Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Orijinalden alıntı: yastik1

Arma 3 ile GTA V arasında kaldım biri iyi yanlar kötü yanlar diye ayırabilir mi

GTA V'da pişman olma olasılığın %0.Ama Arma 3'de gerçekten güzel bir oyun.Hangi tarzı seviyorsan.

Arma 3 de bir çok mod olması memnun olma olasılığını arttıracağını düşünüyorum hem oynayan arkadaşım da var ancak GTA V de multiplayer olarak yapılacak bir çok etkinlik var banka soygunu getirmişler crew var falan emin olamadım o yüzden

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Arma 3 ile GTA V arasında kaldım biri iyi yanlar kötü yanlar diye ayırabilir mi

GTA V'da pişman olma olasılığın %0.Ama Arma 3'de gerçekten güzel bir oyun.Hangi tarzı seviyorsan.

Arma 3 de bir çok mod olması memnun olma olasılığını arttıracağını düşünüyorum hem oynayan arkadaşım da var ancak GTA V de multiplayer olarak yapılacak bir çok etkinlik var banka soygunu getirmişler crew var falan emin olamadım o yüzden

Bence imkanın varsa ikisini al o zaman.Çünkü gerçekten iyi oyunlar.

• Arkadaşlar merhaba,steam üzerinden Arma3 almayı düşünüyorum ama birkaç sorum olucak
    1- TPS kamera açısıyla oynayabiliyoruz sanırım , bu şekilde oynamanın herhangi bir avantajı yada dezavantajı var mı ? (Tps daha çok seviyorum bana kalsa tps olarak oynarım hep ama işte nişan almak filan sıkıntılımı ?)
    2-breaking point, artis life falan gibi harika modlara sahip bir oyun fakat bu modları kurması sıkıntılımıdır, kolay mıdır zor mudur pek mod kurmuşluğum yok.
    Cevaplar için teşekklürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu Arma 3 savaş simulasyonu değil miydi ? Glaxy'nin videoları izliyorum adam kaçırıyor, soyuyor, böbreğini alıyor falan O oyunda bir mod mu ? Birde modsa eğer adamı öldürdüğü zaman gidiyor mu öldürdüğü elemanın her şeyi ?
  • Selam dostlar, dün arma 3 indirdim oynuyorum. Bölümler en kolayda olmasına rağmen yine de çok zor geldi bana. Şu helikopter kazası bölümünde adam yaralıya yardım ederken bizi askerler basıyor orayı bir türlü geçemedim. Taktik verecek olan var mı ?

Bu arada ULTRA da herşey. Bulutlar hariç. Takılmadan oynuyorum ne hikmetse. 4 Gb ram- Amd fx6100-HD6670
  • Arkadaşalr kaç gündür uyraşıyorum breaking point sağlık yenileyemşyorum yere oturup sağlık yenilenmesi yapmam lazım olmuyor neden yabancı forumlar araştırdım h tuşunu atamam lazım yapamadım yardım edin lütfen saygılar

• Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Altis life dır büyük ihtimal evet bir mod ve öldüğünde üstündeki her şey gidiyor
  • ben de arma 3 ü aldım ama biraz acemiyim, öğrenmeye çalışıyorum
    king of the hill oynadım biraz multiplayer, birşeyi anlayamadım, kırmızılar ve mavileri anladım da independent olarak yeşiller ne iş? ne yapıyor bunlar? amaçları ne? neden az kişiler?
  • Sırf şu role play yüzünden altis life oynamıyorum. Millet oyunu bırakmış geyik yapmak için giriyor. Polis olayım dedim o daha beter 1 gün bile dayanamadım başım ağırdı. :) Bide bizimkilerin yaşa saygısı yok 15 yaşındaki çocuk rütbesi yüksek diye bana amirim diyeceksin diyor. Tamam alt/üst olayı varda bazen bunun bir oyun olduğunu ve insanların zevk almak için oynadıklarını unutuyorlar. Örnek xxx memur kavalada devriye gez demek var bide xxx abi müsaitsen eğer devriye çıkarmısın demek var.
  • Arkadaşlar şu King of the Hill ya da Altis Life'da kasabanın içinde 35-40 fps'nin üzerinde oynayan var mı? Varsa işlemcisini ve ekran kartını söyleyebilir mi? Çünkü ne yaparsam yapayım 25 fps'nin üzerine çıkamıyorum kasabada. Bazen 15 lere düştüğü de oluyor.

İşlemcim: AMD FX 8320
    Ekran Kartı: GTX 760
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Arkadaşlar şu King of the Hill ya da Altis Life'da kasabanın içinde 35-40 fps'nin üzerinde oynayan var mı? Varsa işlemcisini ve ekran kartını söyleyebilir mi? Çünkü ne yaparsam yapayım 25 fps'nin üzerine çıkamıyorum kasabada. Bazen 15 lere düştüğü de oluyor.

Ayarları biraz kısabilirsin özellikle görüş mesafesi FPS'yi çok etkiliyor. Bu oyun inteli seviyor AMD işlemcilerle pek arası olmasada ekran kartın orta seviye olduğu için aldığın FPS normal gibi bide şua var yoğunluktan dolayı kavala gibi merkezlerde herkesde FPS düşer.
  • quote:

Arkadaşlar şu King of the Hill ya da Altis Life'da kasabanın içinde 35-40 fps'nin üzerinde oynayan var mı? Varsa işlemcisini ve ekran kartını söyleyebilir mi? Çünkü ne yaparsam yapayım 25 fps'nin üzerine çıkamıyorum kasabada. Bazen 15 lere düştüğü de oluyor.

servera göre değişiyor. 40-90 fps arası. ortalama 50 fps. i7 4790k 980gtx. 2k doğal çözünürlük her şey ultra, distance ayarları da max.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlue Sky

quote:

Ayarları biraz kısabilirsin özellikle görüş mesafesi FPS'yi çok etkiliyor. Bu oyun inteli seviyor AMD işlemcilerle pek arası olmasada ekran kartın orta seviye olduğu için aldığın FPS normal gibi bide şua var yoğunluktan dolayı kavala gibi merkezlerde herkesde FPS düşer.

Denedim her şeyi kıstım yine çıkmıyor yukarı. Dediğin gibi bu oyun intel istiyor sanırım. Aşağıda arkadaşınki gibi Intel Core i7 ve gtx 980 lazım anlaşılan.

@airfield

• quote:

quote:

quote:

Denedim her şeyi kıstım yine çıkmıyor yukarı. Dediğin gibi bu oyun intel istiyor sanırım. Aşağıda arkadaşınki gibi Intel Core i7 ve gtx 980 lazım anlaşılan.

@airfield

işlemci ve anakartı satıp i5 işlemciye geçseniz ekran kartı fena değil 30 FPS altına düşeceğinizi sanmıyorum hatta ekran kartınıda 2.el R9 290 yaparsanız hiç bir sorun yaşamazsınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@airfield

işlemci ve anakartı satıp i5 işlemciye geçseniz ekran kartı fena değil 30 FPS altına düşeceğinizi sanmıyorum hatta ekran kartınıda 2.el R9 290 yaparsanız hiç bir sorun yaşamazsınız.

Tamam duruma göre bakarım teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRxUMUT

beyler oyuna 3 hafta önce başladım ve 3 haftadır oyunda genellikle 15-20 dakika bazen ise 1-2 saat kadar sıklıkla gerçekleşen bir yanıt vermeyi durdurma sorunu yaşıyorum. oynarken birden donuyor 10 saniye sonra falan ctrl+alt+delete tuşları ile işlemi sonladırıyorum yada bazen "program yanıt vermeyi kesti Windows çözüm bulunca size bildirecek" gibi hata alıp programı kapat butonuna basmak zorunda kalıyorum, beklemeyi denediğimde isterse 1 hafta geçsin yine değişen bir şey yok. daha önceden sadece archeage online adlı oyunda yaşadım fakat onda bu kadar sık değil çok daha nadir oluyordu. zannediyorumki sistemle alakalı fakat bu sorunu yaşayan birçok kişi olduğunu farkettim. yeterli İngilizcem olmadığı için diğer steam kullanıcıları bu sorunu nasıl çözmüş yada çözebilmişler mi bilmiyorum lütfen yardım
    sistem: Windows 7 intel core i7-2670QM CPU@2.20 GHz 8 GB Ram 64bit işletim sistemi 2gb ati radeon HD 6610 ekran kartı

Ayrıca oyunu oynarken cpu kullanımının fazla olduğunu farkettim

beyler yardım

• ELİMDE FAZLADAN 3 STEAM HESABININ İÇİNDE ARMA VAR UYGUN FİYATA SATILIR
  • Merhabalar Arma3 sever arkadaşlar ben arma3 ü ilk kez oynamaktayım, campaing modda sniper görevi yapacağım fakat dürbünle baktığımda silahı hangi tuşlarla sabit tutabilirim nefes kontrol falan silah sürekli sallanıyor ?
  • Arma 3 ve DayZ oyununun bulunduğu steam hesabımı satıyorum, ilgilenen pm atabilir
  • Arkadaşlar i5 işlemci 2 gb nvıdıa geforce 840m 128 bit ekran kartı 6 gb ram var oyunu kaldırırmı ?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.