Şimdi Ara

Arkadaşlar lise hakkında bilgi verebilirmisiniz? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
9.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SpyPC

Boyum kısa derken kaç?

Ayrıca ben de bu sene başlıcam kimsede benden harçlık falan isteyemez.Dayakda atamazlar boyumda 1.68.

1.60 43 kiloyum
  • Lise saçma sapan bir yer. O 4 yil Hemen geçecek merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IO

quote:

Orijinalden alıntı: Efendioğlum

bu herif geçen oruç konusunda ben deistim yazan eleman değil mi ?

Bu forumu artık terketmek lazım..

Bunu buraya yazmandaki amaç ne? Bize bir iyilik yap ve git burdan

kötü döverim seni..Kaşınma..
  • Sınıftaki güzel kızları her zaman 11 ler kapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: omegledekieşarplıkişi

quote:

Boyum kısa derken kaç?

Ayrıca ben de bu sene başlıcam kimsede benden harçlık falan isteyemez.Dayakda atamazlar boyumda 1.68.

1.60 43 kiloyum

• Kimseyle fazla samimi olma ağırbaşlı takıl herkese iyi davran ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: setoata2

Kimseyle fazla samimi olma ağırbaşlı takıl herkese iyi davran ama

en iyi cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEdgeOfGlory

Lise 2ye geçtim sana yazayım ilk gün hiç bir şey olmaz.Tabii biraz heyecan yaparsın öyle.12ler hiç bulaşmıyor aksine yardımcı oluyor tabii bu bulunduğun okula ve ile bağlı.ben bulunduğum yerin en iyi okulundayım.milletbişey yapmaz ama sana olur.psikolojik sorunlar falan filan sbsde 458 almıştım bu sene coğrafyadan 32 aldım :D dersler çok zor oluyor.içini yiyceksin

Senin gene iyiymis. Ben 478 almıştım matematikten 14 gelmişti ilk sene.

• İlk gün çok önemli.Ben babamın işi sebebiyle her sene farklı liselerde okudum,ilk gün herkese yakın olmaya çalış,yoksa 4 sene boyunca kalırsın kenarda öyle, ızdıraba dönüşür.
  • 8 inci sınıfa kadar 90 altı notum yoktu bu sene 11.sınıfa geçtim.45 üstü notum yok.Ve ezilme olayı okula göre değişir.Ben anadolu lisesine gidiyorum okudum ilde ve en iyilerinden buranın bir sorun olmadı ama bu sene sınıfları kardılar o yüzden moralim baya bozuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: omegledekieşarplıkişi

quote:

Boyum kısa derken kaç?

1.60 43 kiloyum

Ciddi yorum:

İlk gün kabustur kimseyi tanımazsın büyük sınıflar gelir artist artist takılır bir şey de yapamazsın. 9. sınıfın sınavları ilkokula göre zor 10 ve 11de daha rahat. Lise ilkokula göre zor da olsa çok da zor değil üniyi merak ediyorum ben asıl

Boyun kısa sanırım daha ergenliğe girmedin bekle 2 sene içinde 15, 5 sene içinde toplam 20cm uzama ihtimalin var ( aile durumuna göre değişir ).

9. sınıfta boş vaktin baya olacak ilk iş git hoşuna giden bir savunma sporu kursuna başla ( Güreş - Boks - Kickboks - Tekvando - Karate - Wing chun ....) say say bitmez internetten videolarını izleyebilirsin. Tabi gaza gelme hemen 20 kişi dövücem diye o videodaki adamlar bu işin ustaları senin yaşından çok daha uzun süredir yapıyorlar bu sporları

Müzik kursu al hazır boş vaktin varken ergen kızlar genelde gitar çalan erkekleri sever. Sevdiğin şeye başlamayı unutma yoksa 2 ay sonra bırakırsın.

Beden dersinde ıkınıp millete rezil olma. Git evde şınav mekik barfiks çek ( hem barfiks boyu uzatır diye hurafeler var dene belki işe yarar).

Sınıfından kız arkadaş bulma git farklı sınıflardan bul. Arkadaşlarını iyi seçmezsen başın çok ağrır az ve öz kişiyle takıl.

Yukarıda yazdıklarımı uygulamak keşke yazmak kadar kolay olsa. Ama ben bir adım önde olmak istiyorum diyorsan yapacakların belli

Not: Yorumların hepsini okumadım ama özgüven sorunun var gibi. Garanti veriyorum yukarıda yazdıklarımı ne pahasına olursa olsun yaparsan özgüvenden bol bir şeyin olmaz Ayrıca bu 3 sene içinde bunları iyice geliştirip para da kazanabilirsin. Gruplarda çalarsın, turnuvalara katılırsın, fit vücudun olur vs.

• 9. sinifi bursanin en iyi anadolu liselerinden birinde tecrube ettim.10. sinif icin abd kaciyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IO

quote:

bu herif geçen oruç konusunda ben deistim yazan eleman değil mi ?

Bu forumu artık terketmek lazım..

Bunu buraya yazmandaki amaç ne? Bize bir iyilik yap ve git burdan

kötü döverim seni..Kaşınma..

buyur gel. 14 yaşında mısın?

• bence haksızsınız bende kısaydım ama bir kazadan kalma yüzümde burnumdan başlayıp sol çeneme uzanan dikiş izleri var ,scarface gibiydim çocuklar gördüğünde iki kere düşünüp laf söylüyorrlardı.
  • bak kardes oncelikle her sınıfta bir artist vardır. bole hep gereksiz gereksiz konusan, ogretmenin yanında yagcılık yapan o yokken agır abi gibi takılmaya calısan. sana tavsiyem ilk once o cocugu bulman lazım. blunca ona tekme tokat dal kafasını gozunu patlat o kadar yani onun dısında iyidir lise :)
  • Bu saatten sonra eşit ağırlık seçecek olanın beyninden şüphe ederim.Adam 3 yıl sayısal okumuştur.YGS'de feni çakmıştır 35.Lysde de matematiği çaktıktan sonra edebiyattan 45 yapsa tm ilk 10000 garanti.Sakın eşit ağırlık seçmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setoata2

Kimseyle fazla samimi olma ağırbaşlı takıl herkese iyi davran ama

Katılıyorum.

Ayrıca her sene derslerini çalışmaya bak.9ncu sınıf 9da bitsin.Bitsin ama iyi bitsin,ben bunu anladım yapabiliyorum diyebil.Son sene hepsini tekrar elden geçirince bunların faydasını göreceksin.Kolay gelsin şimdiden.

• Bende geçen sene lise 1 deydim ilk günler kötü oluyo sınıfında tanıdığın kişiler varsa bilemem eğer yoksa sırada oturuyon etrafı izliyosun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HordeMaster

9. sinifi bursanin en iyi anadolu liselerinden birinde tecrube ettim.10. sinif icin abd kaciyorum

MPAL,BAL ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HordeMaster

9. sinifi bursanin en iyi anadolu liselerinden birinde tecrube ettim.10. sinif icin abd kaciyorum

YES ile mi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.