Şimdi Ara

Arkdaşlar Zor Durumdayım Lütfen Yardım!.. PC ye TV Bağlantısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün Aleyküm Sayın Değerli Forum Camiası.
    Öncelikle Bu Konu Eğer Yayınlanmışsa Sizden Özür Diliyorum.
    Yaptığım Tüm Aramalar Bu Konun Daha Önceden Yayınlanmadıpı Yönünde.
    Şayet Yayınlanmışsada Benim Aradığım Kelimeler Anahtar Kelimeler Değil.

Gelelerim sorunumuza.
    Özel Bir Firmada Güvenlik Kameralarını Kurdum. Bir Bilgisayara Bapladım ve Pc ye Aktarılan Gu Kamera Görüntülerini Aynı Anda TV de İzlemek İstiyorlar.
    PC den TV ye Görüntü Verebildim Ancak Videolarıda TV de Saiyah Ekran Var. Ekran KArtında Yaptığım Ayarlardan Sonra
    Videolar Tam Ekran Olarak Görünüyor. Yani Ben PC de Videoyu Simge Durumuna Küçültsem Bile TV de Video Tam Ekran Olark Devam Ediyor.
    Kamera Gürüntüsünde İse Durum Farklı Dört Ayrı Kamera Göürüntüsü Aynı Anda Ekran Olduğundan TV de MAvi Ekrandan Başka Bişi Göürünmüyor.
    Arkadaşlar Sizden Ricam Bu Konuda Bana YArdımcı Olmanızdır. Oraya Para Bağlatım Bu Sorunu Çözemezsem Paramı Alamayacağım.
    Şimdiden İlgilenenler İçin Teşekürlerimi Sunarım.

• a.s

Kardeşim bizde kamera kurulumu yapıyoruz aynı şekilde tv de de görmek istediklerinde ise sorunu bir adet monitor çoklayıcı ve lcd tv ile hallettik eğer firma illede olsun diyosa bu şekilde yapmalısın....
  • ekran kartının modelini yazarsan daha ii yardımcı olabiliriz.bildiğim kadarıyla ekran kartları defeult ayar olarak görüntüyü tv ekranına tam ekran olarak yansıtıyor ama bir kaç ayarla bilgisayardaki görüntünün aynısını alabiliyorsunuz televizyondan ama ayarların nasıl olduğunu ezbere bilemicem ekran kartının modelini yazarsan ustalar yardımcı olabilir
  • 128mb geforce fx5500 AGP

Ekran Kartında DVI Çıkışı Var DVIyı Monitör Yuvasına Çeviren Ekte Bende Var.
    Onu Kullandım Ve LCD Vestel Televizyonu PC Yuvasına Taktım.
    Görüntü Bir İki Saniyeliğine Gelip Gidiyor.
    LCD Telvisyonda Bir Adet DVI Çıkışı ve Bir Adet Monitör Çıkışı Var.
    Bunların Giriş Olması Gerekmiyormuydu.
    Bu Arada İlginize Minnettarım. Teşekürlerimi Bir Borç Biliyorum. Teşekür Ederim Arkdaşlar.
  • slm

kardeşim sen lcd monitörü halletmişsin birde ucuz yollu 2 çıkışlı monitor çoklayıcı buldun mu ara kablosunu takıp halledersin kendini fazla yormana gerek yok,bende aynı şekilde hallettim şuan gayet iyi çalışıyor...

kolay gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackkartal
    birde ucuz yollu 2 çıkışlı monitor çoklayıcı buldun mu ara kablosunu takıp halledersin

Sevgili Kardeşim Verdiğin Değerli Bilgilerden Dolayı Teşekür Ederim.
    Yalnız Kafama Bir Soru Daha Takıldı.
    Ekran Kattında DVI Çıkışı Var Ben Oraya DVI yı Monitöre Çeviren Bir Ek Kullandım
    Ekran Kartımda Çift Çıkış Oldu. Ama Yine Olmadı. Öğrenmek İsteğim Monitör Çoklayıcı İle Benim Yaptığım İşlem Arasında Fark Varmı? Varsa Hemen Temin Ederim.

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.