Şimdi Ara

Arkadaslar Lutfen Yardim!!Sn0wbreeze 2.5v Mac!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, genelde forumda pek mesaj yazmam ama surekli takip icindeyim ama 4 saattir bir sorunumu gerek bu forumda gerekse yabanci forumlarda arastirip bulamayinca konu acayim dedim.
    Sorunum sudur: Ben iOS 4.2.1 baseband 03.10. olan Iphone 4 kullaniyorum. Bugun telefonumu iOS 5.0.1 e yukseltmeye karar verdim ve islemlere basladim. Ancak daha en basinda takildim cunku ben bir Mac kullanicisiyim ve Mac icin sn0wbreezein en son surumunu bulamadim. Eger bilen arkadaslar varsa nerden bulabilecegimi bana yardimci olabilir mi? Ya da aklima soyle bir cozum geldi sn0wbreeze'in eski surumleriyle pisirsem ios 5.0.1 i sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pumper -- 25 Ocak 2012; 21:35:04 >

• Yok mu yardim edicek bir kral forumda, mac kullanicilari eminim bu sorunu yasiyorlardir var mi mac te bu isi halleden? Mac'te firmware 5.0.1 i nasil pisirebilirim var mi oneriler???
  • tikla

https://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home/redsn0w_mac_0.9.10b4.zip?attredirects=0&d=1

Bu ikisinden biriyle pisirebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 25 Ocak 2012; 21:47:57 >

• Umarim ise yarar hocam deniyorum hemen
  • Gene 1601 hatasi aliyorum deliricem allahim yok mudur su hatanin bir cozumu ya biri yardim etsin para vericem neredeyse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.