Şimdi Ara

ARMA 3 MAX 20 FPS ALIYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ARMA 3 oyununda en düşük ayarlarda şehir içi max 18-25 fps arası alıyorum, şehir dışında en fazla 30'u gördüm..
    SİSTEM ÖZELLİKLERİM
    EKRAN KARTI: GTX750
    İŞLEMCİ: QUAD Q8200 4 ÇEKİRDEK 2.3 GHZ
    RAM: DDR3 1333 MHZ 8 GB Hİ-LEVEL
    HDD: TOSHİBA 1000 GB
    İŞLETİM SİSTEMİ: WİNDOWS 10 / 64 BİT.
    Sistemim mi yetmiyor?
    Ama ben bu sistemle bir çok oyun oynadım hiç sorun olmamıştı en kötü orta ayarlarda felan 35-40 fps de felan oynuyordum
    Bu sistemle GTA5 , WİTCHER 3 , CRYSİS 3 , FARCRY 4 gibi oyunları bazı ince ayarlar yaparak yüksek grafiklerde oynadım fakat ARMA 3 neden böyle oldu anlamadım...

• Arma 3 saydıklarına göre farklı bir oyun. Optimizasyonu biraz kötü.
    Single player bağlandığında fps dahada düşebiliyor.

Tavsiyem multiplayer dene ve video configte anti aliasing ayarlariyla ve diger ayarlarla biraz oyna.
    Fps kaybına yol açacak gereksiz ayarlar açık kalmış olabiliyor
  • Saydığın özelliklere göre aslında olan FPS değeri o malesef ki. Gtx 980, i7 4790k ile 45-100 fps alıyorum. 100 dediğime bakma çok çok nadiren. Ne yazık ki Arma'da durum böyle. Ama sana şöyle bir öneri sunabilirim. Ayarlardan mesafe ile ilgili olan ayarları en kısığa getir. Uzak mesafeleri seçemezsin ama yakın çatışmalarda en azından bir 30 fps alırısn diye düşünüyorum. Multi'de ekstra olarak ESC'e basınca bir options menüsü çıkar. Özellikle oradan ayarları kısmayı dene. Foot, distance, heli vs yazar ve 500-1000-1500-2000 olarak ayarlanır. Dsitance ve heli yazanları 500 foot yazanı 1000 yapmanı öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.