Şimdi Ara

ARKADAŞLAR SAMSUNG SGH D900 AMMA DAYANIKLISIN..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HER NE KADAR Bİ DARBEDE DAĞILCAKMIŞ Bİ DAHA TOPARLANMAYACAKMIŞ GİBİ OLSADA ÖYLE DEĞİL BAKINIZ LİNK: DOMUZ KADAR SAĞLAM

NASIL AMA...

• arkadaslar bır samsung sgh 900 almayı düşünüyorum ama grey ve normal garantili olanlar arasında cok fıyat farkı var . grey yanı parelel ıthalen nedır alsam bır sorun olurmu acıklarmısınız lütfen acil lazım ??
  • e900 bende almayı düşünüyorum ama o telin gerçek fiyatı 450 nin altında benden tüyo sana 465-500 küsür arası fiyat çekiyolar normalde..
  • benım dedıgım samsung D900 du E degıl acaba onu bılen varmı ?? greyle normal arasındakı fark nedır ?? grey ürün alırsam ne tür sorunlar karısılasırım. grey nedır
  • grey,kvk-genpa-telpa-başarı gibi ulusal distribütörler dışında başka yerli firmalar tarafından getirilen ürünlerdir.
    sorun olursa,garanti,değiştime,tamir de olur,ya biraz uğraşırsın,ya hiç birşey yapamazsın ya da iyi bir servis alabilirsin,şansına kalmış
    quote:

Orjinalden alıntı: hercaiburak

benım dedıgım samsung D900 du E degıl acaba onu bılen varmı ?? greyle normal arasındakı fark nedır ?? grey ürün alırsam ne tür sorunlar karısılasırım. grey nedır
  • bence e900 al çünkü e900 ün radyasyon sar değeri 0.355 w/kg. d900 ün ise 0.823 w/kg. bu, d900 ile konuşurken e900 den 2.31 kat daha fazla beynin radyasyona maruz kalması demek...iyi düşün bence dost tavsiyesi
  • ya ha o ha bu her ikisinde de radyasyona maruz kalıyorsun ama özellik için d900 al yok sağlık için alacaksan endeki telefonu kullan
  • Telefonun kızak makenizması gayet sağlam görünüyor. Samsung kızaklı telefon üretiminde uzman bir firma...
  • quote:

Orjinalden alıntı: malimusavir

ya ha o ha bu her ikisinde de radyasyona maruz kalıyorsun

arkadaşım ya ha o ha bu arasındaki farkı Allah göstermesin beyninde tümör oluştuğu zaman anlar insan...sağlıklıykan hepsi hoştur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nKEEPr

bence e900 al çünkü e900 ün radyasyon sar değeri 0.355 w/kg. d900 ün ise 0.823 w/kg. bu, d900 ile konuşurken e900 den 2.31 kat daha fazla beynin radyasyona maruz kalması demek...iyi düşün bence dost tavsiyesi

bu açıdan yaklaşan birini de ilk defa görüyorum valla..

• ARKADASLAR grey samsun D900 kullanan varmı aranızdaa ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Luc Skywalker

quote:

bence e900 al çünkü e900 ün radyasyon sar değeri 0.355 w/kg. d900 ün ise 0.823 w/kg. bu, d900 ile konuşurken e900 den 2.31 kat daha fazla beynin radyasyona maruz kalması demek...iyi düşün bence dost tavsiyesi

Sağlığımıza hiç önem vermeyen bir millet olduğumuz için normaldir

Herkez şaşırmıştır bence SAR değeri ile telefon değerlendirmesine, aslında çok önemli. Şekil telefon, özellikli telefon diye alıyoruz beynimizi şekillendiriyor haberimiz yok

• quote:

quote:

arkadaşım ya ha o ha bu arasındaki farkı Allah göstermesin beyninde tümör oluştuğu zaman anlar insan...sağlıklıykan hepsi hoştur...

eee öldürmeyen ALLAH öldürmez ölümden kaçamazsın bunu unutma ama sen kaçmaya çalışıyosan sana bir tavsiye apartmanda oturma üstüne yıkılabilir falan o yüzden çadırda veya sokakta kalabilirsin bir de araba kullanmamanı tavsiye edeyorum kaza falan yapabilirsin

• bu arkadaşin ya parasi fazla ya da kizlara hava atacağim diye telefonunu parçalamaya çalişiyor
    yarabbim ne ''akıllı'' adamlar var dünyada
  • geçen akşam benim telefonda cebimden betona düştü bişey olmadı gerçekten de baya dayanıklıymış arkadaşlar....
  • samsung malzeme kalitesinde 1 numaradır
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedat9-b

quote:

quote:

eee öldürmeyen ALLAH öldürmez ölümden kaçamazsın bunu unutma ama sen kaçmaya çalışıyosan sana bir tavsiye apartmanda oturma üstüne yıkılabilir falan o yüzden çadırda veya sokakta kalabilirsin bir de araba kullanmamanı tavsiye edeyorum kaza falan yapabilirsin

kimsenin ölümden kaçtığı yok..apartmanda oturuyorum ve arabam ne yazıkki yok...ama senin gibiler genelde sağlığının kıymetini kaybedince anlar...enazından cümlelerinden öyle anlaşılıyor..ama sen yine bildiğini yap

• Bu Manyak Koreli Bir Alie
    Tel Tabi Orda Beleş Herhalde Yada Nasıl üretildiğini biliyor....
    Telefonları Bilr Kareteci
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sedat9-b

quote:

quote:

kimsenin ölümden kaçtığı yok..apartmanda oturuyorum ve arabam ne yazıkki yok...ama senin gibiler genelde sağlığının kıymetini kaybedince anlar...enazından cümlelerinden öyle anlaşılıyor..ama sen yine bildiğini yap

peki ya v3i ne kadar radyasyon yayıyor ben kullanıyorumda ALLAHA çok şükür daha kanser falan olmadım yüksekmi radyasyon yayma derecesi?

• quote:

Orjinalden alıntı: Luc Skywalker

quote:

bende

ama bakış açısıda önemsenmiyecek gibi de değil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.