Şimdi Ara

::::: Armin van Buuren Fan Club ::::: (143 Kişiyiz) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
14
Favori
50.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gaia - Aisha Premiere'i BU AKŞAM ASOT 449'da!
  • Başlıyoruz.. up!

01. Susana feat. Omnia & The Blizzard – Closer (Original Mix Edit)
    02. Motionchild & Will Holland feat. Tiff Lacey – Arctic Kiss (Andy Duguid Remix)
    03. Phynn -- Hello Love
    04. Tritonal feat. Soto -- Forgive Me, Forget You (Ashley Wallbridge Remix)
    05. DJ Governor -- Shades Of Grey [Tune of the Week]
    06. Gaia -- Aisha
    07. Andy Moor feat. Carrie Skipper -- She Moves
    08. Nitrous Oxide feat. Aneym -- Far Away
    09. Ben Preston feat Susie -- Remember Me (Daniel Kandi Flashy Tribute Mix)
    10. Sebastian Brandtt -- 450 [Future Favourite]
    11. Jer Martin -- Ten Minutes To Midnight (7 Skies Remix)
    12. tatic Blue & Sequentia -- Sacrifice (Dan Stone Remix)
    13. Adam Nickey pres Blue8 -- Eleventh Street (Suncatcher Remix)
    14. Moonpax vs Snatt & Vix -- Winter Of Love (DJ Eco Remix)
    15. W&W -- Tech
    16. Aly & Fila feat. My mind is with you (W&W remix)
    17. John Askew -- Blackout (Simon Patterson Remix)
    19. George Acosta feat. Fisher -- Tearing Me Apart (DNS Project Remix)
    20. Luminary -- Amsterdam (Smith & Pledger Remix)

Aisha fena değil ama Tuvan daha iyiydi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 25 Mart 2010; 23:12:12 >

• Tuvan daha iyiydi kesinlikle ve şu an çalan vokal de gayet iyi
  • ARMIN' in bir kaç mesaj üstte verdiği parça çalıyor şu anda.. Sağlam harbi..
  • İlk saatin sonunda güzel toparlayıp, ikinci saate güzel bir giriş yaptı.
  • aSoT 450 anthem i future favourite oldu.. hakediyor gerçekten..

evet ilk saat sonu iyi topladı.. şu an güzel gidiyoruz..

ilk şarkıyı beğenmiştim sadece ben sonlara kadar..
  • sonunda tune up gelebildim eve iyi gidiyor gibi seviyorum bunu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

sonunda tune up gelebildim eve iyi gidiyor gibi seviyorum bunu ya

ayşeyi kaçırdın
  • yapma sağlık olsun bu akşam markusu tamamen kaçırdım armininde son yarım saatine yetişbildim ama son parça bence çok iyiydi neyse daha dinleriz ayşeyi bolca nasılsa...
  • Dostum genele bakarsan çok bir şey kaçırmadın. Bilhassa Ayşeyi iyi ki kaçırdın

Saat sonlarına doğru güzel çaldı bugün. Anthem 450 iyiydi, birkaç bir şey daha, o kadar. Tabi benim fikrim bu.

Şu anda da fena değil, umarım tempoyu da düşürmez artık. Epsiode 450'ye de yeni hoparlörlerimle güzel bir giriş yapacağım umarım. Armin ve diğer ekibin de kötü iş çıkaracağını hiç mi hiç zannetmiyorum.
  • George Acosta feat. Fisher - Tearing Me Apart (DNS Project Remix)

nerde duymuştum ben bu parçayı? süper de..

buldum tee ayın 3 ünde dinlemişim.. bu kadar eski parça koymaz avb tracklist e ama :S o zaman exclusive olarak dinlemişimdir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 25 Mart 2010; 22:56:37 >
  • üstad son iki üç haftadır çok heycanlı ve istekli konuşuyo yakışıyo adama konuşmak ya
  • Şimdi siz buradayken hemen sorayım.

www.astateoftrance.com'daki "player"a paralı üye olduğumuzda canlı olarak yayınları izleyip dinleyebilecek miyiz? Videocast'tan falan bahsediliyor? Yoksawww.di.fm bize yetecek midir? Ne dersiniz?
  • Naçizane bir imza yaptım:

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_35451660/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/a7/10/fb/a710fbeaaf8348fd3e9c48c9a9df419d.jpg[/image] 
    [color=#00CCFF][b]Armin van Buuren Fan Club[/b][/color][/link][/center]

• tam olarak bilmiyorum ama bi yerde daha okumuştum paralı diye geçen seneki parasız değilmiydi yinede sen bilirsin saatlerini bi hesaplaman lazım newyorktakini akşam playbackden vereceklerse olabilir ama vermeyeceklerse sabaha karşı başlayacak diye biliyorum ben izleyebilirim zevk alabilirim diyosan sen bilirsin 9 ve 10 nisandaki avrupada olanlar olabilir yinede....
  • Gaia - Aisha

breakdown ı harbiden insanı alıp götürüyor ama diğer kısımlara biraz speed-up remix lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 25 Mart 2010; 23:30:30 >
  • Valla profesyonel işsiz olduğum için, sabahın köründe kalkıyorum, öncelikle kahvemi sigaramın eşsiz dumanı eşliğinde yudumluyorum. Ardından bilgisayarımın başına oturup ufak bir internet gezinimi, en son ise her şeyi kapatıp di.fm'e bağlanıp monitörü kapatmak suretiyle ders çalışmaya başlıyorum. Hele ki şimdi söz konusu Bölüm 450 olunca... Her türlü diyeyim kısaca. Bir de şu var, açıkçası düşük bitrate'ten ziyade yükseğini tercih ederim. di.fm'i de şu an öyle kullanıyorum. Bence o kadar pahalı değil, aylık 10 lira gibi bir şeye geliyor. Neye vermiyorum ki 10 lirayı gerekli gereksiz. Her neyse, ben biraz araştırayım bakayım. Eğer bilgi edinirsem buraya yazmaya çalışırım arkadaşlar.

• ayşeyi şimdi dinledimde abi burdan sesleniyorum lütfen bu parçaya bir andy blueman remix bir de aly fila remix istiyorum varmı sizinde istediğiniz bir isim gareth emery de seviyorum ama bana nedense yaptığı remixler hep aynı parçaymış gibi geliyor sizede oluyormu...
  • Cosmic Gate mix olabilir veya Roger Shah

Bu arada edindiğim ilk bilgiler, 450. Bölüm yüksek ihtimalle (belki de kesinlikle)www.di.fm'den yayınlanmayacak. Şimdilik tek yayın,www.astateoftrance.com üzerinden gerçekleştirilecek gibi gözüküyor. Bu sayfadaki "player"a tıkladığınızda sizden paralı üye olmanız isteniyor, aylık yaklaşık 8-9 TL gibi bir ücrete denk geliyor ve ödemeyi paypal üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. Üye olduğunuzda, bugünden geçmişe taa ilk radyo yayınının kaydına kadar geniş bir arşivi dinleme imkanı buluyorsunuz; tabi ki indirme gibi bir şey söz konusu değil, yalnızca online olarak. Ancak parti günü canlı yayın aksamadan ve daha önemlisi KESİNTİSİZ yayın yapar mı, o yüklenmeyi kaldırır mı, üyelere daha yüksek bit-rate'ten dinleme imkanı verilir mi gibi sorulara henüz cevap bulamadım.

Bilgi edindiğimde yazmaya devam edeceğim.

Şimdilik herkese iyi geceler!

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.