Şimdi Ara

Arsenal - Beşiktaş | 27.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.226
Cevap
6
Favori
26.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle pasif futbol oynayamıyor türk takımları, kronik sorun, basit bir gol, adama hamle için neyi bekliyorlar anlamıyorum adam usul usul sokuluyor kaleye, hala bekliyor savunma.

gereksiz bir gerginlik var, bjk yarı sahasından çıkmıyor, sakınan göze çöp batar misali yediler golü.

bir de tur mucize falan değil 1-1 de biz geçiyoruz, hemen umutsuzlanmayın.
  • Tolga o topu nasıl içeri aldı ya?
  • kartal gol gol gol

trollerin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaybedilen birşey yok. Sadece uzatmalara ve penaltılara gitme ihtimali kalmadı. Her halükarda tur atlamak için bir gol bulmamız gerekiyordu.

Şimdi akıllı oynayıp arkada açık alan bırakmadan gol kovalamamız lazım. Arada 1 fark olduğu sürece son düdüğe kadar şansımız devam ediyor, bu yüzden Arsenal de çok rahat olamayacaktır.

Bilic eminim ki geriye düşme ihtimali için de bir plan hazırlamıştır.
  • 2. yarının ilk 15 dakikası gol yemezsek neden olmasın?
  • Gecmis olsun degisiklik yok.

• Bu ağzına biber sürdüğümün kanatları ne yapıyor beyler çıldırıcam ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Hayır. Bu açı yanıltıcı. En son yayınlanan açıdan bakınca oyuncunun bir teması yok gibi gördüm. Evde dev ekranda hd olarak izliyorum karşılaşmayı. Son açıdan görene kadar penatıydı. Son açıya göre temas yok. Ama bir kere gösterdiler geçtiler sonra. O yüzden yanlış görme ihtimalim de var.

Aciyla degil de kullandigin GS logosuyla alakali sanki. Sayfalari bir okuyayim dedim, GS logolu olup da 2 pozisyon icin "hayir penalti degildi" diyen 100 kisi gordum. Bu raslanti olamaz. Her neyse ben de NOS 3'ten HD olarak izliyorum, 2 pozisyonu da penalti olarak gordum, sadece ben degil, pozisyonlari yorumlayanlar da (Van Hooijdonk) pozisyonlari defalarca gosterip, temasin oldugundan bahsettiler. Kisaca Hollandalilara gore 2 penalti, cogu GS'liye gore penalti falan yok.

• Gol ve goller atacağımıza eminim. 2-1 alırız bu maçı, rahat olun
  • BESIKTAS
  • İngilizler bile kabulleniyor penaltı olduğunu buradaki bazı marjinal kişiler kabul edemiyor çekememezlik bu olsa gerek
  • Arsenal 1-0 Beşiktaş..Beşiktaş'ın yediği o gol..

• Veli 90a takacak at fava bekle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi be kartallar alın şu maçı da 2 türk takımı izleyelim.
  • Yahu İsmail..

• beyler zaten iş penaltılara kalsa tur atlayacağımıza inanan var mıydı her türlü 1 gol atmak zorundaydık ben umutluyum takım 2. yarıya daha hırslı başlar. hem ayrıca gol yemeseydik de arsenalin baskısı sürerdi şimdi skoru korumaya oynayacaklar ba şapkadan 1 gol çıkartmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

töre'nin acil girmesi lazım mustafa'yla gol atamayız. allahım nolur yardım et de alalım şu turu 1 gol atmamız lazım.

mustafa arada iyi dribbling yapıyor, iyi tek pas yapıyor.

önce ki maç gökhan girdi resmen takım dağıldı. belli ki hazır değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

İkinci yari +18 yapacak arsenal.

sana yapmasın ?

• Çıkar şu oğuzhanı hoca
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.