Şimdi Ara

ARKADAŞLAR NEDEN YARDIMLAŞMA YOK BURDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler binkere söyledim, netten aradım bulamadım. Tekrarlıyorum. Bu son topiğim olacak bu konu ile ilgili;

hp pavilion 2620et bilgisayarım var. XP orjinal media center kurdum fakat hiç bir ekran kartı sürücüsünü kabul etmedi. Donanım yok hatası alıyorum.

Ekran kartım: geforce8400GS

Bios sürümüm: f.21

http://www.laptopvideo2go.com/forum/index.php?showtopic=20761

Burlara baktım yok, notebook.gen.tr de ki driverlarda olmuyor. Millet nasıl kuruyor bu xp yi ?

teşekkürler.

• cevaplar için teşekkürler. Demek ki koskoca forumda HP kullancıların hepsi "vista" kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaylioglan -- 22 Ocak 2009; 0:33:39 >
  • Bilen olsa cevaplardı sen böyle yaptıkca millet sana daha çok zıt gider..
  • Öncelikle sakin olunuz böyle yaparak bir yere varamazsınız belki de böyle yaklaştığınız için kimse size yardım etmiyor benim 10-15 tane konum var ve hepsinde de yardım aldım tatlı dille kibar olmayla yoksa burası DH burda yardım herzaman olur zaten olmasaydı site açılmazdı ve sorununuzu gerçekten bilmiyorum bilsem canı gönülden yardımcı olurdum
    Saygılar , Sevgiler...
  • Cevap çok kolay aslında. Sorum da yukarda.

Ben olsam hemen cevap verirdim.
  • hemen hemen bütün hp kullanıcıların sorunu ve bir çok deneyen ama başarılı olamayan kişi var.ben denemedim çünkü 1 tane bile xp yi driverlar konusunda sorunsuz kurabilen birinin yazısını okumadım.böyle birini tanımadım.bu konuda okuduğum bütün yazılar başarısız olanların yazılarıydı.
    bence sorunsuz olarak kuran ve senin konunu okuyan biri olmuş olsa mutlaka yardım edecektir.
  • bende burda birkaç kişide aynı problemi gördüm ve hepsindede aynı sorun vardı.HP kullanmadığım için bişey diyemeyecem ama kullananlar vistaya geçmişti mecburen,çözüm şimdilik yok gibi
  • ben ekran kartını kurdum. Fakat bozuk olarak kurdum.

CPU sekmesinde bile everest şöyle diyor ;

BilgiAlanı Değer

CPU Türü Unknown, 1666 MHz (8 x 208)

Yani anlaşılan abuksubuk kurduk. Tam performans alınmıyor bozuk olunca. Napalım, yapacak bişi yok demek.
  • ben de xp kurmayı çok istiyorum driver'ları bulamıyorum, belki bunca kişi driver aramaktan bıkmıştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hashus1099

ben de xp kurmayı çok istiyorum driver'ları bulamıyorum, belki bunca kişi driver aramaktan bıkmıştır.

• Zaten Hp makinelerde Xp tercih edilmiyor. Bunun en büyük nedeni Hp nin Xp ye desteksizliği. Benim fikrim sağlam bir Hp alıp Vista kullanmak.
  • Bence senin bilgisayar bilginde yanlislik var.Nerden indirdiysem nvidia suruculerini dv2620et icin hepsi de calisti.8400m gs.HP nin sitesinden bak olmazsa whole xp driverlerini indir.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.