Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaleci yemeyeceği bi golü yemiş malesef. Bizim sol bek zaten evlere şenlik, herkes gelip geçiyor maalesef. Cazorla da gerçekten çok şey kattı takıma, helal olsun adama. Bu kadar beklemiyordum.
  • Peter Hill-Wood: Arsenal'in Transfere Harcayabileceği Parası Var

Arsenal başkanı Peter Hill-Wood yaptığı açıklama ile Premier Lig'deki transfer piyasasında büyük harcamalar yapan rakipleri ile boy ölçüşebilecek pozisyonda olduklarını belirtti.

Pazartesi günü altı aylık mali tablosunu açıklayan kulübün altı aylık dönemde £17.8m kar ettiğini ve kulüp kasasında £123.3m paranın bulunduğu belirtildi.

Daily Star'a açıklamalarda bulunan Peter Hill-Wood: "Herkesle yarışabilecek durumdayız. Eğer birini gerçekten istersek para bizim için ikinci planda kalır. Taraftarımızın her şeyi kazanmamızı istemesini anlayabiliyorum. Ben de bunun için uğraşıyorum. Birçok insanın düşündüğünden daha iyi durumdayız."

Taraftarlar tarafından ağır şekilde eleştirilere maruz kalan ve önümüzdeki sezon sonunda kulüple kontratı sona erecek olan Arsene Wenger ile yeni bir sözleşme yapmak için planlanmış bir görüşmenin bulunmadığını açıkladı.

"Değişen herhangi bir şey yok. Şimdilik yapacaklarımız arasında en üstte yer alan bir şey değil. O'nun da olduğunu sanmıyorum."

Arsenal'in en iyi oyuncularını kulüpte tutacağını belirten Peter Hill-Wood: "Açık konuşalım ki amacımız en iyi oyuncularımızı tutarak onlara yetenekli genç oyuncuları takviye ederek takımımızın gücünü arttırmak."

"Robin Van Persie'nin takımdan ayrılması konusunda hepimiz üzüntü içerisindeyiz ama Jack Wilshere, Theo Walcott, Kieran Gibbs, Aaron Ramsey, Alex Oxlade-Chamberlain ve Carl Jenkinson gibi oyuncularımızla olan sözleşmelerimizi uzattık ve en iyi oyuncularımızdan birkaçının kulüpte kalmasını garantiye aldık."

"Bu finansal dönemde Lukas Podolski, Santi Cazorla ve Olivier Giroud gibi oyuncuların transferine ve diğer oyuncularımız maaşlarına yaptığımız zamlarla £40.9m'luk bir harcama yaptık. Yakın zamanda Malaga'dan Nacho Monreal'i kulübümüze kazandırdık."

"Amacımız Arsenal bünyesinde yer alan herkesin bunun gururunun farkında olması. Kupaların kazanılacağı günlerin de biliyoruz ama amacımız bunu kulüp kültürümüze bağlı kalarak yapmak istiyoruz."

http://gencarsenal.blogspot.com/2013/02/peter-hill-wood-arsenalin-transfere.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Üni Güç - Gooner

Peter Hill-Wood: Arsenal'in Transfere Harcayabileceği Parası Var

Arsenal başkanı Peter Hill-Wood yaptığı açıklama ile Premier Lig'deki transfer piyasasında büyük harcamalar yapan rakipleri ile boy ölçüşebilecek pozisyonda olduklarını belirtti.

Pazartesi günü altı aylık mali tablosunu açıklayan kulübün altı aylık dönemde £17.8m kar ettiğini ve kulüp kasasında £123.3m paranın bulunduğu belirtildi.

Daily Star'a açıklamalarda bulunan Peter Hill-Wood: "Herkesle yarışabilecek durumdayız. Eğer birini gerçekten istersek para bizim için ikinci planda kalır. Taraftarımızın her şeyi kazanmamızı istemesini anlayabiliyorum. Ben de bunun için uğraşıyorum. Birçok insanın düşündüğünden daha iyi durumdayız."

Taraftarlar tarafından ağır şekilde eleştirilere maruz kalan ve önümüzdeki sezon sonunda kulüple kontratı sona erecek olan Arsene Wenger ile yeni bir sözleşme yapmak için planlanmış bir görüşmenin bulunmadığını açıkladı.

"Değişen herhangi bir şey yok. Şimdilik yapacaklarımız arasında en üstte yer alan bir şey değil. O'nun da olduğunu sanmıyorum."

Arsenal'in en iyi oyuncularını kulüpte tutacağını belirten Peter Hill-Wood: "Açık konuşalım ki amacımız en iyi oyuncularımızı tutarak onlara yetenekli genç oyuncuları takviye ederek takımımızın gücünü arttırmak."

"Robin Van Persie'nin takımdan ayrılması konusunda hepimiz üzüntü içerisindeyiz ama Jack Wilshere, Theo Walcott, Kieran Gibbs, Aaron Ramsey, Alex Oxlade-Chamberlain ve Carl Jenkinson gibi oyuncularımızla olan sözleşmelerimizi uzattık ve en iyi oyuncularımızdan birkaçının kulüpte kalmasını garantiye aldık."

"Bu finansal dönemde Lukas Podolski, Santi Cazorla ve Olivier Giroud gibi oyuncuların transferine ve diğer oyuncularımız maaşlarına yaptığımız zamlarla £40.9m'luk bir harcama yaptık. Yakın zamanda Malaga'dan Nacho Monreal'i kulübümüze kazandırdık."

"Amacımız Arsenal bünyesinde yer alan herkesin bunun gururunun farkında olması. Kupaların kazanılacağı günlerin de biliyoruz ama amacımız bunu kulüp kültürümüze bağlı kalarak yapmak istiyoruz."

http://gencarsenal.blogspot.com/2013/02/peter-hill-wood-arsenalin-transfere.html

Ee hani transfer o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ethilieñ

quote:

Peter Hill-Wood: Arsenal'in Transfere Harcayabileceği Parası Var

Ee hani transfer o zaman

Hocam, Wenger gidene kadar yok bize transfer falan. Aldığımız sol beki şampiyonlar liginde oynatamıyoruz. Gereksiz adamlar alıyoruz ( Chamak, Park vs.) Ayrıca takımdaki gereksiz oyuncular gönderilse RVP gibi oyuncuların maaşı iki katına çıkarılabilir. Ama bizim yönetim sadece bankadaki parasıyla övünür. Usmanov yönetimi tamamen eline geçirebilse keşke.

http://www.manilovefootball.com/2013/02/satlk-takm.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi London_ -- 2 Mart 2013; 14:07:43 >

• Nerede o günler, aklımın ucundan geçmezdi Wenger'in kovulmasını isteyeceğim. Ah bi Usmanov geçse..
  • Arablar kulubu almak icin teklif yapmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araplar Kuzey Londra Yolunda (Mı?)

Arsenal taraftarının nefeslerini tutup Kuzey Londra derbisini beklediği bu Pazar gününde, Daily Telegraph, pek de beklenmedik bir "özel haber" yayınladı. Buna göre, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli şirketlerden oluşan bir konsorsiyum, yakın zamanda, Stan Kronke'ye reddedemeyeceği bir teklifle gelmeye hazırlanıyor. Şu an için konuşulan rakam, hisse başına £20000 civarında ki, bu da kulübün 62 bin hissesinin 41500'ünü elinde tutan Kroenke'ye £830m teklif edileceği anlamına geliyor. Amerikalının, şu ana kadar elindeki hisselere £430m harcadığını düşünürseniz, Kroenke'nin £400m nakit karı elinin tersiyle itmesinin zor olduğunu tahmin etmeniz zor değil. Arsenal'in kontrolünü ele geçirmeyi çok istediğini her fırsatta belirten Usmanov bile, böyle bir teklife hayır diyebilir mi, bilmiyorum.

Telegraph'ın haberine göre Araplar, kulübün bütün borçlarını da (£250m) kontrolü ele geçirir geçirmez ödemeyi düşünüyorlar ki, bu da toplam yatırımı 1,5 milyar pound seviyesine çekiyor. Bu, Şeyh Mansur'un Man City'i satın alırken ödediği paranın neredeyse 2 katına tekabül ediyor.

Telegraph, bu boyutta bir haberi, hiçbir temeli olmadan "özel haber" olarak servis edecek kadar kendini bilmez bir gazete değil. O yüzden, kesin olmasa da, böyle bir teklifin yakın gelecekte gerçekleşmesi çok da şaşırtıcı olmaz. Arsenal, geleneği, sadık taraftarı, bulunduğu yer, stadyumu, finansal gücü ve global markasıyla, dünyanın en cazip ve en değerli futbol kulüplerinden birisi. Eğer, Arabın milyarlarını, City gibi vasat bir kulüp bile çekebiliyorsa, Arsenal'in böyle bir teklifin hedefinde olması gayet normal. Nitekim, Finansal olarak zaten sağlam durumda olan ve Avrupa'nın en büyük kulüplerinden sportif olarak çok da uzakta olmayan Arsenal'i, en tepeye çıkarmak için, trilyonlar harcamaya gerek yok.

Konsorsiyumun kimliği henüz açıklanmış değil ancak haberin Sp*rs maçından hemen önce patlaması manidar. Bu akşam alınacak kötü bir sonucun, zaten gergin olan Arsenal taraftarını iyiden iyiye çileden çıkaracağının herkes farkında ve senelerdir geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan camianın, kulübün Arap sermayesinin kontrolü altına girmesini çok hoş karşılamayacağını tahmin etmek güç değil. Belli ki, konsorsiyum, taraftarın negatif enerjisini, kendi tekliflerine destek olarak kullanmak istiyor. Zaten haberin içeriğinde de, kulübün gerilemesi ve 8 yıllık kupa hasretinden kabul edilemez olarak bahsediliyor ve taraftarın ağzına "Borçlar ödenecek, transfer yapılacak, bilet fiyatları ucuzlayacak" balları çalınıyor. Konsorsiyumun dikkat çeken bir başka açıklaması da, bu teklifin "şu anki şartlar içerisinde" geçerli olduğu ve kulübün gerilemeye devam etmesi halinde, bu kadar yüksek bir teklifin sunulmayacağı cümlesi. Yani, Araplar, Kroenke'ye "Ya şimdi kabul et ya da işler kötüye giderse bu teklifi rüyanda görürsün" diyorlar ve bana göre Amerikalının elini kolunu bağlıyorlar.

Böyle bir teklifin gerçekleşmesi, bendenizi karmaşık duygulara sürükleyecek. Bir yandan kulübün ne kadar kötü yönetildiğinin farkında olan birisi olarak, Arsenal yönetim kademelerinde bir devrimin gerçekleşmesini çok istiyorum. Ancak bir yandan da, "sugar daddy" kontrolüne girmeyi içime sindiremiyorum. Arsenal, City gibi, Chelsea gibi vasat bir kulüp değil ki, başarılı olmak için böyle bir yatırıma ihtiyaç duysun. Doğru kişiler işin başında olduğu zaman, kulübün neler yapabildiğini yakın geçmişte gördük. Bu kulübün, milyarlarca pound yatırıma değil, işini bilen bir yönetime ihtiyacı var. Ancak Kroenke denilen vizyonsuz herif, bu kulübün yönetimini elinde tuttuğu sürece, Arsenal hep "Pazarlamacılar" tarafından yönetilecek ve hak ettiği yere hiçbir zaman ulaşamayacak. İki ucu aromalı değnek anlayacağınız. Hangi ucun daha cazip olduğuna henüz karar vermiş değilim. Bu konuda daha uzun bir değerlendirmeyi, bu teklif kesinleşirse yaparız.

http://www.manilovefootball.com/2013/03/araplar-kuzey-londra-yolunda-m.html

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/arsenal/9904640/Arsenal-poised-to-be-subjected-to-1.5bn-takeover-bid-from-Middle-East-consortium-within-the-next-few-weeks.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi London_ -- 3 Mart 2013; 14:57:29 >

• quote:

Doğru kişiler işin başında olduğu zaman, kulübün neler yapabildiğini yakın geçmişte gördük.

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/arsenal/9904640/Arsenal-poised-to-be-subjected-to-1.5bn-takeover-bid-from-Middle-East-consortium-within-the-next-few-weeks.html

Haber kısmı iyi de

Yorum kısmı olmamış.

Olası bir Tottenham galibiyetinin, bugün Arsenal'da çok şeyi değiştireceğini veya değiştirmeye başlayacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: judith

quote:

Doğru kişiler işin başında olduğu zaman, kulübün neler yapabildiğini yakın geçmişte gördük.

Haber kısmı iyi de

Yorum kısmı olmamış.

Olası bir Tottenham galibiyetinin, bugün Arsenal'da çok şeyi değiştireceğini veya değiştirmeye başlayacağını düşünüyorum.

Hocam blog benim değil Ordaki haberin altına atsaydın yorumu keşke

• Bu adamın yazılarını gerçekten takip ediyorum. Belki de yazıyı siteye koyar koymaz okuyorum ve dediklerinde çoğu zaman haklılık payı var. Ben de istemem tabi ki kulübün bir Arap'ın eline geçmesini. Özellikle de sonradan türeyecek olan Çakma Arsenal sevdalıları çok sinirimi bozacaktır. Zaten böyle bir şey gerçekleşirse, ilk transfer muhtemelen Falcao olacak, haliyle inanılmaz bir sahte Arsenal taraftarları olacak. Ne bileyim, tıpkı adam gibi karmaşık duygular içerisindeyim ben de.

Tottenham maçına da az kaldı, deplasmanda galibiyet zor ama imkansız değil. Sagna'nın olmayışı Jenkinson-Bale eşleşmesi gerçekten ibretlik olacak gibi. Adebayor'a bir ayar daha vermenin zamanı da geldi ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Bu adamın yazılarını gerçekten takip ediyorum. Belki de yazıyı siteye koyar koymaz okuyorum ve dediklerinde çoğu zaman haklılık payı var. Ben de istemem tabi ki kulübün bir Arap'ın eline geçmesini. Özellikle de sonradan türeyecek olan Çakma Arsenal sevdalıları çok sinirimi bozacaktır. Zaten böyle bir şey gerçekleşirse, ilk transfer muhtemelen Falcao olacak, haliyle inanılmaz bir sahte Arsenal taraftarları olacak. Ne bileyim, tıpkı adam gibi karmaşık duygular içerisindeyim ben de.

Tottenham maçına da az kaldı, deplasmanda galibiyet zor ama imkansız değil. Sagna'nın olmayışı Jenkinson-Bale eşleşmesi gerçekten ibretlik olacak gibi. Adebayor'a bir ayar daha vermenin zamanı da geldi ayrıca.

Hocam başka önerebileceğin blog var mı?

• Arsenal'in Araplara satılmasına ben de karşıyım, blog yazısına da katılıyorum. Hele sonradan türeme Arsenal fanlarını görünce iyice deliririm heralde. Kendi kendimize tekrar zirveye çıkabiliriz neden olmasın?

Benim takip ettiğim 3 arsenal blogu var türkçe olarak; man i love football, genc arsenal, turkiye arsenal

Derbi başlamak üzere, Bale korkutmuyo değil ama durdurursak %80 biz alırız maçı. Adebayor ilk 11 başlıyacak mı bilmiyorum ama başlarsa maç bizimdir yapar bi delilik Yenelim şu maçı
  • quote:

Arsenal'in Araplara satılmasına ben de karşıyım, blog yazısına da katılıyorum. Hele sonradan türeme Arsenal fanlarını görünce iyice deliririm heralde. Kendi kendimize tekrar zirveye çıkabiliriz neden olmasın?

Benim takip ettiğim 3 arsenal blogu var türkçe olarak; man i love football, genc arsenal, turkiye arsenal

Derbi başlamak üzere, Bale korkutmuyo değil ama durdurursak %80 biz alırız maçı. Adebayor ilk 11 başlıyacak mı bilmiyorum ama başlarsa maç bizimdir yapar bi delilik Yenelim şu maçı

Link var mı link?

• quote:

quote:

Arsenal'in Araplara satılmasına ben de karşıyım, blog yazısına da katılıyorum. Hele sonradan türeme Arsenal fanlarını görünce iyice deliririm heralde. Kendi kendimize tekrar zirveye çıkabiliriz neden olmasın?

Link var mı link?

Bulamıyorum lshunter da hiç bi link açılmıyo

hiç yoktan iyidir tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolnedra -- 3 Mart 2013; 18:02:48 >

• 2. kanalı açarsan görüntü kalitesi daha kötü ama ingilizce olanı var
  • quote:

2. kanalı açarsan görüntü kalitesi daha kötü ama ingilizce olanı var

Eyvallah hocam
  • Giroud nun kafa vuruşu daha etkili olabilirdi ama olsun, etkili başlayan tarafız.

Karşılıklı kontralar yapıldı, gol gelsin!!
  • Adebayor'da Pepe gibi
  • Maçı açar açmaz arka arkaya 2 gol geldi. Daha önceki 5-2'lik maçları düşündüğümüzde hiçbir şey bitmiş değil daha.
  • böyle defans olmaz olsun bu nedir ya .

araya 2 top ikisi de gol
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.