Çavuş
27 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Silinebilir

Merhaba dostlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi CS:GO ağırlıklı bir main hesap almak istiyorum.

Hesapta aradığım kriterler;

• Kesinlike hiç bir evresinde hile açılmış olmaması
  • Minimum Steam Level 10
  • CS:GO En az 10-15 Madalya ve Rozet mevcut olması tercihimdir.
  • Rank çok mühim değil FACEIT oynanacağı için ve eğer var ise FACEIT hesabı bilgileri olması lazım.
  • Eğer envanteriniz var ise Envanterinizdeki eşyalarınızın değeri neyse konuşulur, onlarla da alabilirim.

Şu anda aklıma gelenler bunlar, sonrasında ekleme yapabilirim.

Özel mesaj yoluyla veya konu altına yazarak ulaşabilirsiniz.

Lütfen satıyor iseniz diyalog kirliliği olmaması açısından satılık hesabınız var ise steam profilini paylaşınız.

Teşekkürler, iyi günler.

Başlıkta yazdığı gibi 6640 MMR Core rank Immortal hesabım satılık.

Behaviour Score: 8.7k

Fiyat : 800 TL veya 1000 TL degerinde CS:Go Skin
İletişim Whatsapp: 0537 799 3387
Discord: CaptainBoris#6400

Aklınıza takılan herhangi bir soru için yazabilirsiniz, satış öncesi ve sonrası her türlü desteği verebilirim.

Guzel arkadaslarim, sizlerin sayesinde telefonumu sonunda adam etmeyi basardim ve herseyini hallettim son 2 sorun kaldi. Imessage ve FaceTime. Cihazim AT&T ve tabiki Amerikadan alinma. Arastirdiklarima gore bu yurtdisindan gelen Iphonelarda Bildirim, FaceTime ve Imessage calismiyormus. Bunu duzeltmenin bir yolu var midir Cesitli Tweaklerle. Simdiden Tesekkurler.
Arkadaslar bir sorum olucak DFU moda almadan custom firmwareimi telefonuma restorelemenin bir yolu var midir?
Arkadaslar telefonumu restore etmem lazim ancak dfu moda aldiktan sonar hep 1600 hatasi aliyorum ( Mac Kullaniyorum) bunun icin iReb programina ihtiyacim oldugunu ogrendim. Googleda 1 saat gezinmeme ragmen mac icin olanini bulamadim bu konuda bir bilgisi olan veya bana link verebilcek var mi acaba? TEsekkurler.
Arkadaslar telefonumu baseband koruyarak 5.0.1 e yukselttim ancak activate edemedim, activate etmek icin gereken yontem ve programlar nelerdir?
Arkadaslar merhaba, genelde forumda pek mesaj yazmam ama surekli takip icindeyim ama 4 saattir bir sorunumu gerek bu forumda gerekse yabanci forumlarda arastirip bulamayinca konu acayim dedim.
Sorunum sudur: Ben iOS 4.2.1 baseband 03.10. olan Iphone 4 kullaniyorum. Bugun telefonumu iOS 5.0.1 e yukseltmeye karar verdim ve islemlere basladim. Ancak daha en basinda takildim cunku ben bir Mac kullanicisiyim ve Mac icin sn0wbreezein en son surumunu bulamadim. Eger bilen arkadaslar varsa nerden bulabilecegimi bana yardimci olabilir mi? Ya da aklima soyle bir cozum geldi sn0wbreeze'in eski surumleriyle pisirsem ios 5.0.1 i sorun olur mu?
Merhaba arkadaslar,

Masaustu bilgisayarimdan macbook pro ya gectim ama sarkilarimi aktarmak mumkun olmadi.Masaustunde windows yuklu oldugu icin hepimizin bildigi ifunbox adli itunes gerektirmeden dosyalara erisme imkani saglayan programi kullaniyordum.Sorunum su bu program mac e uyumlu deil mac icin bildiginiz ifunbox alternatifi bir program var mi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 92
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 3.232 (Bu ay: 9)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Apple - iPhone - iPad
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.