kilit maç, yine reaksiyon gösteremiyor Arsenal. Wenger kusura bakmasın ama 10 yıldır bu böyle. Eline gelen fırsatı kaçıncı tepiş.

Zaten Leicester şampiyon olursa Pochettino hariç ilk 5'teki bütün rakip takım menajerleri istifa etmeli. Pellegrini, LVG zaten gidiyor, Wenger'de kesinlikle bırakmalı.

Lvg gitmeli +sonsuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

Vardy 2013 senesindeki Buraga benzettim clde/8gol attigi sezon. Kendini yere atmalar savunma arkası koşuları golden sonraki sevinçleri (kalite olarak 10gomlek vardy öndede benzettim iişte sallamayin fazla :))

Evet hocam aynı tarz oyuncu zaten hocam.Burak da o sene baya iyidi.Ben bir Fbli olarak söylüyorum bunu.Şu anki Vardy o Clde Burağın 8 gol attığı sezonla kapışır.Vardy kalite ve oyun bilgisi farkıyla alır.
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Arsenal'in winner futbolcu alması lazım. Wenger giderse Arsenal çöküş yaşar şuan. Wenger'in adam yetiştirmesi gerekiyor, SAF sonrası ManU gibi olurlar, Adam 100 yıldır Arsenal'in başında her şeyini o biliyor. Kimi getirirsen getir tökezler. Ya da teknik ekip kalır, sadece o hoca gelir ama kimi getireceksin Arsenal'in sistemine uygun? Ben varım ben de kendimi hazır hissetmiyorum henüz. Simeone desen, sistem hiç uymaz. Yönetimin Wenger'e harca demesi lazım. Wenger'in unuttuğu şey şampiyonluğu Henry Berkamp Viera gibi adamlarla kazanması.
  • 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.