Şimdi Ara

::::: Armin van Buuren Fan Club ::::: (143 Kişiyiz) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
14
Favori
50.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • future favourite Leona Lewis - I See You (Cosmic Gate Remix) mi oldu şimdi kaçırdım? Geçen hafta da vardı çünkü..
  • Benide ekleyin bir zahmet.
  • tune of the week geldi: Jer Martin -- Ten Minutes To Midnight (Original Club Mix)
  • Ekle benide
  • future favourite umarım ümmet özcan - trinity olur
  • inşallah bu ara epey çalıyolar parçayı bir çok sette görüyorum bu arada armin iyi gidiyo bu akşam inşallah ikini saat daha iyi olacak
  • İşte buna bayılıyorum yaaaaaaaaa... Arkası kopacak, yer yerinden oynayacak!
  • bu arada benim bildiğim tek kandi, Hed Kandi adlı house & chill out topluluğu idi ama Daniel Kandi de iyimiş..

Hatta armin tracklistin bir kısmını önceden twit lediğinde noluyoz lan demiştim hed kandi sanıp..

edit: oha benim bu haftaki seçimimim uzak ara Cold Blue – The Wolf (Original Mix)..

edit2: oha andy blueman aşmış.. yukardaki seçimimden de uzak ara bir şey geldi.. ağlamak üzereyim şu an..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 11 Mart 2010; 22:21:06 >
  • benimde seçimim 14. Aftenova-Serenity (Andy Blueman Remix)
    bu adamın remixleri gerçekten hoşuma gidiyor future favorite de geldi bu arada 15. SoundLift - Nakhti [Future Favorite] genelde film müziklerine benziyor ama insanın nefesini kesiyor
  • 10 saat olsa dinlerim bu adamı...

Gerçekten 1 numara!
  • usta bugün gerçekten ustalığını konuşturdu çıkardığı parçalarla bugünün tarihini atmak lazım baştan sona doğru iyiydi.....
  • W&W vs Jonas Stenberg' dan Alligator Fuckhouse da güzeldi.. W&W yani boru değil

Andy Blueman in remix i bitirdi abi olayı ama..

bu arada future favourite ı sevmedim yine ben ya

twitter ı yok la bu Andy Blueman in.. Ayıp

ümmet özcan sallıyor.. türkler di.fm forumlarını bastı

di.fm de dinler arası kardeşlik postları geçiyor.. imzamdaki motto da balirtildiği gibi trance insanları bağlıyor

ya da aşırı doz trance den beynim fazla seratonin salgıladı, o yüzden de çok iyimser ve mutluyum ben şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 11 Mart 2010; 22:52:14 >

• Böylesi güzel bir haftayı hoparlörlerim olmadan, onboard ses kartı ile kulaklıktan dinlemek zorunda kaldım ya... Vay halime
  • buldunmu yekialem twitter ı var adamın ama andy blueman değilmiş ismi andrej komatovic miş ama pek bişey yok myspace üyeliğinde var bi kaç bilgi bide facebooka bakmak lazım sona doğru biraz bozdu armin
  • Harbiden bozdu sona doğru...
    Sevmedim ben bu simon patterson'ı
  • classy classic time!

Bedrock - Heaven Scent

üstlerdeki tracklist mesajı da tamamlanmış oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 11 Mart 2010; 22:58:55 >
  • Öyle yekialem gerçekten

Aynı duygular bende de mevcut. Herkes ayrı telden çalıyor, ama herkes mutlu. Hehe
  • pakistanlı eleman ortalığı karıştırdı biraz ama harbiden dinin hiç bir önemi yok.. isterse satanist olsun banane..

show biter bitmez dinlenicek parça:

bu arada Heaven Scent 99 un şarkısıymış ama aşinalığım vardı yine de.. harbi klasik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 11 Mart 2010; 23:03:16 >

• Devamında M.I.K.E var değil mi?

O eleman da iyiydi hatırladığım kadarıyla...
  • Ben her dakika trance dinleyen bi adamım pozitif enerji veriyor insana resmen, kafan rahatlıyor, başka alemlere götürüyor ama o alemler hep güzellikleri ve iyilikleri çağrıştırıyor.

Armin klas adam ASOT serisini her hafta indiririm birazdan çok güzel parçalar atıcam buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 11 Mart 2010; 23:07:57 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.