Şimdi Ara

Arkadaşlar Yardımcı olursanız çok sevirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar elimde suan hali hazır aldıgım ge 70 2pc apache 460xtr (i5) laptopum var sanal marketımden yaklasık 3 ay önce alınmış laptopumdan memnunum sıkıntım yok. Sorum şu yarın ailem italyaya gidicek aklımda uzun suredir gs 60 ghost 2pc günlerdir fiyat araştırması yaparak turkiyeden bazı yerlerde 200-300 tl daha ucuz bu urunu buldum aslında almak ıstememın sebebi sadece gerçekten çift fan olması, kendi ge 70 laptopmda msata ssd eklemesi yaptım 260 liraya artı fanın macununu degıstırıp zalman stg2 macun surdum ısı performansı bayagı farketti, yanı battfield 4 gta 5 oyunlardan 78-79 turbo fanla, turbo fansız 83 dereceye kadar çıkıyor, bazı yorumlarda 90 kadar cıkıyor gs serileri demişler uzattım biraz fakat acaba gerçekten degermi değiştirmeye laptopu gs serisiyle gs 70 sonucta o pc ge70den daha ince bir pc ısı konusunda ınce olsugu ıcın mı 2 fan koyulmus olabılır olabilir ne dusunuyorsunuz ona gore ıtalyadan sıparıs vermek ıstıyorum gs 60veya gs70 (Tabiki garantisi ve klavyenin turkce olmıcagınıda dusunursek.. cevap veren herkese tesekkurler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burak2891

Merhaba arkadaşlar elimde suan hali hazır aldıgım ge 70 2pc apache 460xtr (i5) laptopum var sanal marketımden yaklasık 3 ay önce alınmış laptopumdan memnunum sıkıntım yok. Sorum şu yarın ailem italyaya gidicek aklımda uzun suredir gs 60 ghost 2pc günlerdir fiyat araştırması yaparak turkiyeden bazı yerlerde 200-300 tl daha ucuz bu urunu buldum aslında almak ıstememın sebebi sadece gerçekten çift fan olması, kendi ge 70 laptopmda msata ssd eklemesi yaptım 260 liraya artı fanın macununu degıstırıp zalman stg2 macun surdum ısı performansı bayagı farketti, yanı battfield 4 gta 5 oyunlardan 78-79 turbo fanla, turbo fansız 83 dereceye kadar çıkıyor, bazı yorumlarda 90 kadar cıkıyor gs serileri demişler uzattım biraz fakat acaba gerçekten degermi değiştirmeye laptopu gs serisiyle gs 70 sonucta o pc ge70den daha ince bir pc ısı konusunda ınce olsugu ıcın mı 2 fan koyulmus olabılır olabilir ne dusunuyorsunuz ona gore ıtalyadan sıparıs vermek ıstıyorum gs 60veya gs70 (Tabiki garantisi ve klavyenin turkce olmıcagınıda dusunursek.. cevap veren herkese tesekkurler..

almayı düşündüğün laptop tabi ki senin laptoptan iyi yani ince ve i7 olması sadece ekran kartlarıda aynı galiba zaten ama sen bilgisayarından memnunsun,ssd takmışın,macun değiştirmişin ve ısı değerlerin çok iyi bence değmez zahmete ge70 iyidir

• Aynen teşekkür ederim mesajınız için benim ekran kartım gtx 850m gdd5 ondaki ekran kartı gtx 860m gdd5 ama bilmiyorum yani çok cazip geliyor gs serisi çift fan falan olması boyle mekanik seylerle ilgim çoktur söker bakarım kurcalarım yani anlicagınız çok kararsızım gs kullan arkadaslar ısı hakkında bilgi verebilirlerse çok memnun olurum yardımcı olun arkadaşlar ..

• quote:

Merhaba arkadaşlar elimde suan hali hazır aldıgım ge 70 2pc apache 460xtr (i5) laptopum var sanal marketımden yaklasık 3 ay önce alınmış laptopumdan memnunum sıkıntım yok. Sorum şu yarın ailem italyaya gidicek aklımda uzun suredir gs 60 ghost 2pc günlerdir fiyat araştırması yaparak turkiyeden bazı yerlerde 200-300 tl daha ucuz bu urunu buldum aslında almak ıstememın sebebi sadece gerçekten çift fan olması, kendi ge 70 laptopmda msata ssd eklemesi yaptım 260 liraya artı fanın macununu degıstırıp zalman stg2 macun surdum ısı performansı bayagı farketti, yanı battfield 4 gta 5 oyunlardan 78-79 turbo fanla, turbo fansız 83 dereceye kadar çıkıyor, bazı yorumlarda 90 kadar cıkıyor gs serileri demişler uzattım biraz fakat acaba gerçekten degermi değiştirmeye laptopu gs serisiyle gs 70 sonucta o pc ge70den daha ince bir pc ısı konusunda ınce olsugu ıcın mı 2 fan koyulmus olabılır olabilir ne dusunuyorsunuz ona gore ıtalyadan sıparıs vermek ıstıyorum gs 60veya gs70 (Tabiki garantisi ve klavyenin turkce olmıcagınıda dusunursek.. cevap veren herkese tesekkurler..

Bende Ge70 Apache 087XTR kullanıcısıyım.
    Özellikleri sizin model ile aynı, ancak gayet memnunum. Şuana kadar herhangi bir sorununu görmedim. Isı değerleride gayet olması gerektiği değerlerde. Bana göre değiştirmenizi şuan için pek önermem. Zaten masrafta yapmışsınız. Kullanmaya devam etmeniz taraftarıyım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Baktım araştırdım internet uzerınden arkadaslar ısı degerlerı ınce olması yuzunden bıraz yuksek gıbı geldı 90 lara kadar cıkması garantı olayı falan dedıgınız gıbı suan gayet yeterlı bır makıne vazgectım degıstırmekten ılerde artık yenı serilere yonelırız ınsallah verdıgınız cevap ıcın tesekkurler gisin biraz oyuna gömüleyim tekrar teşekkürler iyi geceler ;)

• quote:

Aynen teşekkür ederim mesajınız için benim ekran kartım gtx 850m gdd5 ondaki ekran kartı gtx 860m gdd5 ama bilmiyorum yani çok cazip geliyor gs serisi çift fan falan olması boyle mekanik seylerle ilgim çoktur söker bakarım kurcalarım yani anlicagınız çok kararsızım gs kullan arkadaslar ısı hakkında bilgi verebilirlerse çok memnun olurum yardımcı olun arkadaşlar ..

çift fan olmasına karşın emin ol senin laptoptan daha çok ısınır
  • Aynen oyle bende arastırdım baya bu konuda baya şikayeti olan varmıs ve genelde laptopun gt serisi gıbı kalın olup fan derınlıgının olup ona gore ısı hava sırkulasyonu ıyı olması gerekıyomus kaldiki gsler çok ince işte ozaman ısı skıntıları cozulemez hale gelir o yuzden zaten yazmıstım laptopumdan hıc sıkayetım yok kullanmaya devam edıcem tadını cıkarıp teskkr ederim tekrardan

• quote:

Aynen oyle bende arastırdım baya bu konuda baya şikayeti olan varmıs ve genelde laptopun gt serisi gıbı kalın olup fan derınlıgının olup ona gore ısı hava sırkulasyonu ıyı olması gerekıyomus kaldiki gsler çok ince işte ozaman ısı skıntıları cozulemez hale gelir o yuzden zaten yazmıstım laptopumdan hıc sıkayetım yok kullanmaya devam edıcem tadını cıkarıp teskkr ederim tekrardan

aynen ısı dağıtımı zor oluyor hava sirkülasyonu az rica ederim, iyi günlerde kullanın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.