Şimdi Ara

Arkadaşlar Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Fiber İnternet Almayı Düşünüyorum Ama Tekirdağ Çorlu Bölgesinde Varmı Bilmiyorum Doğal Gaz Bağlamaya 2 Sene Önce Bağladılar 1 Sene Önce İse Bizim Bölgeye Bağladılar Oturdumuz Yer Mahalle Corlu Merkezde Doğalgaz Öncedende Vardı Ama İşte Bizim Mahalleye 1 SENE öNCe Bağlamışlardı Evimizde Şuan Doğalgaz Bağlatmadık Seneye Bağlatmayı Düşünüyoruz Ama Kapının Önüne Bişe Koydular yani herşey hazır :D Bu Bölgede Varmıdır Fiber İnternet Arkadaşlar Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dReamily -- 19 Ocak 2010; 17:05:21 >

• Superonline Hizmet Verilen Bölgeler;

# Ankara'da
    Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Söğütözü-Çukurambar, Ümitköy, Yenimahalle

# İstanbul'da
    Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Başakşehir, Bayrampaşa, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Halkalı, İçerenköy, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Yakuplu

# İzmir'de
    75.Yıl, Alsancak, Bornova, Buca, Çankaya, Evka-3, Gaziemir, Kuzey Mavişehir, Mavişehir, Manavkuyu, Narlıdere

# Bursa'da
    Nilüfer - Özlüce, Yeşilşehir

# Kocaeli'de
    Akçakoca, Körfez, İzmit
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.